Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 17:59)

Blyn as vokiskai ne bum-bum. Kaip tas pleistra vokiskai butu. Mazu man tiktu  ax.gif



Priemonės iš Natractivo plaukams šalinti

Bet pažiūrėjau sudėtį - ten tik cukrus, vanduo ir citrina. Tai tokį tepalą pačiam galima susimaišyti, kam pirkti. Manau, tikrai galima kur nors rasti naminį receptą mirksiukas.gif

Man pačiai toks būdas per skaudus ax.gif

Bet kad tokio amžiaus vaikai jau užsimano skustis doh.gif . Aš buvau nustebus, kad mano 14-metė dukterėčia jau kojas depiliuoja, o čia dar jaunesnio amžiaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 22, 22:01)
aš irgi nesidomėjau niekada, bet va neseniai pirkau naujus peiliukus, varčiau varčiau dėžutę ir pamačiau, kad kažkokia sudėtis yra...peg'as yra doh.gif


tos juoteles itariu, kad nera tik ant tu vienkartiniu, bet man jie schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 22, 23:31)
tos juoteles itariu, kad nera tik ant tu vienkartiniu, bet man jie schmoll.gif

tokia plona ta juostelė, kam ten išvis į ją reikia kažką dėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 08 22, 13:41)
Turėjau ECO veido kremo mėginuką, tai man asmeniškai toks nieko, bet buvo ir labiau patikusių natūralios kosmetikos kremų. Rankų kremas neblogas pasirodė.

O gal įmanoma kažkur įsigyti jų mėginukų g.gif ? Tikrai būtų gerai prieš įsigyjant kremą pirmiausia jį išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 22, 16:55)
Pirk tuos Neutral gaminius, kurie sertifikuoti Nordic gerve, pvz. dušo želė:

http://www.blogas.lt...usiprausti.html


O kur ju Vilniuje galima rasti? kazkaip be Neutralo skalbikliu ir indu ploviklio nesu nieko daugiau aptikusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 08 22, 21:27)
Priemonės iš Natractivo plaukams šalinti

Bet pažiūrėjau sudėtį - ten tik cukrus, vanduo ir citrina. Tai tokį tepalą pačiam galima susimaišyti, kam pirkti. Manau, tikrai galima kur nors rasti naminį receptą  mirksiukas.gif

Man pačiai toks būdas per skaudus  ax.gif

Bet kad tokio amžiaus vaikai jau užsimano skustis  doh.gif . Aš buvau nustebus, kad mano 14-metė dukterėčia jau kojas depiliuoja, o čia dar jaunesnio amžiaus  bigsmile.gif


Na prigasdinot cia mane su cukrum, kad skauda, kur ten vaikas iskes.
Tiesa sakant ten tikrai yra a salint, negi vaikai apgaudinesi, kad nieko nesimato, o kur dar kitu vaiku izeidziantys pastebejimai???

O is tu sesiu produktu natractiv, ten kremai, juosteles??? juos ten kartu reikia pirkt?

Jauciu pradzioj pabandysiu kunigundos buda su sezamo aliejum
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 22, 23:25)
O kur ju Vilniuje galima rasti? kazkaip be Neutralo skalbikliu ir indu ploviklio nesu nieko daugiau aptikusi... g.gif

Yra IKI parduotuvėse - šampūnas, prausimosi žele ir losjonas, prie kūdikių prekių mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 08 23, 11:32)
Yra IKI parduotuvėse - šampūnas, prausimosi žele ir losjonas, prie kūdikių prekių  mirksiukas.gif .


Aciu, pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 08 22, 22:20)
O gal įmanoma kažkur įsigyti jų mėginukų  g.gif ? Tikrai būtų gerai prieš įsigyjant kremą pirmiausia jį išbandyti.

Jie atsiunčia nemokamai po kelis mėginukus, galima parašyt jiems emailu ir paprašyt.
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 08 23, 12:17)
Jie atsiunčia nemokamai po kelis mėginukus, galima parašyt jiems emailu ir paprašyt.

Ačiū, reikės bandyti parašyti jiems ax.gif .

Beje, Neutral kūdikių dušo žele ar šampuną galima puikiausiai naudoti kaip vonios putas, ką tik išbandžiau mirksiukas.gif . Tik va norėjau paklausti, ar sodium laureth sulfate yra toleruotinas ingredientas ekologiškame produkte unsure.gif ? Ar neminėjote jo savo diskusijose tarp didžiausių kenkėjų g.gif ?
Atsakyti
http://bioboutique.l...ducts/brands/1/

ekologiskos kosmetikos parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 08 23, 14:00)
tik va norėjau paklausti, ar sodium laureth sulfate yra toleruotinas ingredientas ekologiškame produkte  unsure.gif ? Ar neminėjote jo savo diskusijose tarp didžiausių kenkėjų  g.gif ?

nei vienas mano sertifikuotas produktas jokiu sulfatu neturi ir kiek zinau -tai nei ecosert, nei bdih tokiu produktu nesertifikuoja schmoll.gif, nes juo laiko tikrai kenksmingais
Atsakyti