Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Rasma @ 2008 11 02, 21:57)
Ne, šitų miltelių neėmiau schmoll.gif
Ėmiau šiuos skalbiklius (dar nebuvau bandžiusi, bet dabar jau išbandyti ir tikrai negaliu išpeikti: man labai patiko thumbup.gif , ypač Almawin muilo riešuto skalbiklis thumbup.gif , kuris man daug geresnis už Almawin miltelius):
http://www.ekoeko.lt...e...g.-30-tab.
http://www.ekoeko.lt...e...WIN.-750ml

Audinių baliklis http://www.ekoeko.lt...e...KLAR.-500g nepasirodė geresnis už "Almawin", poros dėmių neišėmė ax.gif


Ir as toki balikli uzsisakiau, ziuresiu kaip jis man.
O va Almawin skalbikliai tai man nejama demiu, maze vaiksto demetais rubais sad.gif jau uzkniso.
Atsakyti
Nezinau ar kas jau rase, bet Panoramos RIMI atsirado Sonnet produkcija.Kai buvau tai maciau, kad lentynos dar nepilnos tai gal dar kas atsiras.
Atsakyti
Maciau Vilniaus Pilies gatvej atsidarius ekologisku prekiu parduotuve. Chigienos prekiu ir maisto. Bet kainos tai labai dideles. Manau tai neteisinga.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 10 29, 20:00)
Pirkau buitinę "chemiją" šįsyk: skalbiklius, valiklius, ploviklius ax.gif Aš kur buvo parašyta, kad nėra sandėlyje užsakinėjau ir be problemų atvežė g.gif  Gal būčiau ir neužsakinėjus, bet tik po to pamačiau, kad tokių prekių buvau užsakius, kai jau apmokėjau doh.gif

Sveika,
ziurineju prekes ekoeko.lt smile.gif As naujoke tarp Jusu, kurios uz ekologiska gyvenimo buda. Cia tiek visko radau, taip viskas gundo ax.gif Ar tikrai tai ekologiska produkcija? Ziurineju kavas, prieskonius, arbatas, kruopas..... ax.gif

Ir dar mergaites klausimas. Kokie veido kremai stangrina oda? Patarkite prasau, nes jauciu, kad veido oda nebe tokia grazi verysad.gif taip pat ir kunas. Zinau, kad padeda sportai, o kokios priemones??
Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominyyka: 18 lapkričio 2008 - 23:40
Ekologiskų daržovių, vaisių, duonos perku naujai atsidariusiame ūkininkų turgelyje prie Kauno pilies. Jis veikia tik šeštadieniais thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, kaip gera valgyti vaisius, skaitau daug knygu tomis temomis ir isties poveikis jauciasi jau ketveri metai praktikuoju valgtyti darzoves , vaisius, taciau kai valgau mesyte visada padarau taip: trisdesimt procentu mesos ir septyniasdesimt procentu darzoviu, nepatikesit nuo kokiu negalavimu issigydziau per ketverius metus ir jokiu dietu!linkejimai visiem su ateinanciom palengva kaledom ....
jau jauciasi tasai beldimasis sirdin, jausmo kuris buna karta per metus. nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karba @ 2008 11 19, 16:38)
Ekologiskų daržovių, vaisių, duonos perku naujai atsidariusiame ūkininkų turgelyje prie Kauno pilies. Jis veikia tik šeštadieniais thumbup.gif


O ka jau patapo tradicinis sitas turgelis? Buna kiekviena sestadieni? bigsmile.gif Nezinojau
Atsakyti
http://www.bioselect.lt

Gal kas bandet siuos gaminius? Raso, kad naturali kosmetika g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2008 11 11, 10:44)
Nezinau ar kas jau rase, bet Panoramos RIMI atsirado Sonnet produkcija.Kai buvau tai maciau, kad lentynos dar nepilnos tai gal dar kas atsiras.


Ten ne tik Sonnet, o ir L'erbolario kosmetikos bus, kaip zinia, L'erbolario turi keleta ekologisku produktu. O priesais Rimi bus dar viena Sveiku produktu parduotuve 4u.gif Dziaugiuosi, kad tokiu parduotuviu atsidaro vis daugiau, ir ne tik senamiestyje ax.gif

www.sveikiproduktai.lt
Vilniuje šiuo metu veikia 3 "Sveikų produktų" parduotuvės:
Jakšto 9 (dirbame ir šeštadienį), Pilies 16 ir Lukšio 34 (IKI prekybos centre prie Banginio) - dirbame kasdien.

Greitai atsidarys dar dvi "Sveikų produktų" parduotuvės Vilniuje, apie:
Lapkričio 21 d. - IKI prekybos centre Šeškinėje;
Gruodžio 6 d. - prekybos centre "Panorama", priešais "Rimi" kasas.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 11 20, 18:53)
O ka jau patapo tradicinis sitas turgelis? Buna kiekviena sestadieni?  bigsmile.gif Nezinojau


Taip, sis turgelis veikia kiekviena sestadieni. 4u.gif Jei norite tikrai ekologisku produktu, nesivarzykite paprasyti pas ukininkus sertifikatu. smile.gif Perspeju, kad ne ant visu prekystaliu yra tikrai ekologiska sertifikuota produkcija ax.gif
Atsakyti
Aš vakar buvau užbėgusi į Stepono 6. Ten jie labai daug naujų arbatų, prieskonių užsivežę ir labai smagių vaikiškų maistelių - natūralių sulčių, košių iš biodinaminių ūkių, dražovių ir vaisių tyrelių. Berods, visas maistelis kūdikiams yra iš biodinaminių ūkių - jiems keliami dar griežtesni reikalavimai, nei ekologiniams. Berods, trąšos ten visai neleidžiamos. Ir dar ožkos ir karvės pieno mišinukų yra. Tiki labai keista, kad ožkos pieno mišinukai skirti tik nuo 12 mėnesių g.gif Na, bet mums mišinukų nereikia, tai ir nesigilinau. O kai pradėsiu primaitinti, tai košeles turbūt ten pirksiu ax.gif
Atsakyti
Sakykit ar Sveikiproduktai Pilies g. dirba ir sekmadieniais? Internete raso, kad kasdien dirba.
Atsakyti