Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

QUOTE(Žiogelis @ 2008 10 19, 12:43)
Aš irgi ten vakar apsilankiau. Nusipirkau "Magnoball", kurį reikia naudoti vietoj minkštiklio. Perskaičiau aprašymą ir labai sudomino mane. Žiūrėsim, ar gerai veikia smile.gif

Dar pirkau Ecover dėmių išėmėją, balsamic actą salotoms ir EA užsikimšusioms vaikų nosims. Kol kas neteko išbandyti, bet net neabejoju, kad netrukus teks smile.gif


Na kaip ar patenkino rezultatas?

Raso, jog ir indaplovei galima naudoti, kiek suprantu, tuomet nereikia skalavimo skyscio pilti?
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 10 19, 12:43)
Aš irgi ten vakar apsilankiau. Nusipirkau "Magnoball", kurį reikia naudoti vietoj minkštiklio.


ir aš apie šitą laukiu atsiliepimų, klausimą į chemijos temą įdėjau smile.gif O kiek už jį mokėjai? Puslapyje kainos kažkodėl nenurodo sad.gif
Atsakyti
Mes savo e-krautuvelej irgi zadam uz geros savaites tureti ekoballs ir situos rutulius, nes aprasymas man irgi labai patiko, tad norisi ir paciai pabandyti blush2.gif
Atsakyti
po kiek bus tie rutuliai ir kaip vadinasi tavo parduotuvė? biggrin.gif
Atsakyti
Patiko man tas rutulys. Skalbdama nebedėjau minkštiklio, o rezultatas tas pats. Dar bandysiu skalbimo skysčio kiekį sumažinti, pažiūrėsim, ar gerai išskalbs. O mokėjau virš 70 Lt. Dabar nepamenu, ar 73, ar 75. Sako, tarnauja 10 metų. Tai turėtų atsipirkti smile.gif
Atsakyti
garantija jam 5 metams suteikiama, bet jei galios dešimtmetį - tai atsipirks su kaupu biggrin.gif
Atsakyti
atsidarė nauja elektroninė ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvė eko eko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 20, 17:21)
po kiek bus tie rutuliai ir kaip vadinasi tavo parduotuvė?  biggrin.gif


www.greenshop.lt
kiek kainuos-zinosim kita sav, kai jau gausime smile.gif

QUOTE(katutis @ 2008 10 22, 13:33)
atsidarė nauja elektroninė ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvė eko eko  cool.gif


Kaip smagu--kuo daugiau, tuo gyventi zaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 22, 13:33)
atsidarė nauja elektroninė ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvė eko eko  cool.gif

Niu kaip smagu, kad daugėja tokių parduotuvėlių bigsmile.gif - jau lendu žiūrinėti asortimento lens.gif.
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2008 10 22, 14:15)
www.greenshop.lt
kiek kainuos-zinosim kita sav, kai jau gausime smile.gif

Kaip smagu--kuo daugiau, tuo gyventi zaliau smile.gif


ok 4u.gif

tikrai smagu, kad tokių parduotuvėlių vis daugiau ir daugiau biggrin.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 10 22, 15:38)
jau lendu žiūrinėti asortimento lens.gif.


šaunuolė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 22, 12:33)
atsidarė nauja elektroninė ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvė eko eko  cool.gif


Dekui uz nuoroda, labai faina parduotuve. Labai suviliojo
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 10 22, 13:33)
atsidarė nauja elektroninė ekologiškų maisto ir ne maisto prekių parduotuvė eko eko  cool.gif


Ačiū 4u.gif Bet pasirinkimas tai ohoho, man net galvelė susisuko, visko tiek daug
Atsakyti