Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

www.8h.lt - čia pažiūrėkite čiužinių. Lietuviai gamina. Užvalkalai lininiai. Yra viena linija (vaikiški) visiškai natūralus- kokosiniai, klijuoti natūraliai klijais. Nupirkau vaikams. Neblogi, nors kietoki, kaip kas įpratęs. Tik dydžius reik su jais paderint tiksliai, nes mums pagamino kažkodėl užapvalintais kampais, kai į kūdikio lovelę reikėjo grynai stačiakampio. Bet paskui pagamino kitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2008 12 05, 21:55)
www.8h.lt - čia pažiūrėkite čiužinių. Lietuviai gamina. Užvalkalai lininiai. Yra viena linija (vaikiški) visiškai natūralus- kokosiniai, klijuoti natūraliai klijais. Nupirkau vaikams. Neblogi, nors kietoki, kaip kas įpratęs. Tik dydžius reik su jais paderint tiksliai, nes mums pagamino kažkodėl užapvalintais kampais, kai į kūdikio lovelę reikėjo grynai stačiakampio. Bet paskui pagamino kitą ax.gif

labutis kokosas yra labai kietas jis visiskai neprisitaiko prie kuno ir apdirbtas chemikalais paskaitineki komentarus ciuziniu skiltyje. Aisku lininis uzvalkalas naturalu patiktu. taciau kokosas tas pats kaip ant zemes miegoti visi sonai skaudetu schmoll.gif
paziureki vaizdo klipa gal suprasi kodel blogai kietas ciuzinys http://www.metzeler-...e/matratzen.php
Atsakyti
QUOTE(elviva @ 2008 12 07, 19:23)
labutis kokosas yra labai kietas  jis visiskai neprisitaiko prie kuno ir apdirbtas chemikalais paskaitineki komentarus ciuziniu skiltyje. Aisku lininis uzvalkalas naturalu patiktu. taciau  kokosas  tas pats kaip ant zemes miegoti visi sonai skaudetu  schmoll.gif
paziureki vaizdo klipa gal suprasi kodel blogai kietas ciuzinys                                http://www.metzeler-...e/matratzen.php



Aš turiu čiužinį, kuris iš vienos pusės klijuotas kokoso plaušu, iš kitos-lateksas. Tikrai nėra jau jis toks kietas kaip lenta, šonai nė karto neskaudėjo... lotuliukas.gif Nu iš kur žmonės traukia tokias nesąmones.. doh.gif Mūsų šeimai jis labai tinka ir patinka. ... thumbup.gif Vasarą miegam ant kokoso plaušo pusės, nes tada ne taip karšta, o žiemą ant lateksinės pusės.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
noriu pakviesti mamytes,šiom dienom pradės pilnai veikti mano eko e-parduotuvėlė ax.gif jau galima užeiti pasižvalgyti.Mielai lauksiu jūsų atsiliepimų, komentarų (įvairių, nebijau ir kritikos mirksiukas.gif ) 4u.gif
http://www.dvisirdys.eu/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 09 gruodžio 2008 - 11:15
QUOTE(valpurgija @ 2008 12 09, 12:14)
Sveikutės  smile.gif
noriu pakviesti mamytes,šiom dienom pradės pilnai veikti mano  eko e-parduotuvėlė ax.gif jau galima užeiti pasižvalgyti.Mielai lauksiu jūsų atsiliepimų, komentarų (įvairių, nebijau ir kritikos  mirksiukas.gif4u.gif
http://www.dvisirdys.eu/

Sveikinu thumbup.gif Sekmes ir geru klientu 4u.gif
Einu "pasivaikscioti" po jusu parduotuve mirksiukas.gif
Vat tik nematau ar nera to kas man , is provincijos internetinese aktualiausia ax.gif Kiek kainuoja pristatymas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 12 09, 14:29)
Sveikinu thumbup.gif Sekmes ir geru klientu 4u.gif
Einu "pasivaikscioti" po jusu parduotuve mirksiukas.gif
Vat tik nematau ar nera to kas man , is provincijos internetinese aktualiausia ax.gif Kiek kainuoja pristatymas?  ax.gif


Labai ačiū.Taip siuntima sne pigiai išeina, mažiausiia prasideda suma nuo 15lt.Nebent susidėti kelioms pirkėjoms tada į vieną užsakyma ir pasidalinti persiuntimo mokesti. unsure.gif
O dėl Biržų tai viena mamytė į Mažeikius važiuoja pas tėvukus, gal sutarčiau , ka djums biržietėms parvežtu nemokamai siuntinuką.Gal Biržiečių kaimynių temelę turit, gal bus ir daugiau ko nors norinčių nusipirkti? g.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2008 12 09, 11:14)
Sveikutės  smile.gif
noriu pakviesti mamytes,šiom dienom pradės pilnai veikti mano  eko e-parduotuvėlė ax.gif jau galima užeiti pasižvalgyti.Mielai lauksiu jūsų atsiliepimų, komentarų (įvairių, nebijau ir kritikos  mirksiukas.gif4u.gif
http://www.dvisirdys.eu/


Sveikinu pradėjus įgyvendinti svajonę 4u.gif kuo didesnis ekologiškų priemonių pasirinkimas, tuo geriau thumbup.gif

Tik va nieko nesupratau toj parduotuvėj g.gif iš pradžių pusę laiko nebuvo meniu kairėje pusėje, tai pamaniau, kad parduotuvė, kuri nieko nepardavinėja biggrin.gif

Bet ir po to kažkaip labai keistai - kur beeinu, nieko man nesuranda. Jokių produktų schmoll.gif suradau tik žaislus, ir tuos be paveiksliukų. Tai nesuprantu, ar čia tik man nieko neužkrauna? g.gif

Ir dar, veidrodžiai, o ne veidrožiai mirksiukas.gif

Sėkmės ir lauksiu kol galėsiu kažką realiai išbandyt iš jūsų smile.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad daugumoj e-parduotuviu sudetys rasomos lietuviu kalba. Jei mokat skaityt rusiskai psl www.sskindoctor.com skiltyje "praverti kosmetiku" galima stulpeliu surasyt angliskas, lotyniskas sudetis ir ismes , kas naturalu, kas ne. Tik aisku ingridientas, kuri galima isgaut is gyvulines kilmes, chemijos, ar galima isgaut naturaliai, ten man rodos priskirs kaip cheminiam elementui. Ant produktu turetu buti parasyta, tarkim koks parfum ( naturalus augalines kilmes) ar pan. Nes siaip parfum tai skaitosi kaip chemija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samyy: 09 gruodžio 2008 - 19:00
Gal kuri žinote, kur persikėlė TYmo kvartale vykdavęs eko turgelis? Girdėjau, kad kažkokioj mokykloj dabar vyksta? g.gif
Dėkoju 4u.gif

Ups, jau radau anam psl. blush2.gif O visą lapkritį nėjau, nes galvojau, kad kažkokioj mokykloj reik jų ieškoti, o mano eko atsargos jau visai išseko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sienna: 09 gruodžio 2008 - 22:29
QUOTE(Vaizele @ 2008 12 09, 18:03)
Sveikinu pradėjus įgyvendinti svajonę  4u.gif kuo didesnis ekologiškų priemonių pasirinkimas, tuo geriau  thumbup.gif

Tik va nieko nesupratau toj parduotuvėj  g.gif iš pradžių pusę laiko nebuvo meniu kairėje pusėje, tai pamaniau, kad parduotuvė, kuri nieko nepardavinėja  biggrin.gif

Bet ir po to kažkaip labai keistai - kur beeinu, nieko man nesuranda. Jokių produktų  schmoll.gif suradau tik žaislus, ir tuos be paveiksliukų. Tai nesuprantu, ar čia tik man nieko neužkrauna?  g.gif

Ir dar, veidrodžiai, o ne veidrožiai  mirksiukas.gif

Sėkmės ir lauksiu kol galėsiu kažką realiai išbandyt iš jūsų  smile.gif


aga, dar striginėja svetainė, reik patvarkyti ax.gif
dėl veidrodžių reiks eiti pataisyti doh.gif lotuliukas.gif
Ačiū už pastabas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2008 12 09, 11:14)
Sveikutės  smile.gif
noriu pakviesti mamytes,šiom dienom pradės pilnai veikti mano  eko e-parduotuvėlė ax.gif jau galima užeiti pasižvalgyti.Mielai lauksiu jūsų atsiliepimų, komentarų (įvairių, nebijau ir kritikos  mirksiukas.gif4u.gif
http://www.dvisirdys.eu/


Kokiam mieste jus esat? Man kontaktu neatidaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 12 10, 16:26)
Kokiam mieste jus esat? Man kontaktu neatidaro schmoll.gif

Mažeikiuose 4u.gif
Atsakyti