Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(doufyl @ 2008 08 22, 22:01)
aš irgi nesidomėjau niekada, bet va neseniai pirkau naujus peiliukus, varčiau varčiau dėžutę ir pamačiau, kad kažkokia sudėtis yra...peg'as yra doh.gif


su tom peiliukų juostelėm būkit labai atsargios unsure.gif Nežinau, ko į jas prideda, bet man ir mano draugėms - baisi nuo jų alergija schmoll.gif Aš perku pačius paprasčiausius BIC peiliukus be jokių juostelių. Padrėkinti, pamaitinti odą galima ir daug draugiškesniais dalykais, o ne nežinia kuo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 08 24, 00:46)
su tom peiliukų juostelėm būkit labai atsargios  unsure.gif  Nežinau, ko į jas prideda, bet man ir mano draugėms - baisi nuo jų alergija  schmoll.gif Aš perku pačius paprasčiausius BIC peiliukus be jokių juostelių. Padrėkinti, pamaitinti odą galima ir daug draugiškesniais dalykais, o ne nežinia kuo wink.gif


o jie daugkartinio naudojimo, t.y. su keiciamom galvutem? 4u.gif
Atsakyti
nea, pats paprasčiausias peiliukų variantas - vienkartiniai, nekeičiamomis galvutėmis, be jokių priedų 4u.gif

pakelyje būna 5 rodos, skirtingų spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 08 24, 01:46)
su tom peiliukų juostelėm būkit labai atsargios  unsure.gif  Nežinau, ko į jas prideda, bet man ir mano draugėms - baisi nuo jų alergija  schmoll.gif Aš perku pačius paprasčiausius BIC peiliukus be jokių juostelių. Padrėkinti, pamaitinti odą galima ir daug draugiškesniais dalykais, o ne nežinia kuo wink.gif

gal reikės pabandyti nusipirkti. visgi ne daug kainuoja. kažin kaip pats skutimas, ar švariai nuskuta g.gif
Atsakyti
gerai jie skuta - aš perku ir laikau kumščius, kad tik iš prekybos neišimtų biggrin.gif

dar aš tai aš, mane nuo daug ko beria. Bet viena visai nealergiška draugė su peiliuku, kuris su drėkinančia juostele, skuto blauzdas - ją išbėrė, niežėjo siaubingai. Pačios įsivaizduojat, koks malonumas...
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 08 24, 08:43)
nea, pats paprasčiausias peiliukų variantas - vienkartiniai, nekeičiamomis galvutėmis, be jokių priedų  4u.gif

pakelyje būna 5 rodos, skirtingų spalvų smile.gif


o jie kazin perdirbami? g.gif ir juos tikriausiai galima panaudot daugiau nei viena karta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 24, 13:37)
o jie kazin perdirbami? g.gif ir juos tikriausiai galima panaudot daugiau nei viena karta ax.gif

Jei nori susipjaustyt, tai tikrai galima laugh.gif
Iš ekologiškosios pusės žiūrėint, naudojant vienkartinius skustuvus (kaip ir visus kitus vienkartinius dalykus), teršiat žemę papildomai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 24, 16:28)
Jei nori susipjaustyt, tai tikrai galima laugh.gif
Iš ekologiškosios pusės žiūrėint, naudojant vienkartinius skustuvus (kaip ir visus kitus vienkartinius dalykus), teršiat žemę papildomai  smile.gif


blush2.gif nesu ju bandzius tai ir klausiu. sakau, kaip kad tas keiciamas galvutes ne viena karta naudoju, tai gal ir sitie panasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 24, 16:28)
Jei nori susipjaustyt, tai tikrai galima laugh.gif
Iš ekologiškosios pusės žiūrėint, naudojant vienkartinius skustuvus (kaip ir visus kitus vienkartinius dalykus), teršiat žemę papildomai  smile.gif


su kuo susipjaustyt? kuo ilgiau naudoji skustuvą, tuo jis labiau šimpa, o susipjaustyt didžiausia tikimybė yra naudojant pirmus kartus, kol peiliukai ašriausi mirksiukas.gif
agnuta, gali drąsiai pirkt, tikrai naudosi ilgiau kaip 1 kartą. Nežinau, gal aš mažai skutu, bet tas "venus" skustuvas (ta viena galvutė) man laikė kokius metus tai tikrai, gal dar ilgiau, o tie vienkartiniai taip pat neblogai laiko, bandžius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 24 rugpjūčio 2008 - 16:57
QUOTE(agnuta @ 2008 08 24, 13:37)
o jie kazin perdirbami? g.gif ir juos tikriausiai galima panaudot daugiau nei viena karta ax.gif


manau, kad perdirbtų kaip plastmasę wink.gif Aišku, aš naudoju, kol atšimpa, tada keičiu tongue.gif Ilgam man to pakelio šiaip užtenka smile.gif

QUOTE(Cinside @ 2008 08 24, 16:28)
Jei nori susipjaustyt, tai tikrai galima laugh.gif
Iš ekologiškosios pusės žiūrėint, naudojant vienkartinius skustuvus (kaip ir visus kitus vienkartinius dalykus), teršiat žemę papildomai  smile.gif


jei brauksi išilgai ašmenų ir dar spausi, tai taip, gali susipjaustyt tongue.gif

tai geriau skatinti sintetikos gamybą papildomai skustuvų juostelėms? g.gif Tikrai nenaudosiu neaiškių juostelių ir nevaikščiosiu paskui išberta, dar papildomai pajudinusi vaistų gamybą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 22, 22:25)
O kur ju Vilniuje galima rasti? kazkaip be Neutralo skalbikliu ir indu ploviklio nesu nieko daugiau aptikusi... g.gif


Dar Rimi būna prie kūdikių prekių smile.gif


QUOTE(katutis @ 2008 08 23, 23:46)
su tom peiliukų juostelėm būkit labai atsargios  unsure.gif  Nežinau, ko į jas prideda, bet man ir mano draugėms - baisi nuo jų alergija  schmoll.gif Aš perku pačius paprasčiausius BIC peiliukus be jokių juostelių. Padrėkinti, pamaitinti odą galima ir daug draugiškesniais dalykais, o ne nežinia kuo wink.gif


Net nepagalvojau, kad tas plastikas gali būti prisodrintas kažkokiomis cheminėmis medžiagomis schmoll.gif

QUOTE(agnuta @ 2008 08 24, 12:37)
o jie kazin perdirbami? g.gif ir juos tikriausiai galima panaudot daugiau nei viena karta ax.gif


Galima panaudoti ir kelis kartus. Bet aš būtent dėl to, kad vienkartinių sunaudojama daug, ir dar jie nėra iš gryno plastiko ir todėl neišeina mesti prie plastiko šiukšlių ir tikėtis, kad jie bus perdirbti, perėjau prie daugkartinio skustuko. Maniau, kad labai eologiškas sprendimas... rolleyes.gif tik nesitikėjau, kad ten kažkokios chemijos pridėta blink.gif ir dar išmečiau pakuotę, nebegaliu pažiūrėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 24, 20:29)
tik nesitikėjau, kad ten kažkokios chemijos pridėta  blink.gif ir dar išmečiau pakuotę, nebegaliu pažiūrėt  unsure.gif

aš irgi buvau nustebus, nes visai netyčia aptikau doh.gif na, reikės pabandyti vienkartinius, nors venus'ą "n" metų naudoju ir esu patenkinta - švariai, gražiai nuskuta.
Atsakyti