Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 15, 23:45)
http://www.natures-lift.lt/

Tokios lygtais dar nebuvo, kaunietėms  4u.gif



Na tos Natures-lift priemonės iš pirmo žvilgsnio neatrodo labai jau nekaltos.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrė @ 2009 01 14, 13:53)
Labukas 4u.gif
Man irgi patinka "Sveiki produktai", nors ir tenka siustis is Vilniaus, bet geresnes alternatyvos nerandu.
Kaune "Sveikatos dovanos" ziauriai nepatiko, nes kaina didesne negu SV.PR., be to mazai ekologisku prekiu, nusipirkau iklotus, skalbimo miltelius ir kauke plaukams (aisku ne ekologiska) ir  nei ant vieno produkto neradau lietuviskos etiketes  verysad.gif  Aferistai ten geri, su kainom isdure , nes kaip pamaciau SP puslapyje tai zyyymiai pigiau dalis prekiu..
Adre, as irgi kai apsipirkau Sveikatos dovanose, ir veliau pamaciau ant kiek permokejau, tai iki siol spjaudausi ir pykstu ! doh.gif Labai didele Rasakilos asortimento dalis yra pardeje "Ekologija ir mada vaikams", priesais Silainiu Sarkuvos g. Maxima, tam naujam name
http://www.aukimekartu.lt/
Mosėdžio g. 7 (priešais Šilainių Maximą)
Darbo laikas I-V 10 -18 val., VI-VII 10 -16 val.
Tel. 8 37 244857 Mob. tel. 8 655 47220
Ir Klaipedoje jie yra.
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2009 01 16, 21:41)
Adre, as irgi kai apsipirkau Sveikatos dovanose, ir veliau pamaciau ant kiek permokejau, tai iki siol spjaudausi ir pykstu !  doh.gif  Labai didele Rasakilos asortimento dalis yra pardeje "Ekologija ir mada vaikams", priesais Silainiu Sarkuvos g. Maxima, tam naujam name
http://www.aukimekartu.lt/
Mosėdžio g. 7 (priešais Šilainių Maximą)
Darbo laikas I-V 10 -18 val., VI-VII 10 -16 val.
Tel. 8 37 244857 Mob. tel. 8 655 47220
Ir Klaipedoje jie yra.

Klaipėdoje aš jau buvau smile.gif Tikrai labai daug Rasakilos produktų, vystyklų, vilnonių drabužėlių... yra sonetto ir ir weledos ir dar kažkokių firmų elologiškos kosmetikos. Tiesa, sonett kainuoja šiek tiek brangiau negu holos'e bet Kl kito pasirinkimo nera...

Dar dėl Klaipėdos - taip jau atsitiko, kad aš pradėjau bendradarbiaut su ekomama, turėsiu jų sauskelnių ir vystyklų ax.gif, tai Klaipėdoje juos galima būs nusipirkti tiesiogiai ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 01 19, 22:18)
Tiesa, sonett kainuoja šiek tiek brangiau negu holos'e bet Kl kito pasirinkimo nera...


kodėl nėra? smile.gif Juk nebūtina gi tik Sonett naudot, galima ir kitas priemones....pvz., Alma Win, Klar...
Prašom - www.biolinija.lt.
Klaipėdoj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 16 vasario 2009 - 13:23
QUOTE(Kruopike77 @ 2009 01 20, 00:24)
kodėl nėra?  smile.gif Juk nebūtina gi tik Sonett naudot, galima ir kitas priemones....pvz., Alma Win, Klar...
Prašom - www.biolinija.lt.
Klaipėdoj 4u.gif

na aš kažkaip prisirišau prie Sonett... bet gal reikėtų pabandyt kažką naujo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 16 vasario 2009 - 13:24
Sveikos,o kokie atsiliepimai apie sia parduotuve?Gal kas ka bandete?Cia kaip supratau irgi viskas is naturaliu produktu. http://www.sveikipro...ducts?pid=17430
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florena: 22 sausio 2009 - 10:28
QUOTE(Florena @ 2009 01 22, 10:27)
Sveikos,o kokie atsiliepimai apie sia parduotuve?Gal kas ka bandete?Cia kaip supratau irgi viskas is naturaliu produktu. http://www.sveikipro...ducts?pid=17430

sveika.
šis žolelių šampūnas man tiko idealiai. mano plaukai nedažyti, pusilgiai. patiko, kad neturi intensyvaus kvapo ir neprireikė kondicionieriaus (bet gal sausiems plaukams arba ilgų plaukų galiukams reiktų kokios nors priemonės). tik turėčiau pasakyti: silpnai putoja. reikia įtrinti į maksimaliai sudrėkintą galvą (nežinau kaip taikliau paaiškinti ax.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trampa @ 2009 01 22, 11:36)
sveika.
šis žolelių šampūnas man tiko idealiai. mano plaukai nedažyti, pusilgiai. patiko, kad neturi intensyvaus kvapo ir neprireikė kondicionieriaus (bet gal sausiems plaukams arba ilgų plaukų galiukams reiktų kokios nors priemonės). tik turėčiau pasakyti: silpnai putoja. reikia įtrinti į maksimaliai sudrėkintą galvą (nežinau kaip taikliau paaiškinti  ax.gif ) ax.gif



o jie turi šampūno meginukų parduoti? nes man mažai putojantys nelabai patinka,norėčiau pradžiai pabandyti ..
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2009 01 22, 18:42)
o jie turi šampūno meginukų parduoti? nes man mažai putojantys nelabai patinka,norėčiau pradžiai pabandyti ..

Manau kad nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 29, 13:18)
na va, išbandžiau vakar dvi ekoparduotuves: Sveikus produktus ir Barocą  4u.gif

galiu pasakyti, kad kiek teko lankytis tokio tipo parduotuvėse, visose jose dirba išskirtinai malonios konsultantės  thumbup.gif Patiko labai ir vienoje, ir kitoje  rolleyes.gif

Barocoje, man pasirodė, daugiau visokių žaislų, o Sveikuose produktuose maloniai nustebau atradusi higienos priemones - dar ten yra maisto papildų, maisto produktų, prieskonių.

abiejose vietose tuo metu buvau vienintelė pirkėja, kas tikrai liūdino sad.gif


o kaip kainos? Prisipažinsiu, niekad nesu buvus tokiose parduotuvėse. Studentam nelengva biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labutukas 4u.gif
Norejau uzklausti ar kas naudojate JASON kosmetika mirksiukas.gif
Turiu isigijusi JASON abrikosu duso zele tai man ji labai patiko thumbup.gif pirkau uk nes ten gyvenu.Noreciu isigyti sampuna ir condicionieriu plaukams ax.gif gal kas turite atsiliepimu sampunu ir condicionieriu JASON firmos ,labai buciau dekinga 4u.gif
Beja man rodos SANGA pardavineja JASON ,o gal yra kur kitokioje parduotuveje elektronineje ,mano uosvene noretu isigyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<MILANA> @ 2009 02 06, 15:32)
Labutukas  4u.gif
Norejau uzklausti ar kas naudojate JASON kosmetika  mirksiukas.gif
Turiu isigijusi JASON abrikosu duso zele tai man ji labai patiko  thumbup.gif pirkau uk nes ten gyvenu.Noreciu isigyti sampuna ir condicionieriu plaukams    ax.gif  gal kas turite atsiliepimu sampunu ir condicionieriu JASON firmos ,labai buciau dekinga  4u.gif
Beja man rodos SANGA pardavineja JASON ,o gal yra kur kitokioje parduotuveje elektronineje ,mano uosvene noretu isigyti  blush2.gif


sanga prekiauja štai tokiais. smile.gif
http://www.sanga.lt/lt/sampunai
Atsakyti