Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Mano vienuolikmete isigeide depiliacine kremo koju plaukeliams salint (pamate, kad pussere turi). Net neismanau ka galeciau jai pasiulyt. Idomu buna kokiu eko tokiu kremu????
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 10:06)
Mano vienuolikmete isigeide depiliacine kremo koju plaukeliams salint (pamate, kad pussere turi). Net neismanau ka galeciau jai pasiulyt. Idomu buna kokiu eko tokiu kremu????


g.gif man asmeniskai neteko uzmatyt. gal tiktu paprastas skustuvas?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 22, 09:11)
g.gif man asmeniskai neteko uzmatyt. gal tiktu paprastas skustuvas?


Kazkaip nedrasu tokiam amziuj su skustuvu pradet skust
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 10:19)
Kazkaip nedrasu tokiam amziuj su skustuvu pradet skust


na, taip. nors is tikuju ir su depiliaciniais kremais dar ankstoka. ar as cia jau tokia atsilikus? smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Noriu pasiteirauti tų, kurios esate išbandžiusios Nikovitos parduodamas veido priežiūros priemones. Kiek matau, viena linija yra ECO, kita SPEICK raudonose dėžutėse ir SPEICK terminė linija. Kurios priemonės yra geresnės, kurios labiau patiko?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 22, 09:19)
Kazkaip nedrasu tokiam amziuj su skustuvu pradet skust


Na, jei mergina jau susidomėjo, laiko neatsuksi atgal schmoll.gif

Manau, reik susitaikyt mirksiukas.gif

Aš kaip tik nupirkčiau daugkartinį women skustuvėlį kad ie tokį ružavą biggrin.gif

Na maksimum kas atsitiks - įsipjaus. Tai paaiškink, kad reik dezinfekuoti ir viskas bus gerai 4u.gif ir būtinai paaiškink, kodėl ne depiliacinis kremas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 08 22, 10:21)
Labutis  4u.gif

Noriu pasiteirauti tų, kurios esate išbandžiusios Nikovitos parduodamas veido priežiūros priemones. Kiek matau, viena linija yra ECO, kita SPEICK raudonose dėžutėse ir SPEICK terminė linija. Kurios priemonės yra geresnės, kurios labiau patiko?

Turėjau ECO veido kremo mėginuką, tai man asmeniškai toks nieko, bet buvo ir labiau patikusių natūralios kosmetikos kremų. Rankų kremas neblogas pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 22, 11:34)
Na, jei mergina jau susidomėjo, laiko neatsuksi atgal  schmoll.gif

Manau, reik susitaikyt  mirksiukas.gif

Aš kaip tik nupirkčiau daugkartinį women skustuvėlį kad ie tokį ružavą  biggrin.gif

Na maksimum kas atsitiks - įsipjaus. Tai paaiškink, kad reik dezinfekuoti ir viskas bus gerai  4u.gif ir būtinai paaiškink, kodėl ne depiliacinis kremas  blink.gif



Turiu toki skustuva, bet senesnes gamybos, kuomet dar melsvos spalvos buvo. Man jis patinka. Bet va bajeris: numeciau netyciom skustuva uz skalbimo masinos, o peiliuku galvute atsoko. Na, neturejau kada tuo metu krapsyti ta jo "pagrina" is uz skalbiankes tai tiesiog paemiau pacius peiliukus (cia tos keiciamos galvutes) ir atsargiai nusiskutau ka ir kur reikia lotuliukas.gif Tiesa sakant man geriau skuta taip, be "rankenos". thumbup.gif kaip noriu taip ir laikau ir pasuku kada reikia. tai dabar nuolat taip darau. taip kad, galima tik tu peiliuku penketa nusipirkti ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 22 rugpjūčio 2008 - 13:51
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 22, 14:42)
Turiu toki skustuva, bet senesnes gamybos, kuomet dar melsvos spalvos buvo. Man patinka skustuvas. Bet va bajeris: numeciau netyciom skustuva uz skalbimo masinos, o peiliuku galvute atsoko. Na, neturejau kada tuo metu krapsyti ta jo "pagrina" is uz skalbiankes tai tiesiog paemiau pacius peiliukus (cia tos keiciamos galvutes) ir atsargiai nusiskutau ka ir kur reikia lotuliukas.gif Tiesa sakant man geriau skuta taip, be "rankenos".  thumbup.gif kaip noriu taip ir laikau ir pasuku kada reikia. tai dabar nuolat taip darau. taip kad, galima tik tu peiliuku penketa nusipirkti ir tiek  lotuliukas.gif


geras biggrin.gif bet tai turetu but nepatogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 22, 14:51)
geras biggrin.gif bet tai turetu but nepatogu g.gif



Gan patogu. geriau "vazinejasi" per oda, arciau nuskuta. dar neisipjoviau smile.gif tiesiog "pagremziu", "pasukuoju" plaukus ir graziai nusiskuta lotuliukas.gif

Jei kas netiki, bet vis tiek ketina nusipirkti si skutekli, tai gali pradzioj tik peiliukais pazaisti, o jei taip bus patogu, tai nereikes ir viso rinkinio su pagrindu ir kitais pribumbasais pirkt thumbup.gif O jei nebus patogu, tai "rankena" nusiperki ir tiek, vis tiek nieko neprarandi, nes peiliuku veliau prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 22 rugpjūčio 2008 - 13:57
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 22, 14:54)
Gan patogu. geriau "vazinejasi" per oda, arciau nuskuta. dar neisipjoviau  smile.gif tiesiog "pagremziu", "pasukuoju" plaukus ir graziai nusiskuta  lotuliukas.gif


gal reiks pamegint ir man taip biggrin.gif
Atsakyti
aš naudoju venus skustuvą. man jis labai patinka. bet ant pačio skustuvo yra ta mėlyna juostelė, o jos sudėtis ne iš gerųjų. unsure.gif jūsų šitas skustuvas turi kokią apsauginę juostelę prie peiliukų? kokia jos sudėtis?
Atsakyti