Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Junda @ 2008 05 15, 17:15)
Ten kai turguj perki iš žmonių rankom darytą muilą, tai nesitiki, kad jie varginsis ieškoti kažkokios chemijos ir kišti į tą muilą...


man turi būti viskas aiškiai surašyta ant pakuotės, sertifikuota lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 05 15, 17:15)
Ten kai turguj perki iš žmonių rankom darytą muilą, tai nesitiki, kad jie varginsis ieškoti kažkokios chemijos ir kišti į tą muilą...

Tai aišku, kad nieko papildomo nekiš – tik „ant chemijos“ augintos alyvuogės ir virtas šuo tongue.gif

Jau iškart pasijautė temų išskyrimo trūkumai – vietoj vienos reikia į favoritus susidėti kelias, ir privalumai – kiek naujų žmonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2008 05 16, 08:33)
Kai jau taip sparciai dideja skyrelis, as galvoju, jog reiktu cia perkelti naturalios bei eko kosmetikos gamintoju skyrelius--kaip manot?

Tai kad natūrali kosmetika – visai nebūtinai ekologiška. Pastarosios sudedamosios dalys (gal ne visos, tiek, kiek nurodyta normatyvuos) turi būti ekologiškos, o natūralios – augalai gali būti išauginti neekologiškai, tik nepridedama cheminių priedų. Ar aš klystu?
Atsakyti
Manau, jog neklysti 4u.gif
Atsakyti
tai jei be cheminių priedų, tai ir yra ekologiška rolleyes.gif
Papildyta:
pas mano tėvus sode yra ekologinis ūkis be cheminių priedų, tik kad nesertifikuotas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2008 05 16, 09:02)
Tai kad natūrali kosmetika – visai nebūtinai ekologiška. Pastarosios sudedamosios dalys (gal ne visos, tiek, kiek nurodyta normatyvuos) turi būti ekologiškos, o natūralios – augalai gali būti išauginti neekologiškai, tik nepridedama cheminių priedų. Ar aš klystu?


Galbūt yra ir tokios, neekologiškos.

Bet jei produktas turi ženklą
user posted image, tai jis ekologiškas mirksiukas.gif

Vokiškai ir angliškai galima pasiskaityti pagal kokius kriterijus sertifikuojama - Kontrollierte Naturkosmetik (Kontroliuojama natūrali kosmetika)

OT: Savūne, už nepadarytus namų darbus gausi lupt user posted image , tik ateik į vieną vietą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 16 gegužės 2008 - 10:58
QUOTE(balta @ 2008 05 16, 10:57)
Galbūt yra ir tokios, neekologiškos.

Bet jei produktas turi ženklą
user posted image, tai jis ekologiškas  mirksiukas.gif

Vokiškai ir angliškai galima pasiskaityti pagal kokius kriterijus sertifikuojama - Kontrollierte Naturkosmetik (Kontroliuojama natūrali kosmetika)


balta, labai gerbiu tavo nuomonę, bet čia norėčiau pasigilinti. Aš esu užtikusi info, kad šis ženklas reiškia natūralias sudedamąsias dalis, bet nereiškia, kad jos yra ekologiškos. Vis dėlto daugelis mano pačios matytų produktų, pažymėtų šiuo ženklu yra ekologiški. Bet ne visi, pvz. Alterra dušo želė - ne.

Be to, ir tavo nurodytame puslapyje rašo, kad iš konktroliuojamų ūkių, bet ne iš ekologiškų rolleyes.gif

Bet čia tik niuansai visiškoms užkietėjusioms ekologistėms, tokioms ekologijos šovinistėms lotuliukas.gif Mano nuomone, iš esmės šiuo ženklu pažymėtos prekės yra gėris thumbup.gif tik mažas niuansas, kurį norėjau pastebėti mirksiukas.gif

Jei aš neteisi, laukiu argumentų ir visuomet esu linkusi keisti savo nuomonę, taip ir tobulėjam tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 16 gegužės 2008 - 11:50
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 16, 11:46)
balta, labai gerbiu tavo nuomonę, bet čia norėčiau pasigilinti. Aš esu užtikusi info, kad šis ženklas reiškia natūralias sudedamąsias dalis, bet nereiškia, kad jos yra ekologiškos. Vis dėlto daugelis mano pačios matytų produktų, pažymėtų šiuo ženklu yra ekologiški. Bet ne visi, pvz. Alterra dušo želė - ne.

Be to, ir tavo nurodytame puslapyje rašo, kad iš konktroliuojamų ūkių, bet ne iš ekologiškų  rolleyes.gif

Bet čia tik niuansai visiškoms užkietėjusioms ekologistėms, tokioms ekologijos šovinistėms  lotuliukas.gif Mano nuomone, iš esmės šiuo ženklu pažymėtos prekės yra gėris  thumbup.gif tik mažas niuansas, kurį norėjau pastebėti  mirksiukas.gif

Jei aš neteisi, laukiu argumentų ir visuomet esu linkusi keisti savo nuomonę, taip ir tobulėjam  tongue.gif


Vaizele, neatsimenu, ar skaitai vokiškai ar angliškai? Čia visi kriterijai.
Bent jau vokiškai "kontrolliert-biologischer Anbau (kbA)" reiškia ekologiškai išaugintas.
Bio - vokiškai "ekologiškas"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 16 gegužės 2008 - 12:07
man be galo įdomu ką jūs, užkietėjusios ekologistės iš kosmetikos naudojate? Veido, kūno priežiūrai, dekoratyvinę rolleyes.gif Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 16, 12:08)
man be galo įdomu ką jūs, užkietėjusios ekologistės iš kosmetikos naudojate? Veido, kūno priežiūrai, dekoratyvinę  rolleyes.gif Pasidalinkit patirtim  4u.gif



Bent jau aš savęs "užkietėjusia ekologiste" nelaikau ax.gif

Kai kurios temos mane domino jau ir anksčiau, pvz., GMO. Bet ekologiškus vaisius ir daržoves pradėjau pirkti tik vaikams gimus. Nuo tada perku ir Weledos produktus.
O kosmetika ir buičiai reikalingos priemonės, jau ekologiškos, tik dabar palaipsniui ateina į mano namus - ir čia jau, beje, SM nuopelnas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 16, 13:08)
man be galo įdomu ką jūs, užkietėjusios ekologistės iš kosmetikos naudojate? Veido, kūno priežiūrai, dekoratyvinę  rolleyes.gif Pasidalinkit patirtim  4u.gif


As irgi neuzkietejusi ekologiste, bet surasysiu ka naudoju: kremas veidui Weledos, taip pat duso zeles: citrinine ir saltalankiu ( abi patiko, kvapas wub.gif), sampunas ir dantu pasta urtekram (tik ka nusispirkau su afrikietisku molzeniu ir su chna, fainas plaukai blizga), dezas ir ranku kremas sante.

Dekoratyvines dar nebandziau pirkti, nes dabar mazai jos naudoju ax.gif . Gal kas bandet urtekram (ar kokios kitos firmos) dazus plaukams. Mano tamsus i ruduma, gal kas isbandet ir galetumet rekomenduot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 16, 11:57)
Galbūt yra ir tokios, neekologiškos.

Bet jei produktas turi ženklą
user posted image, tai jis ekologiškas  mirksiukas.gif

Turėjau omeny ne tą kosmetiką, kuri sertifikuota kaip ekologiška, o kuri reklamuojama kaip natūrali (tiesiog iš natūralių augalų) arba pačių pasigamintą. Na, tarkim, yra sintetinės kaukės veidui, bet gali tiesiog užsidėti agurko griežinėlių, antras būdas bus natūralus, bet nebūtinai ekologiškas, jei tie agurkai nebus ekologiškai užauginti. Arba kaip katutis sako, iš tėvų sodo augalai, netręšti, nebarstyti jokiom kenksmingom priemonėm, bet juk jie laboratoriškai neištirti, gali būti žemė užteršta, o savininkai to ir nežinoti, ir prašom – augalai, iš kurių darysies kremus ar ką ten, nebebus ekologiški, taigi ir pats kremas ne. Va apie tokį skirtumą tarp natūralaus ir ekologiško kalbėjau.
Nors pati to skirtumo nesureikšminu. Tiesiog skyrelis toks – „ekologiškas“ biggrin.gif

QUOTE(balta @ 2008 05 16, 11:57)
OT: Savūne, už nepadarytus namų darbus gausi lupt  user posted image , tik ateik į vieną vietą  biggrin.gif

Nu nelabai čia gundančiai kvietimas nuskambėjo tongue.gif Nors pasakytum, kad tas daiktas (neįžiūriu kas), su kuriuo lupsi, yra ekologiškas tongue.gif tongue.gif
Atsakyti