Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(daivaja @ 2008 08 18, 10:52)
Man is natur pastu visgi labiausiai patiko L'angelikos pasta-- ju yra tikriausiai visuose prekybos centruose :} Ir kaina labai super ;}


Jo jo, ir visos 4 parabenu rusys suvarytos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 18, 09:20)
Nutarta, eisiu tokio pirkti drinks_cheers.gif  smile.gif O jie tik ten kazkur Subaciaus g. buna?


As Kaune pirkau "Sveikatos dovanose", o Vilniuj kur ju buna tikrai nezinau.

Cia merginos ketino isbandyt toki sepetuka -pagaliuka, kaip is filmuko bezdzionele vale. Idomu ar kuri jau isbande ji???
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 18, 11:15)
Jo jo, ir visos 4 parabenu rusys suvarytos  biggrin.gif


nu kodėl? Taigi l'angelica gamina ir 100% natūralią, su kažkuriuo natūralios kosmetikos sertifikatu 4u.gif
Man visdar ayucare geriausia, weledos su calendula tragiška (žiauriai nepatiko), prie druskinės reik priprast, bet man nelabai, o kai su urtekram valau, tai toks jausmas, kad niekas ten neišsivalė...
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 18, 11:15)
Jo jo, ir visos 4 parabenu rusys suvarytos  biggrin.gif

Yra dvi rūšys natūralios jos mirksiukas.gif Taip va atrodo user posted image
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 18, 11:21)
As Kaune pirkau "Sveikatos dovanose", o Vilniuj kur ju buna tikrai nezinau.

Cia merginos ketino isbandyt toki sepetuka -pagaliuka, kaip is filmuko bezdzionele vale. Idomu ar kuri jau isbande ji???




Jau isbandytas pagaliukas biggrin.gif Kazkur jau rasiau atsiliepima ax.gif Turiu dar ju keleta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 18, 11:08)
Jau isbandytas pagaliukas  biggrin.gif Kazkur jau rasiau atsiliepima  ax.gif Turiu dar ju keleta  biggrin.gif


Muset praziopsojau kur rasei atsiliepima. Nu kaip tas pagaliukas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 12:19)
Mano atsiliepimas apie NATURALUJI SEPETUKA (medzio saknies):

atsiunte greitai, voke. Kiekvienas "sepetukas" vakuumuotas.
Isbandziau naturalaus skonio (yra dar metinis ir citrinu).

Isijungiau DEMO (puslapyje kur pirkau) ir pirmyn!  biggrin.gif
Pradzioj pauosciau kaip koki vyna. Smirdi kazkokiu garstyciu-krienu miksu, o kai valaisi dar primena ir ridikelius, kartu ir druskytes jaucias  biggrin.gif
Zievele lengvai atsikrapsto nagais, kaip parodyta DEMO. Turbut kiek per daug nukrapsciau, bet gal kaip tik gerai. Priekinius dantis valytis gan patogu, bet problematiska su galiniais ir uz dantu  unsure.gif Galiniai liko kiek nuskriausti, nes su jais maziausiai cackinausi. Taip pat apseilejau koteli, nors stengiausi to isvengti, bet nepavyko, nes kazkaip reikejo pasiekti galinius dantis.  rolleyes.gif
Po valymosi lieka vos juntamas krienu skonis burnoj, nepasakyciau, kad atrodytu jog jie pilnai isvalyti, jauciasi sioks toks neisbaigtumas, burnos kvapas lygtais beveik nepasikeite  g.gif
Nemanau, kad sis naturalusis galetu pakeisti iprasta sepeteli. Na, tiesa sakant, ir nesitikejau stebuklu, buvo smalsu isbandyti. Bet i kelione su savimi pasiimsiu, smagu pabruzinti dantis po valgio kazkuo, kas savo skoniu primena uzkandi  biggrin.gif Juolab nereikia naudoti nei dantu pastos, nei vandens.
Dar nebandziau metines ir citrinu sio sepetelio versijos.

Kazin, kaip sekesi Vaizelei su sepetuku? Vaizele, ar gavai jau? Lauksiu tavo atsiliepimu  4u.gif Beja, tas sampunas kuri atidavei is tiesu nekoks. T.y. jis plauna normaliai, nieko baisaus nepastebejau, na bet JO KVAAAPAS!  blink.gif Kazkoks baisus koncentratas  biggrin.gif Kaip tu istverei?  biggrin.gif Isnaudojai beveik visa buteliuka!

Tiesa DAR VIENAS ATSILIEPIMAS apie SIA PRIEMONE

Sis universalus skystas juodasis muilas tinka plauti rankoms, naudojamas kaip duso gelis arba sampunas. As ji pirkau kaip sampuna, tai kitoms nepatarciau ji naudoti KAIP SAMPUNA, o kaip duso gelis jis puikiai tinka.

Populiaru tampa pirktis muila-sampuna kietame, taip sakant, muilo pavidale, nes tinka kelionei:
-neissipils
-nereikia plastmasiniu taru (kaip skystam sampunui)
-galima pasiimti i lektuva (kai kur neleidziama isinesti skysciu i lektuva, taip pat ir sampunu!)

Emiau ant saves bandyti visokius muilus, t.y. trinkti su muilu galva...fui! Plaukai po plovimo pasidengia plevele ir tampa tarsi riebaluoti, subliuksta. Tai tas pats buvo ir po tos universalios juodojo muilo priemones. Sakoma, kad reikai praskalauti plaukus praskiestu actu....aha, dar aromatu man betruko  doh.gif  lotuliukas.gif
Dabar nusipirkau pabandymui muila-sampuna, tai ziuresiu ar ne bus tas pats kas su paprastu muilu (jauciu bus)  biggrin.gif Na nerandu as sampuno be visokiu priedu!  doh.gif o muila butu patogu veztis.



VA SICIA VA rasiau. nieko toks, pasizaidimui tinka. valausi tada kai vaikas is kambario vakare ramiai iseiti neleidzia tai sedziu ir krapstausi lotuliukas.gif


P.S. apie skysta juodaji muila. pasirodo plaukus "suplojo"ne tiek muilas, kiek plauku balzamas naudotas po jo. Idomiausia, kad tas pats plauku balzamas puikiai veike su kitu sampunu, taip pat tas skystas muilas nesubliuskina plauku jei po to perskalauju vandeniu su actu ir nenaudoju balzamo. zodziu, netinkamas buvo derinukas tiesiog doh.gif Tai dabar tenka arba plauti tik su muilu ir skalautis, arba naudoti kita sampuna + balzama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 18 rugpjūčio 2008 - 11:28
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 18, 11:22)
nu kodėl? Taigi l'angelica gamina ir 100% natūralią, su kažkuriuo  natūralios kosmetikos  sertifikatu  4u.gif
Man visdar ayucare geriausia, weledos su calendula tragiška (žiauriai nepatiko), prie druskinės reik priprast, bet man nelabai, o kai su urtekram valau, tai toks jausmas, kad niekas ten neišsivalė...


Aha, zinau sitas, bet ju toli grazu ne kiekvienam prekybos centre buna, arba cia as neuztaikau vis, gal buna ispirkta g.gif O kitos rusys berods irgi raso, kad naturalios, bet toli grazu ne 100 proc, tad klaidina zmones... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 18, 12:21)

VA SICIA VA rasiau. nieko toks, pasizaidimui tinka. valausi tada kai vaikas is kambario vakare ramiai iseiti neleidzia tai sedziu ir krapstausi  lotuliukas.gif



O kur pirkai tas sakneles? Labai smalsu butu pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 18, 14:46)
Aha, zinau sitas, bet ju toli grazu ne kiekvienam prekybos centre buna, arba cia as neuztaikau vis, gal buna ispirkta  g.gif O kitos rusys berods irgi raso, kad naturalios, bet toli grazu ne 100 proc, tad klaidina zmones... ax.gif
Papildyta:
O kur pirkai tas sakneles? Labai smalsu butu pabandyti  rolleyes.gif



Siunciausi IS CIA . I Lietuva siuncia uz ta pati 0.7 svaru mokesti. Arba galiu gabaliuka nupjauti pabandymui. Nebijokit, turiu tokiu keleta, dar neispakuotu, tai jei Vilniui susitiktumem, tai "prie akiu" galeciau atidaryti ir zinosit kad naujas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 18, 14:54)
Siunciausi IS CIA . I Lietuva siuncia uz ta pati 0.7 svaru mokesti. Arba galiu gabaliuka nupjauti pabandymui. Nebijokit, turiu tokiu keleta, dar neispakuotu, tai jei Vilniui susitiktumem, tai "prie akiu" galeciau atidaryti ir zinosit kad naujas  biggrin.gif


Super thumbup.gif Savaites pabaigoj tureciau grizt i Vilniu, tai uzleksiu tos sakneles smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal kas turi Urtekram kuno prieziuros priemoniu? kaip atsiliepimai?

sampunas man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2008 08 18, 21:42)
gal kas turi Urtekram kuno prieziuros priemoniu? kaip atsiliepimai?

sampunas man labai patiko smile.gif


Man sampunas ir dantu pastos su eziuole ir metine patiko smile.gif
Atsakyti