Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje


Nežinau, gal jau matėt/buvot/girdėjot, bet Madoj antram aukšte atsidarė kosmetikos krautuvėlė. Visokie šampūniukai, dantų pasta, kremai, losjonai, vyrams, kaukės ir pan. Kiek mačiau, tai beveik viskas su Ecocert.
Tik kainos didelės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 12:31)
Nežinau, gal jau matėt/buvot/girdėjot, bet Madoj antram aukšte atsidarė kosmetikos krautuvėlė. Visokie šampūniukai, dantų pasta, kremai, losjonai, vyrams, kaukės ir pan. Kiek mačiau, tai beveik viskas su Ecocert.
Tik kainos didelės  verysad.gif

4u.gif Jau kai ką ir išbandėm (tą, kas pigiausia... unsure.gif ).
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 10 28, 15:34)
4u.gif  Jau kai ką ir išbandėm (tą, kas pigiausia...  unsure.gif ).


O ką ir koks įspūdis?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 17:33)
O ką ir koks įspūdis?

Pirmas įspūdis, kad brangu... biggrin.gif . Pabandžiau tik smalsumo vedama, bet nuolat naudot tai kažin... Turėjau Druide šampūną Vitality ir kondicionierių sausiems plaukams. Įspūdis geras, tik man kondicionieriaus norėtųsi riebesnio, tai sunaudojau jį daug greičiau nei šampūną. Nors kita vertus, kadangi jis gana lengvas tai išdžiūvę plaukai būna smagiai purūs. Beje, pirkau mažus buteliukus po 65 ml (29 Lt). Dar nusipirkau pienelio kūnui su ožkos pienu mėginuką, patiko, bet kaina normalaus buteliuko triženklė, taigi... Gavau Emeraude kremų mėginukus - drėkinantį ir stabdantį senėjimą. Taip pat labai patiko, drėkinantis kremas gana tirštas, bet labai lengvai susigeria ir oda lieka matinė. Taip pat turiu Druide apsauginį muilą su ramunėlėmis ir medetkomis kūdikiams, bet dar neišbandžiau rolleyes.gif . Tiek žinių.
Šiaip tai ten daug smagių, įdomių dalykėlių, labai įdomūs rankų darbo muilai, šampūnai ir dantų pasta su baltuoju moliu, norėtųsi daug ką išbandyti jei ne tokios kainos... unsure.gif .
Atsakyti
Buvau parduotuvėj 'Sveikatos dovanos'. Ten man pasakė, kad tokio dalyko kaip ekologiška dekoratyvinė kosmetika nėra ir negali būti todėl, kad sudedamosios dalys, suteikiančios spalvą, būna tik cheminės.
Parduotuvė 'Sveikatos dovanos' man patiko, malonios konsultantės. Nusipirkau ekologišką šampūną, visoms patariu. mirksiukas.gif 500ml kaina 33lt URTEKRAM gaminys, be jokios chemijos, padarytas augalinių muilų (tiksliai neatsimenu, būna lyg palmių, kokosų, cukraus) pagrindu. Tinka visiems plaukams: riebiems, nes gerai išplauna ir neapsunkina, sausiems, nes tausoja plauką, jautriai galvos odai, nes nedirgina. Negaliu atsidžiaugt tais šampūnais. thumbup.gif Taip pat pirkau augalinį muilą už 7 lt tos pačios firmos irgi rekomenduoju visoms, nes visiškai natūralus, nesausina, pamaitina, skaniai kvepia ir firmos MEDIMIX muilą už du litus, į kurį įeina chemijos, bet neįeina gyvūlinės kilmės komponentų, todėl tinka vietoj kokio ūkinio muilo.
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2008 10 28, 22:22)
Buvau parduotuvėj 'Sveikatos dovanos'. Ten man pasakė, kad tokio dalyko kaip ekologiška dekoratyvinė kosmetika nėra ir negali būti todėl, kad sudedamosios dalys, suteikiančios spalvą, būna tik cheminės.


Ot, meluoja ir neraudonuoja lotuliukas.gif Jei pas juos parduotuvėj nėra, tai nereiškia, kad išvis neegzistuoja. Lietuvoj dekoratyvinės kol kas galima rasti Vilniuj, biobuotique arba stepono6, bet visada galima ir atsisiųsti. Va, visai geras puslapiukas, visa kosmetika sertifikuota ir gan platus pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 10 27, 16:14)
Parašyk paskui, kaip patiko aptarnavimas. Iš tiesų būtų gerai, kad būtų bent viena e-parduotuvė su dideliu asortimentu, kad nereikėtų kruopas užsakinėti vienoj vietoj, šampūną kitoj, o vaikiškas prekes trečioj. tikėkimės kad ekoeko plės savo asortimentą  rolleyes.gif

Aš irgi užsisakinėjau iš ekoeko ir man laaabai patiko thumbup.gif Būsiu jų klientė dažniau thumbup.gif Labai maloniai bendravo, greit pristatė prekes, gavau viską ko norėjau ir kadangi pirkau už daugiau nei 100 Lt, tai ir pristatymas nekainavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 10 28, 22:34)
Aš irgi užsisakinėjau iš ekoeko ir man laaabai patiko thumbup.gif Būsiu jų klientė dažniau thumbup.gif  Labai maloniai bendravo, greit pristatė prekes, gavau viską ko norėjau ir kadangi pirkau už daugiau nei 100 Lt, tai ir pristatymas nekainavo thumbup.gif


Galiu paklaust ka pirkai? blush2.gif Ar patenkinta prekem?
As ten ziurinejau skalbimo, valymo priemones. Bet tu kur as ziurejau nebuvo sandely, idomu ar ilgai reikia laukt tokiu prekiu, kuriu nera sandelyje?
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 09 07, 11:37)
Sveikos, kokiu zinote ekologisku prekiu parduotuviu Kaune?


Aga mirksiukas.gif , man irgi būtų įdomu kokia ekologiška pardė Kaune, arba e-pardė, kurioje atvežimas Kaune būtų nemokamas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ciute-: 29 spalio 2008 - 12:10
QUOTE(Žirklutės @ 2008 10 28, 22:44)
Ot, meluoja ir neraudonuoja  lotuliukas.gif Jei pas juos parduotuvėj nėra, tai nereiškia, kad išvis neegzistuoja. Lietuvoj dekoratyvinės  kol kas galima rasti Vilniuj, biobuotique arba stepono6, bet visada galima ir atsisiųsti. Va, visai geras puslapiukas, visa kosmetika sertifikuota ir gan platus pasirinkimas  4u.gif


Kokia faina sita parduotuve wub.gif Jau gundausi biggrin.gif
Atsakyti
pasižiūrėjau, kad dauguma parduotuvių randasi vilniuje, kaune. kažin kiek pristymas kainuotų iki žemaitijos ax.gif na sakykim klaipėdos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 10 29, 12:10)
Galiu paklaust ka pirkai?  blush2.gif Ar patenkinta prekem?
As ten ziurinejau skalbimo, valymo priemones. Bet tu kur as ziurejau nebuvo sandely, idomu ar ilgai reikia laukt tokiu prekiu, kuriu nera sandelyje?

Pirkau buitinę "chemiją" šįsyk: skalbiklius, valiklius, ploviklius ax.gif Aš kur buvo parašyta, kad nėra sandėlyje užsakinėjau ir be problemų atvežė g.gif Gal būčiau ir neužsakinėjus, bet tik po to pamačiau, kad tokių prekių buvau užsakius, kai jau apmokėjau doh.gif
Atsakyti