Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Žirklutės @ 2009 05 26, 20:19)
schmoll.gif neekologiškos. Tiesiog kaimiška produkcija, leidžianti bendrauti ūkininkui ir pirkėjui tiesiogiai, ne per didžiuosius tarpininkus. Bet tai irgi geras dalykas, nes daržovės lietuviškos (ne taip, kaip dauguma olandiškos arba lenkiškos), taip pat galimybė ūkininkui užsidirbti, nes parduodant prekę tiesiogiai jam didesnis pelnas, o pirkėjui taip pat pliusas, nes matai iš ko perki, ragauji ir galiausiai atsirenki iš ko pirkti, o iš ko ne. Galų gale susipažįstant su tiekėju dar ir nuolaidas padaro.
Veikia kiekvieną dieną nuo 9 iki 19h. Nors buvau atėjus sekmadienį popiet, tai jau nelabai tų ūkininkų bebuvo likę.
Galima net gyvų triušių įsigyt  biggrin.gif

Ir Kaune tada yra tokiu turgeliu... As labai abejojau, ar ten surenka vien tik ekologiskus ukius...Nelabai daug ju aplamai yra, tai tiketis, kad bus vien tik ekologiskos prekes- nenormalu, zinoma.
Bet kokiu atveju as uz tokius turgelius, del daugelio preizasciu, bet ekologijos temoje nelabai manau reiketu plestis kaimo turgeliu tema...

Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 05 27, 09:22)
As buvau sestadieni, ten zaliuzes uzdarytos-niekas nedirbo. Manau jei atsidare nauja tokia pardutuve tai ir reklama turetu buti. Niekur daugiau apie ja negirdejau. idomu koks tos parduotuves pavadinimas, butu galima pasiskambinti. ir adresas, koks tiksliai ?



g.gif nu as nezinau ... cia jau reiktu ju paciu pasiklausti, kodel jie taip tyliai...
nezinau, nuvaziuosit pasiklausit rolleyes.gif

Vakar nusipirkau riesutu sokolade, tai mano smakai per minute pradangino, as net neparagavau sad.gif... ir sultys buvo geros, beje stiklo tara jie zadejo priimti atgal.......
Man tai pakeliui labai, tai patogu - nereiki i ta Mindaugo MAXIMA stumdytis parkinge, bash.gif ot kur nemegstu tos Mindaugines... ale kaip musu valdzia leidzia tokius pr.centrus centre statyti?
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 05 27, 10:35)
ale kaip musu valdzia leidzia tokius pr.centrus centre statyti?

Nu kaip, kaip - labai paprastai- jei tau uz tai i kisene koki 1 milijonyti idetu, pamastyt butu galima ar ne? biggrin.gif Tik nedaugelis yra idejiniu ir mylinciu miesta, zaluma ir t.t. Ir tokie dazniausiai nesedi valdzioje...

Atsakyti
Ekologiskais ciuziniais ir patalynes komplektais bei uzvalkalais prekiauja, UAB Vivjena Vilniuje, Baldu Rojus 2-as aukstas, sake nuo birzelio 1 d, bus ir Klaipedoje Minijos baldu centre irgi 2-ame aukste.
Breckle ciuziniai ir Schlafgut uzvalkalai is ekologiskos linijos, ne visi produktai smile.gif
Ciuzini pirkau sunui, bet patalynei dar pataupysiu... nes kainos ne mazos, bet sako vertos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 05 26, 19:19)
schmoll.gif neekologiškos. Tiesiog kaimiška produkcija, leidžianti bendrauti ūkininkui ir pirkėjui tiesiogiai, ne per didžiuosius tarpininkus. Bet tai irgi geras dalykas, nes daržovės lietuviškos (ne taip, kaip dauguma olandiškos arba lenkiškos), taip pat galimybė ūkininkui užsidirbti, nes parduodant prekę tiesiogiai jam didesnis pelnas, o pirkėjui taip pat pliusas, nes matai iš ko perki, ragauji ir galiausiai atsirenki iš ko pirkti, o iš ko ne. Galų gale susipažįstant su tiekėju dar ir nuolaidas padaro.
Veikia kiekvieną dieną nuo 9 iki 19h. Nors buvau atėjus sekmadienį popiet, tai jau nelabai tų ūkininkų bebuvo likę.
Galima net gyvų triušių įsigyt  biggrin.gif

Kik žinau, tai tikri ekologiški turgeliai Vilniuje veikia antradieniais "europoje" ir trečiadieniais prie ŽŪM.
Atsakyti
Nu zodziu ekologishku darzoviu (salotu lapu, agurku ir pomidoru) as cia niekur nerandu sad.gif
Gal kas zinot kur ju galima gauti... nes tuose äle ekologiskuose"turgeliuose, tai tipo isauginta "kaip sau"bet ne velnio ne ekologiska sad.gif

kur man susirasti svariu darzoviu ?
Papildyta:
QUOTE(Shuttle @ 2009 05 27, 10:35)
g.gif  nu as nezinau ... cia jau reiktu ju paciu pasiklausti, kodel jie taip tyliai...
nezinau, nuvaziuosit pasiklausit  rolleyes.gif

Vakar nusipirkau riesutu sokolade, tai mano smakai per minute pradangino, as net neparagavau sad.gif... ir sultys buvo geros, beje stiklo tara jie zadejo priimti atgal.......
Man tai pakeliui labai, tai patogu - nereiki i ta Mindaugo MAXIMA stumdytis parkinge,  bash.gif  ot kur nemegstu tos Mindaugines... ale kaip musu valdzia leidzia tokius pr.centrus centre statyti?



Buvau bet ir jie svieziu darzoviu neturejo verysad.gif , sake, kad bus, bet dabar tik konservuotos
Siaip tai idomiu tokiu dalyku turi. Gaila mums jau nereikia, bet ten HIPPI ekologiskos tyreles su 10% nuolaida, tai pigiau nei centruose gaunas. Ir kruopos ivairios ir duona pigiau rolleyes.gif (man atrodo blush2.gif

Varau toliau, ieskoti salotu ekologisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(www.zhyzny.net @ 2009 05 28, 16:31)
Nu zodziu ekologishku darzoviu (salotu lapu, agurku ir pomidoru) as cia niekur nerandu sad.gif
Gal kas zinot kur ju galima gauti... nes tuose äle ekologiskuose"turgeliuose, tai tipo isauginta "kaip sau"bet ne velnio ne ekologiska sad.gif

kur man susirasti svariu darzoviu ?

Kaune atseit pirkau ekologisku salotu... nu bet nezinau...
Siaip jau kaimukuose reikia pas kokia svaria moterele sustoti ir nusipirkti visko.As taip esu dariusi ir dar ruosiuosi daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 28 gegužės 2009 - 15:35
Buvau ir as siandien Svitrigailos gatveje. Tiesa sakant, tikejausi kazko daugiau. Patalpos ten tikrai dideles. Bet prekes, tai kaip ir visose ekologiskose parduotuvese. O taip norejosi, ir tikejausi, kad rasiu darzoviu, mesos produktu, na kaip normalioje parduotuveje blush2.gif Jau kaip pavargau lakstyti po tas paduotuveles, tai negaliu - lietuvisku darzoviu i Antakalni, obuoliu i turgelius, mesos isvis nezinia is kur gauti, apie zuvi tik pasvajoti doh.gif Na kodel niekas nesuveza visko i viena vieta verysad.gif
Atsakyti
Tai jūs, vilnietės dar turit kur nuvažiuot prisirankioti, o tokiuose Šiauliuose nei važiuot nėra kur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 05 28, 20:07)
Tai jūs, vilnietės dar turit kur nuvažiuot prisirankioti, o tokiuose Šiauliuose nei važiuot nėra kur  verysad.gif

O tai yra gerai, nes jus galite pradedi savo versla mirksiukas.gif Ir atsiras Siauliuose...
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2009 05 28, 18:38)
Buvau ir as siandien Svitrigailos gatveje. Tiesa sakant, tikejausi kazko daugiau. Patalpos ten tikrai dideles. Bet prekes, tai kaip ir visose ekologiskose parduotuvese. O taip norejosi, ir tikejausi, kad rasiu darzoviu, mesos produktu, na kaip normalioje parduotuveje blush2.gif Jau kaip pavargau lakstyti po tas paduotuveles, tai negaliu - lietuvisku darzoviu i Antakalni, obuoliu i turgelius, mesos isvis nezinia is kur gauti, apie zuvi tik pasvajoti doh.gif  Na kodel niekas nesuveza visko i viena vieta verysad.gif

bus ir mesos ir eko zuvies svitrigailos g-vej.
Atsakyti
Greitas klausimas - ar tikrai "Sveiki produktai" Vilniuj, Pilies g. dirba kasdien nuo 11 iki 20 val? Bijau sekmadienį nuvažiavus pamatyt, kad savaitgaliais dirba trumpiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -agne: 29 gegužės 2009 - 15:34