Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje


 ! 
Mielos forumietės - baikit komercijas šioje temoje. Vienas dalykas yra diskutuoti ir rekomenduoti ekologinių prekių parduotuves, o kita - plėtoti savo verslą. Jūs turbūt gerai žinote ką reikia daryti, jei norite reklamuotis www.supermama.lt

Primenu:
"Draudžiama:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama"

Ir pasitvarkykite savo parašus, kurios susidėjusios nuorodas į internetines parduotuvytes, nes kai sutvarkys moderatoriai, tai ne tik bus ištrintos nuorodos, bet ir skirti įspėjimai.

Kol kas visos temos neperžiūrėjau, bet kur radau akivaizdžią prekybą, tai žinutes redagavau arba tryniau. Kitąsyk skirsiu įspėjimus.

Moderatorė Rasma

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 16, 13:29)
Mielos forumietės - baikit komercijas šioje temoje. Vienas dalykas yra diskutuoti ir rekomenduoti ekologinių prekių parduotuves, o kita - plėtoti savo verslą. Jūs turbūt gerai žinote ką reikia daryti, jei norite reklamuotis www.supermama.lt

Primenu:
"Draudžiama:
8. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama"

Ir pasitvarkykite savo parašus, kurios susidėjusios nuorodas į internetines parduotuvytes, nes kai sutvarkys moderatoriai, tai ne tik bus ištrintos nuorodos, bet ir skirti įspėjimai.

Kol kas visos temos neperžiūrėjau, bet kur radau akivaizdžią prekybą, tai žinutes redagavau arba tryniau. Kitąsyk skirsiu įspėjimus.

Moderatorė Rasma


kaip supratau tai buvo skirta ir man.Tai jei kitas ideda nuoruoda i parduotuve, tai nereklama, o jei pats idedi su naudinga info savo parduotuveles nuoruoda, tai jau reklama. g.gif
Manau daugelis parduotuveliu savininku cia ne tai kad pasireklamuoja schmoll.gif , bet duoda is sirdies ir patirties patarimus, naudinga info.... tiek to iseisim is sio skyrelio, jei nuo to bus kam nors naudingiau ar geriau ant dusios smile.gif
o del jusu reklamu kainos butu idomu gauti info mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš norėčiau pareklamuoti ne eko parduotuvę, o ekologiškų produktų turgelius Vilniuje ("Tatulos programos"):

1. kiekvieną trečiadienį, prie Žemės ūkio ministerijos pastato (Gedimino prospekte iš A. Vienuolio gatvės pusės), nuo 11.00 val. iki kol išsiparduos (bet ne ilgiau kaip iki 19.00 val.) veiks Tatulos programos (kartu su Vilniaus m. savivaldybės Turto departamento Verslo ir paslaugų skyriumi) ekologinis mini turgelis.
VASARIO 18; 25 d.
KOVO 4; 18; 25 d.
BALANDZIO 1; 8; 15; 22; 29 d.
neplanuojama dirbti tik vieną trečiadienį - š.m. kovo 11 d.

2. iki š.m. balandžio 18 d. tęsiasi didžiosios Tatulos programos ekologiškų gėrybių mugės Vilniaus Mindaugo vidurinėje mokykloje (priešais Mindaugo "Maximą") Kas antrą šeštadienį, nuo 9.00 iki 14.00 val.
VASARIO 21 d.
KOVO 7; 21 d.
BALANDŽIO 4; 18

Minėtuose Tatulos programos ekologiniuose mini turgeliuose staruos keletas ūkininkų. Bus prekiaujama ekologiškais obuoliais, ekologiškomis daržovėmis, ekologišku medumi bei kitais bičių produktais, taip pat ekologiška duona, ekologiškais rūkytais mėsos gaminiais. Vėliau pageidauja prisijungti ir ekologinės įmonės statusą turintis Ustukių malūnas - pasiūlys pasigardžiuoti kariškoje virtuvėje virta karšta garsiąja ekologiška penkių grūdų koše (bet truputuką vėliau - kai šiek tiek nusistovės šiltesni orai, gal nuo kovo mėn.).

"Prašau šią žinią paskleisti plačiau, kad netektų nusivilti mūsų šauniems ekologams. Tikrojo ekologinio gyvenimo Lietuvoje šaukliams... "

Plačiau galite pasiskaityti: Tatulos programa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaskyte: 17 vasario 2009 - 13:33
QUOTE(valpurgija @ 2009 02 17, 11:38)
kaip supratau tai buvo skirta ir man.Tai jei kitas ideda nuoruoda i parduotuve, tai nereklama, o jei pats idedi su naudinga info savo parduotuveles nuoruoda, tai jau reklama. g.gif
Manau daugelis parduotuveliu savininku cia ne tai kad pasireklamuoja  schmoll.gif , bet duoda is sirdies ir patirties patarimus, naudinga info.... tiek to iseisim is sio skyrelio, jei nuo to bus kam nors  naudingiau ar geriau ant dusios   smile.gif
o del jusu reklamu kainos butu idomu gauti info  mirksiukas.gif

Tai buvo taikyta visoms, o ne kažkam asmeniškai.

Viena yra įdėti savo internetinės parduotuvės adresą, o kas kita įsidėti reklamą į parašą, arba pradėti 'diskusijas' kada turėsiu, ką vešiuosi ir pan.

Jei jau į asmeniškumus linkstama, tai man atrodo, kad net pati pirmoji jūsų žinutė su jūsų parduotuvės internetiniu adresu liko šioje temoje tikrai neištrinta. Kaip ir ekoeko.lt ar kt. parduotuvių, kur patys savininkai pasiskelbė.

Aš šią temą ilgai stebėjau, pačios matėte, kad ne iškart dingo žinutės su asmeninėmis reklamomis..bet kuo toliau, tuo labiau čia prasidėjo 'versliukai' doh.gif

Jūsų teisė - rinktis bendrauti forume ar ne, taisyklių aš nepakeisiu (kaip jūs besipiktintumėte ar net norėtumėte "išeiti"). Žiūrėti 'pro pirštus' ir kažkam taikyti nuolaidas (kai kitiems skiriami įspėjimai ir net draudimas rašyti už komercines žinutes ar savireklamą forume) - nesąžininga, net jei aš ir palaikau ekologiškumą ir pati perku pas forumietes tas prekes..

Diskusijoms apie kosmetiką, buities priemones, sauskelnes ir t.t., ir pan. galima vykdyti ir kitose temose. Aš labiau norėjau, kad šioje temoje būtų koncentruota inf-ja kur ir ką galima nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 17, 14:46)
Tai buvo taikyta visoms, o ne kažkam asmeniškai.

Viena yra įdėti savo internetinės parduotuvės adresą, o kas kita įsidėti reklamą į parašą, arba pradėti 'diskusijas' kada turėsiu, ką vešiuosi ir pan.

Jei jau į asmeniškumus linkstama, tai man atrodo, kad net pati pirmoji jūsų žinutė su jūsų parduotuvės internetiniu adresu liko šioje temoje tikrai neištrinta. Kaip ir ekoeko.lt ar kt. parduotuvių, kur patys savininkai pasiskelbė.

Aš šią temą ilgai stebėjau, pačios matėte, kad ne iškart dingo žinutės su asmeninėmis reklamomis..bet kuo toliau, tuo labiau čia prasidėjo 'versliukai' doh.gif

Jūsų teisė - rinktis bendrauti forume ar ne, taisyklių aš nepakeisiu (kaip jūs besipiktintumėte ar net norėtumėte "išeiti"). Žiūrėti 'pro pirštus' ir kažkam taikyti nuolaidas (kai kitiems skiriami įspėjimai ir net draudimas rašyti už komercines žinutes ar savireklamą forume) - nesąžininga, net jei aš ir palaikau ekologiškumą ir pati perku pas forumietes tas prekes..

Diskusijoms apie kosmetiką, buities priemones, sauskelnes ir t.t., ir pan. galima vykdyti ir kitose temose. Aš labiau norėjau, kad šioje temoje būtų koncentruota inf-ja kur ir ką galima nusipirkti 4u.gif

neatsakete kokie supermamos reklamos ikainiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2009 02 17, 17:02)
neatsakete kokie supermamos reklamos ikainiai? g.gif

Į šiuos klausimus atsako Supermama, o ne moderatoriai. Moderatoriai neadministruoja forumo ir nieko nesprendžia dėl reklamos, apmokėjimo ir leidimo turėti mokamas temas.
Reikia rašyti duotais el. paštais taisyklėse ir kantriai laukti atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 02 17, 19:39)
Reikia rašyti duotais el. paštais taisyklėse ir kantriai laukti atsakymo.


aaaaa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 17 vasario 2009 - 21:44
Parduotuvė Rasakila persikėlė į naujas patalpas (Vyto Gerulaičio g. 1, Vilnius (šalia Siemens arenos)). Ta proga prekėms taikomos 10 procentų nuolaidos. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 02 19, 12:06)
sveiki produktai juk yra Klaipėdoje smile.gif bent jų puslapyje rašo.

Yra yra, Studlende, mano sesuo jau ten apsipirko smile.gif .
Atsakyti
Labas vakaras
Pirkau WELEDOS kalcį ekologiškų prekių parduotuvėje Užupyje. Pardavėja labai maloniai paaiškino, kad dienos dozė skaičiuojama pagal mažylio piršto nago dydį. Mano pumpurėliui tuo metu buvo pasireiškusios kalcio stokos organizme komplikacijos. Gėrėm taip kalcį kokias 2 savaites, tačiau pagerėjimo nebuvo... kol internete nesuradau išsamios informacijos apie šį preparatą. Taigi... įprastinė dozė pirmos pakuotės yra trečdalis arbatinio šaukštelio, o antros pakuotės - ketvirtadalis arbatinio šaukštelio.
Išvada.. Negalima pasikliauti net ir labai atrodytų patikimom pardavėjom. Informacijos, mielos mamytės, ieškokit pačios.
4u.gif
Atsakyti
įdedu savo krautuvėlę ir čia:
http://www.mamosrankos.lt/krautuvele/
yra nešioklių ir daugkartinių sauskelnių, veiksmas Klaipėdoje 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip bebutu, bet Vokietijoj pigiau pirkti išeina. PVZ. Sante losjonas nuo saules čia51lt., o Vokietijoj 8 eurai. Lupdažis sante 19 lt., o vok. 3eurai. O ir pasirinkimo jokio nera. Vienos firmos lupdažis, tušu iš vis jokiu ner.
Atsakyti