Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Junda @ 2008 05 10, 20:09)
Šiandien buvau Biobutike. Nusipirkau tropikų kūno kremą, du muilus (rozmarinų-mėtų ir cinamono-ožkos pieno, pastarasis ypač fantastiško kvapo), vaikui šampūna Sante kokoso-apelsinų (nes kainavo 21, o vaikiškas Sante 36 Lt, o dukrai jau 10 metų, tai pagalvojau gali su normaliu plaut, juk vis tiek ekologiškas) ir jūsų rekomenduotą Logoną kūdikių kremą su medetkom būsimajam šeimos nariui. Gavau nuolaidų kortelę 10čiai proc.

O kur čia tokia parduotuvytė? ax.gif
Aš tai tik kelias žinau, kur perku AlmaWin, Sonnet priemones, bet kad būtų daugiau kosmetikos priemonių pasiūlos - nelabai žinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 05 10, 19:13)
O kur čia tokia parduotuvytė? ax.gif
Aš tai tik kelias žinau, kur perku AlmaWin, Sonnet priemones, bet kad būtų daugiau kosmetikos priemonių pasiūlos - nelabai žinau blush2.gif



Yra VCUP'e ir Helio (Prie Vingio kino).
www.bioboutique.lt
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 05 10, 20:09)
Šiandien buvau Biobutike. Gavau nuolaidų kortelę 10čiai proc.


o yra kazkokios salygos tai nuolaidu kortelei gaut? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 05 10, 20:09)
o yra kazkokios salygos tai nuolaidu kortelei gaut? ax.gif


Sakė reik rinkti čekius sumai už 500 Lt. Pasakiau, kad aš visada juos išmetu ir tikrai jau turbūt būsiu panašiai čia ir sumokėjus per kelis kartus, tai sakė prisimena mane gerai ir duos taip, iškart ir išrašė, gavau Nr. 17 kortelę.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 05 10, 21:31)
Sakė reik rinkti čekius sumai už 500 Lt. Pasakiau, kad aš visada juos išmetu ir tikrai jau turbūt būsiu panašiai čia ir sumokėjus per kelis kartus, tai sakė prisimena mane gerai ir duos taip, iškart ir išrašė, gavau Nr. 17 kortelę.


doh.gif buciau zinojus, buciau rinkus unsure.gif
o kuriam bioboitique apsipirkinejai? Cup'e ar Heliose? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 15, 00:22)
Bandžiau surasti normalų gabalinį muilą paprastose parduotuvėse, tai net kur patys natūraliausi, tai sudėtis pobaisė arba išvis neparašyta.


natūralaus gabalinio muilo galima surasti Stepono 6 4u.gif Manau, kad ir Bioboutiqe tokio gėrio rastumėt bigsmile.gif

aš lyg Maximoj ant Medimix žalio muilo nesu mačiusi blogybių, bet reiktų atšviežint atmintį prie lentynos biggrin.gif

kol gyvenau natūralios kosmetikos temoj, jau ir atskiras skyrelis sukurtas thumbup.gif Super thumbup.gif

reiktų gal tik atskiras temas padaryti, smulkesnes g.gif
Atsakyti
tiesa, kurioms aktualu natūrali kosmetika, mes Kosmetikos gamintojų skyrelyje apie ją jau 7 temą kalbam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2008 05 15, 10:31)

Jei leisit norėčiau jungtis ir aš  4u.gif



Juhu, mūsų kasdien vis daugiau clap.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(katutis @ 2008 05 15, 10:32)
tiesa, kurioms aktualu natūrali kosmetika, mes Kosmetikos gamintojų skyrelyje apie ją jau 7 temą kalbam  4u.gif



Aš jau seniai skaitau tą temą, tik aktyviai reikštis neturiu laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 15, 13:03)

ekologiškas Sonnett muilas yra ekomamoj.


Aš muilo norėčiau rankom plaut ax.gif Kai stepono6 žiūrėjau, kažkas man neįtiko g.gif Dar pardavėjas pasiūlė rankų plovimui naudot gabalinį paprastą sonnet muilą kur už3lt, nors aš jį voniai plaut naudoju prieš vaiką maudant arba dėmėm vystykluose. Gerai, kad nepaklausiau jo, nes patikrinau šarmingumą - kaip gryno ūkinio muilo doh.gif
Viskas, rudenį muilą darysiu pati, iš kaštonų bigsmile.gif

O čia galėtų būti keletas potemių:
kosmetika
namų priežiūros reikmenys
maistas
ekologija
vaikų preižiūros priemonės
kenksmingi priedai ir medžiagos

Ir panašiai, kad būtų iškart galima susirast kas tuo metu rūpi
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 14, 23:24)
Šiaip Vokietijoje yra ir sertifikuoto ekologiško kūdikių maisto, bet pardavinėja tik spec. parduotuvėse, į tokias nuvažiavus visada apsipirkdavau  thumbup.gif . O ką Lietuvoj galima nusipirkti, tai aš visai nežinau.


Pirmadienį eisiu į Sangą, tai pažiūrėsiu. Prieš mėnesį žadėjo pradėti vežti ekologiškus mišinius kūdikiams. O tas Naturana kečupas, kurį Sangoj parduoda, mūsų šeimai baisiai patiko. Nors mano vyras skeptiškas dėl prekių ekologiškumo ir bambėjo, kad brangų pirkau, paskui žiūriu ieško jo Maximoj...

Šiandien buvau Rasakiloj, nupirkau būsimam piliečiui merinosių dekiuką ir šilko kepurytę, dar visokių ten priemonių. Tai kadangi vietoj 29 už citrusų dušo pienelį paėmė iš manęs 45 Lt ir tik namie pastebėjau, tai pyktelėjau. Pirmadienį atsiimsiu, bet abidna, kad vėl važiuot reikės, su parkavimu ten tragedija...
Papildyta:
QUOTE(Žirklutės @ 2008 05 15, 00:11)
Tai gerai, nuraminai  4u.gif

Dabar radau veganiškų-ekologiškų prekių puslapį, tai svaigstu  blush2.gif Visko noriu - batų, kramtomos gumos, muilo, kontaktinių lęšių skysčio... Įdomu, kiek kainuotų iš USA siųstis  g.gif
Ten netgi humaniški pelių spąstai yra  lotuliukas.gif


Aš per tarpininkes rūbus ir kai kuriuos daiktus siunčiuos iš JAV. Užklausiau, ar galėtų iš to puslapio užsakinėt. Joms papildomai moku už 1.5 kg siuntinį apie 37 dol. (siuntimo išlaidos+komisiniai) Šiaip išeitų dvigubai vien siuntimas ir nemaža galimybe, kad teks Lietuvoj susimokėt muitą+PVM.
Papildyta:
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 05 15, 08:01)
pabandyk paieskoti gatveles salia s.neries mokyklos, gatve tarsi jungia vilniaus ir pamenkalnio gatves. ten yra ir rutos saldainiu parduotuve, o saliai sveriamos arbatos parduotuvele. esu girdejus kad galima rasti sveriamu grynu prieskoniu, be priedu. 4u.gif



Jo, Klaipėdos g. netoli jau Pylimo g. Man ten patinka pirkti prieskonius ir arbatas.
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2008 05 15, 10:28)
natūralaus gabalinio muilo galima surasti Stepono 6  4u.gif  Manau, kad ir Bioboutiqe tokio gėrio rastumėt  bigsmile.gif


Bioboutique tai yra tokie be įpakavimo įvairūs muilai, kuriuos sakė Lietuvoj moteris viena rankomis gamina. Aš pirkau vieną cinamono su pylingu (nu super), kitą mėtų ir rozmarinų, toks gaivus labai, šaldantis šiek tiek. Kaina 10 Lt.

Stepono 6 tai šiandien mačiau alyvuogių muilą už 14 Lt. ir nekilo ranka pirkt, nes žinau, kokius centus jis kainuoja (apskritia, alyvuogių muilas) Turkijoj ir Graikijoj.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 05 15, 15:44)
Stepono 6 tai šiandien mačiau alyvuogių muilą už 14 Lt. ir nekilo ranka pirkt, nes žinau, kokius centus jis kainuoja (apskritia, alyvuogių muilas) Turkijoj ir Graikijoj.


man norisi tikėti, kad čia aukštos klasės alyvuogių muilas lotuliukas.gif Ir aš mačiau Turkijoje pigių, bet suabejojau, ar tikrai geri, ar natūralūs sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 15, 16:00)
man norisi tikėti, kad čia aukštos klasės alyvuogių muilas  lotuliukas.gif Ir aš mačiau Turkijoje pigių, bet suabejojau, ar tikrai geri, ar natūralūs sad.gif


Ten kai turguj perki iš žmonių rankom darytą muilą, tai nesitiki, kad jie varginsis ieškoti kažkokios chemijos ir kišti į tą muilą...
Atsakyti