Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 08 21, 14:07)
as ir noreciau tai zinoti, nes kai kokia "zalia" pardaveja pradeda aiskinti, kad kitaip kremai negaliotu -tai net siutas ima
As tik darau prielaida - naturaliuose produktuose paprastai buna daug augaliniu ir/arba eteriniu alieju, o tai jau savaime yra konservantai, tuo tarpu zinomos firmos "nepersistengia" su naturaliom medziagom -matyt todel yra kur kas sunkiau islaikyti produkta tik su vit E, ar alkoholiu ir deda stiprius konservantus, tokius kaip parabenai (beje -ju pavadinimu yra labai daug, tad vien zodzio paraben gali ir neuztekti jiems aptikti, nes jie gali buti sifruojami ir kitais pavadinimais  doh.gif )


Na bet koks kvailas jausmas, kai mus taip mulkina - kartais jie tik chemine formule pakeicia, pasikeicia pavadinimas, nors is tiesu ten tas pats parabenas, ir jo poveikis ne geresnis doh.gif Reikia islikti budriems. Bet koks gi procentas is musu supranta tuos sudetingus pavadinimus doh.gif Jei nesupranti etiketes - pats kaltas, eik narsyti interneta, skaityti tomus knygu doh.gif neturi laiko??? tada pirk cia ir dabar, isigyk prekybos centro, kuris yra arciausiai namu, abonementa doh.gif gamintojas nusiplauna rankas, istatymas jo puseje, jis viska padare teisingai. Ir vel vartotojas lieka gaidzio vietoje verysad.gif
Atsakyti
Norejau isbandyti Neutral Neutral prausimosi priemoniu vaikams, bet va pasiziurejau i sudeti kitu produktu doh.gif pvz. dezodorantas:
http://neutralprofvi...pleje/deodorant
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 22, 15:17)
Norejau isbandyti Neutral Neutral prausimosi priemoniu vaikams, bet va pasiziurejau i sudeti kitu produktu  doh.gif  pvz. dezodorantas:
http://neutralprofvi...pleje/deodorant


Pirk tuos Neutral gaminius, kurie sertifikuoti Nordic gerve, pvz. dušo želė:

http://www.blogas.lt...usiprausti.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 22 rugpjūčio 2008 - 15:56
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 22, 10:34)
Na, jei mergina jau susidomėjo, laiko neatsuksi atgal  schmoll.gif

Manau, reik susitaikyt  mirksiukas.gif

Aš kaip tik nupirkčiau daugkartinį women skustuvėlį kad ie tokį ružavą  biggrin.gif

Na maksimum kas atsitiks - įsipjaus. Tai paaiškink, kad reik dezinfekuoti ir viskas bus gerai  4u.gif ir būtinai paaiškink, kodėl ne depiliacinis kremas  blink.gif


Hm, bet kaip tos visos teorijos, kad po skutimo plaukai kietesni, tvirtesni atauga?? O jai dar tik 11m.
O kodel ne kremas??? Dzin jai, kad ten chemija ir pan.
Ir apskritai idomu ar yra kokiu eko priemoniu plaukams salint? O kaip vaškas?
Negi tik pincetas ir peiliukas lieka??
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 22, 15:17)
Norejau isbandyti Neutral Neutral prausimosi priemoniu vaikams, bet va pasiziurejau i sudeti kitu produktu  doh.gif  pvz. dezodorantas:
http://neutralprofvi...pleje/deodorant

oho blink.gif BHT vaiku priemonese, juk jis kancerogenas

QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 15:59)
Dzin jai, kad ten chemija ir pan.

jai 11, tai gal ir suprantama, kad dzin, bet tu juk mama -gal pats laikas iskiepyti ir vaikui atitinkama poziuri g.gif
yra cukraus pleistai (nepamenu firmos -natractiv.de), bet ar 11-mete istvers unsure.gif
Skutant viskas priklauso nuo paties plauko, man jokios itakos neturi skutimas, o jei dar sezamo aliejum dregnas kojas istepu -tai is vis, net ir atauge siek tiek buna svelnus kaip pukeliai
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 08 22, 16:14)
jai 11, tai gal ir suprantama, kad dzin, bet tu juk mama -gal pats laikas iskiepyti ir vaikui atitinkama poziuri  g.gif
yra cukraus pleistai (nepamenu firmos -natractiv.de), bet ar 11-mete istvers  unsure.gif
Skutant viskas priklauso nuo paties plauko, man jokios itakos neturi skutimas, o jei dar sezamo aliejum dregnas kojas istepu -tai is vis, net ir atauge siek tiek buna svelnus kaip pukeliai


Na taip, bet kaip rast argumentus pries "va drauge taip daro" ir pan. Cia aisku ne ta tema.
O koks ten sezamo aliejus??? kur jo yra pirkt???

Blyn as vokiskai ne bum-bum. Kaip tas pleistra vokiskai butu. Mazu man tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 18:59)
O koks ten sezamo aliejus??? kur jo yra pirkt???


pvz.: cia. tik cia Vilniuj. bet ir Kaune gal galima rast g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 22 rugpjūčio 2008 - 18:19
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 17:59)
Na taip, bet kaip rast argumentus pries "va drauge taip daro" ir pan.

Nu jėzaumarija, tai draugė daro turbūt ne dėl to kad jai labai patinka ir kad "visos panos taip daro", o dėl to, kad kitaip negali plikom kojom išeit, draugė draugei nelygu, kitom ir tokio amžiaus labai tamsūs plaukai būna, ir ką daugiau padarysi norint su kokiais šortais išeit karštą dieną? Čia turi būti poreikis tam, o ne ai va draugė tuo sh terliojas, taip kaip aš kokia mažvaikė to nedarysiu, nors tik vos įžiūrimi 3 pūkai išaugo doh.gif tegu geriau kokiu lūpdažiu pasimaliavoja nei tokiom nesąmonėm užsiima.
Oi kažkaip per daug gal įsijaučiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ašei: 22 rugpjūčio 2008 - 19:41
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 17:59)
Na taip, bet kaip rast argumentus pries "va drauge taip daro" ir pan. Cia aisku ne ta tema.
O koks ten sezamo aliejus??? kur jo yra pirkt???
Blyn as vokiskai ne bum-bum. Kaip tas pleistra vokiskai butu. Mazu man tiktu  ax.gif

kaip sakoma, vaiku auklejimas prasideda jiems dar negimus, tad turetu buti sunku 11 -metei aiskinti, kad nera reikalo buti tokiai kaip kiti mirksiukas.gif
O aliejus maximinis -Aniros firmos, apie 8 lt kazkur kainuoja, man jis ir plaukams labai patiko
As ir vokieciu ni bum bum, bet gal kuri mokanti pades, nes nuoroda, buvo imetus kazkokia mergaite naturalios kosmetikos kazkurioje temoje, gaila, kad net firmos nepamenu doh.gif
As kazkur turiu kaip paciam pasidaryti su cukrum-jei noretum zaisti -paieskociau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 22, 16:34)
aš naudoju venus skustuvą. man jis labai patinka. bet ant pačio skustuvo yra ta mėlyna juostelė, o jos sudėtis ne iš gerųjų. unsure.gif  jūsų šitas skustuvas turi kokią apsauginę juostelę prie peiliukų? kokia jos sudėtis?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 22, 15:34)
aš naudoju venus skustuvą. man jis labai patinka. bet ant pačio skustuvo yra ta mėlyna juostelė, o jos sudėtis ne iš gerųjų. unsure.gif  jūsų šitas skustuvas turi kokią apsauginę juostelę prie peiliukų? kokia jos sudėtis?


as turiu schick skustuva, tai ta juostele ant skustuvo galvutes yra, tik jos sudetim niekad nesidomejau unsure.gif kazkaip net nepagalvojau blush2.gif bet manau, kad ji nei kiek ne geresne nei venus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 22 rugpjūčio 2008 - 20:53
QUOTE(agnuta @ 2008 08 22, 22:53)
as turiu schick skustuva, tai ta juostele ant skustuvo galvutes yra, tik jos sudetim niekad nesidomejau unsure.gif kazkaip net nepagalvojau blush2.gif bet manau, kad ji nei kiek ne geresne nei venus.

aš irgi nesidomėjau niekada, bet va neseniai pirkau naujus peiliukus, varčiau varčiau dėžutę ir pamačiau, kad kažkokia sudėtis yra...peg'as yra doh.gif
Atsakyti