Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Tik siandien supermamos forume pastebejau nuoroda i naturalios kosmetikos produktus www.nikovita.lt Kazkas naujo? g.gif Gal kas jau pirkote?
Atsakyti
Man irgi vis pakeliui parduotuvė, kurioje prekiaujama L'Erbolario kosmetika, tipo natūrali, tik nesertifikuota. Lygtai jau buvom čia užsiminusios apie tai, kad nesertifikuota. Bet gal visai gera sudėtis?

Tiesiog ten daug pasirinkimo, ir man patogu pirkti smile.gif Tai būtų įdomu išgirst suprantančiųjų įvertinimus 4u.gif
Atsakyti
Zinai su tuo L'erbolario buvo tokis nutikimas--paskutine diena pries vaziuojan prie juros uzlekiau nuo saules kremo vaikams-- paskaitinejau, lyg ir nieko sudetis--jau prie juros tyrineju dar karta sudeti, o pasioj jos pabaigoj-kaina uzklijuota--nulupu, o po lipduku trys ar keturi parabenai paslepi--va cia tai jausupykau--buciau Vilniui buvus--buciau vaziavus ir grazinus--taip tikrai neetiska sad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2008 08 20, 13:08)
Zinai su tuo L'erbolario buvo tokis nutikimas--paskutine diena pries vaziuojan prie juros uzlekiau nuo saules kremo vaikams-- paskaitinejau, lyg ir nieko sudetis--jau prie juros tyrineju dar karta sudeti, o pasioj jos pabaigoj-kaina uzklijuota--nulupu, o po lipduku trys ar keturi parabenai paslepi--va cia tai  jausupykau--buciau Vilniui buvus--buciau vaziavus ir grazinus--taip tikrai neetiska sad.gif



ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Inana2 @ 2008 08 20, 09:16)
Tik siandien supermamos forume pastebejau nuoroda i naturalios kosmetikos produktus www.nikovita.lt Kazkas naujo?  g.gif  Gal kas jau pirkote?

Ne visai nauja, aš esu pirkus, ir vėl užsakymą padariau, pamačius naujuosius kūno sviestus, kremus ir šampūnus wub.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 20, 13:02)
Man irgi vis pakeliui parduotuvė, kurioje prekiaujama L'Erbolario kosmetika, tipo natūrali, tik nesertifikuota. Lygtai jau buvom čia užsiminusios apie tai, kad nesertifikuota. Bet gal visai gera sudėtis?

Kažkur man rodos buvo šnekėta, kad reik žiūrėt į sudėtį - dalis jų produktų yra jau be parabenų ir pan.
Atsakyti
Kas galetu daugiau papasakoti, kas tie parabenai yra?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 20, 13:02)
Man irgi vis pakeliui parduotuvė, kurioje prekiaujama L'Erbolario kosmetika, tipo natūrali, tik nesertifikuota. Lygtai jau buvom čia užsiminusios apie tai, kad nesertifikuota. Bet gal visai gera sudėtis?
Tiesiog ten daug pasirinkimo, ir man patogu pirkti  smile.gif Tai būtų įdomu išgirst suprantančiųjų įvertinimus  4u.gif


panasu, kad ne visi ju produktai sertifikuoti, nes as pas sese maciau duso gelio meginuka -tai jis buvo sertifikuotas ir sudetis be priekaistu, bet kiti produktai neturejo jokio sertifikato ir ju sudetis atitinkama
pati esu turejusi atstatomojo plauku kremo meginuka -jis nesertifikuotas, nes jame buvo phenoxyethanol'is, bet kai as ant galvos odos tokiu priemoniu niekada netepu -tai priemone tikrai gera

QUOTE(Alixe @ 2008 08 20, 18:45)
Kas galetu daugiau papasakoti, kas tie parabenai yra?

tai sintetiniai konservantai, skirti prailginti galiojimo laika, jie prasiskverbia i oda ir gali sukelti komplikaciju, nes yra toksiski. Jei skaitai angliskai http://www.sheerorga...et/parabens.htm
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 08 21, 12:04)
tai sintetiniai konservantai, skirti prailginti galiojimo laika, jie prasiskverbia i oda ir gali sukelti komplikaciju, nes yra toksiski.

Bet jūs man paaiškinkit, kodėl net tokių nebrangių priemonių, kaip Alterra ar Neutral kūdikiams, gamintojai, sugeba apsieiti be tų parabenų, o kitos daug garbingesnės firmos vis tiek juos naudoja g.gif ? Pradžioj maniau, kad jie naudojami dėl to, kad yra daug pigesni konservantai lyginant su kažkokiais natūraliais, bet va Alterra kremą Droge nusipirkau už 10 Lt ir be jokių parabenų. Ir galiojimas jo tikrai nėra trumpas. Reiškia įmanoma pagaminti priemonių ir be jų, tai kodėl jie vis tiek naudojami, jeigu tiek šnekama ir rašoma apie neigiamą poveikį???
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 08 21, 12:08)
Bet jūs man paaiškinkit, kodėl net tokių nebrangių priemonių, kaip Alterra ar Neutral kūdikiams, gamintojai, sugeba apsieiti be tų parabenų, o kitos daug garbingesnės firmos vis tiek juos naudoja  g.gif ?

as ir noreciau tai zinoti, nes kai kokia "zalia" pardaveja pradeda aiskinti, kad kitaip kremai negaliotu -tai net siutas ima
As tik darau prielaida - naturaliuose produktuose paprastai buna daug augaliniu ir/arba eteriniu alieju, o tai jau savaime yra konservantai, tuo tarpu zinomos firmos "nepersistengia" su naturaliom medziagom -matyt todel yra kur kas sunkiau islaikyti produkta tik su vit E, ar alkoholiu ir deda stiprius konservantus, tokius kaip parabenai (beje -ju pavadinimu yra labai daug, tad vien zodzio paraben gali ir neuztekti jiems aptikti, nes jie gali buti sifruojami ir kitais pavadinimais doh.gif )
Atsakyti

Sveikos,

sakykit, merginos, kaip visus tuos parabenus jus isidemit g.gif
ma kazkaip vienintelis EDTA buvo uzstriges ir savaime aisku jo radau savo maziaus vonios putose blink.gif.Reiks viska keist
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 21, 15:59)
Sveikos,

sakykit, merginos, kaip visus tuos parabenus jus isidemit  g.gif
ma kazkaip vienintelis EDTA buvo uzstriges ir savaime aisku jo radau savo maziaus vonios putose  blink.gif.Reiks viska keist


Maždaug šitaip, bet pagal kunigundos įdėtą nuorodą, tai jau galūnė nebe -paraben, o krūva kitokių pavadinimų doh.gif Tai kad per daug neskaityt geriausia įsigyti sertifikuotą, kur tokių dalykų nededa ir nebando užmaskuot kitais pavadinimais
Atsakyti


Dėkui, taip reiks ir daryt
Atsakyti