Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(taormino @ 2008 08 16, 18:03)
Mamytes, gal kuri turit atradusi koki gera eko paakiu kremuka?
As naudojau Logonos vyresnems moterims kur skirtas (nors tokia dar nesu, bet man lb reikejo ko tai efektyvesnio), bet man per silpnas, ish kart raukshleles ryshkesnes pasidare.


Aš naudoju Logona paakių gelį jaunoms (nors man 30), visai geras. Vartoju kokius 4 mėn.

Beje, ar kas nors yra naudojęs Weleda druskinę dantų pastą. Man ji labai patinka (malonus jausmas, kai valau, labai balti dantys), bet nuo jos atsirado dantų jautrumas (gėlimas), ko niekada gyvenime nesu patyrus. Tai išsigandau ir nustojau vartot, ėmiausi Urtekram mėtų ir žalios arbatos pastos. Dabar skalaujant (aš galiu tik su šaltu vandeniu skalaut, vos šiltas mane jau pykina ir taip visą gyvenimą buvo) viskas ok, bet valgant ką nors saldaus, karšto arba šalto, gelia dantis. Tai esu šiek tiek išsigandus...
Atsakyti
ruosiuosi ja pabandyti, nes dantu pastos ir nepavyksta prisitaikyti, bandzhiau logonos ir santes, bet ar jos ar gimdymas su neshtumu atsiliepe dantims gan neigiamai, tai perejau prie neekologishkos, bet reikia bandyt toliau ieshkot manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taormino @ 2008 08 16, 22:58)
ruosiuosi ja pabandyti, nes dantu pastos ir nepavyksta prisitaikyti, bandzhiau logonos ir santes, bet ar jos ar gimdymas su neshtumu atsiliepe dantims gan neigiamai, tai perejau prie neekologishkos, bet reikia bandyt toliau ieshkot manau  smile.gif


Na, aš irgi mąsčiau gal dėl nėštumo tie dantys tokie jautrūs, bet va valant kita pasta ir skalaujant negelia dantų...
Atsakyti
O man po visu Blendametu ir Colgaitu dantys pasidare baisiai jautrus, kad be Sensodine kitos pastos man netiko. Beje vyrui tas pats pasidare. Va ka tik baigiau Logonos pasta, tai bent jau kol kas jautrumas neatsinaujino, nors visai neseniai buvau nestuke.gif Tiesa pas dantiste turesiu eit, nes plomba trupet pradejo
Atsakyti
Tai kad odontologai tvirtina, kad svarbiausia mechaninis valymas, dantu pasta - tik priedas. Jei dantys neapleisti, galima isvis tik su dregnu sepeteliu valyti... smile.gif Man tai idomu butu isbandyti ta ajurvedini sepeteli g.gif:
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 17, 10:29)
Tai kad odontologai tvirtina, kad svarbiausia mechaninis valymas, dantu pasta - tik priedas. Jei dantys neapleisti, galima isvis tik su dregnu sepeteliu valyti... smile.gif Man tai idomu butu isbandyti ta ajurvedini sepeteli g.gif:


O cia koks tas ajurvedinis sepetelis? Gal tas, kur su sidabro dulkemis???
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 17, 11:52)
O cia koks tas ajurvedinis sepetelis? Gal tas, kur su sidabro dulkemis???


Aha, tas sidabrinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 08 16, 22:44)
Beje, ar kas nors yra naudojęs Weleda druskinę dantų pastą. Man ji labai patinka (malonus jausmas, kai valau, labai balti dantys), bet nuo jos atsirado dantų jautrumas (gėlimas), ko niekada gyvenime nesu patyrus. Tai išsigandau ir nustojau vartot, ėmiausi Urtekram mėtų ir žalios arbatos pastos. Dabar skalaujant (aš galiu tik su šaltu vandeniu skalaut, vos šiltas mane jau pykina ir taip visą gyvenimą buvo) viskas ok, bet valgant ką nors saldaus, karšto arba šalto, gelia dantis. Tai esu šiek tiek išsigandus...


as sita naudojau, bet dantu jautrumas nepasireiske. ir sita pasta labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 08 17, 16:26)
Aha, tas sidabrinis smile.gif


Turiu toki, tai galiu pasakyt, kad geresnio sepetelio nesu turejus. Nuo siol tik toki ir naudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 08 16, 22:44)
Beje, ar kas nors yra naudojęs Weleda druskinę dantų


esu, man nepatiko unsure.gif Jei dantys jautrūs, pabandyk Weledos yra specialiai jautriems dantukams wink.gif Man bent sakė, kad pastaroji padeda tada, kai jau nieks nepadeda smile.gif Gaila, kad nepamenu, kaip ji vadinasi tiksliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 08 17, 19:44)
Turiu toki, tai galiu pasakyt, kad geresnio sepetelio nesu turejus. Nuo siol tik toki ir naudosiu  smile.gif


Nutarta, eisiu tokio pirkti drinks_cheers.gif smile.gif O jie tik ten kazkur Subaciaus g. buna?
Atsakyti
Man is natur pastu visgi labiausiai patiko L'angelikos pasta-- ju yra tikriausiai visuose prekybos centruose :} Ir kaina labai super ;}
Atsakyti