Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Susiena @ 2008 08 07, 09:08)
Merginos, o ką Jūs galvojate apie Oriflame kosmetiką"? Pastebėjau ant katalogo tokius ženkliukus... g.gif Niekaip kitaip neišėjo man įkelti paveiksliuko, gal įžiūrėsite šone ženkliukus... 4u.gif


Aš irgi nelabai įžiūrėjau. g.gif Bet nematau nei vieno iš man pažįstamų ekologiškų sertifikatų schmoll.gif

Iš tos pačios serijos kaip kad ant Maximos agurkėlių užrašyta EKO-AGRO-TEST lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 07, 15:49)
Aš irgi nelabai įžiūrėjau.  g.gif Bet nematau nei vieno iš man pažįstamų ekologiškų sertifikatų  schmoll.gif

Iš tos pačios serijos kaip kad ant Maximos agurkėlių užrašyta EKO-AGRO-TEST  lotuliukas.gif

biggrin.gif doh.gif kaip reikia viską žiūrėti pačiam doh.gif
Atsakyti
Va čia radau aiškesnius ženkliukus. 4u.gif
Atsakyti

Kad kosmetikos gamintojas parašo naudojantis natūralius augalinius ekstraktus ar pan., tai dar nieko nereiškia schmoll.gif
Aš pati prieš keletą metų buvau pasimovus ant Yves Rocher kabliuko: jau kad girias, kad girias, kokia nuostabi jų augalinė kosmetika. Žiūriu, teste gavo vieną iš prasčiausių įvertinimų blink.gif . Tada teko pasižiūrėti į sudėtį, o ten vien parabenai, EDTA ir panašūs "gėriai" - ir visa tai skirta jautriai odai lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2008 08 08, 09:11)
Va čia radau aiškesnius ženkliukus. 4u.gif


Nei vienas iš jų nesako nieko man schmoll.gif Tiesiog reklaminis triukas ir tiek. Perkando tą bajerį, kad vartotojai ieško sertifikatų ženklų, tai ir pridėjo ženkliukų beliakokių, kad vartotojas pagalvotų - "nu vistiek iš tiek ženklų kažkuris tikrai rimtas" biggrin.gif
Atsakyti
O kokių ženklų reikėtų dairytis ant kosmetinių priemonių ar valymo priemonių? Ar žymėjimas yra toks pat kaip ir maisto produktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 08, 14:08)
Nei vienas iš jų nesako nieko man  schmoll.gif Tiesiog reklaminis triukas ir tiek. Perkando tą bajerį, kad vartotojai ieško sertifikatų ženklų, tai ir pridėjo ženkliukų beliakokių, kad vartotojas pagalvotų - "nu vistiek iš tiek ženklų kažkuris tikrai rimtas"  biggrin.gif


Normalūs tie ženkliukai, jie ir nežymi, kad kosmetika natūrali. smile.gif Ten rodo, kad kosmetika netestuojama su gyvūnais, pakuotės pagamintos iš aplinkai nežalingų medžiagų, aerozoliai "draugiški" aplinkai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limbi: 08 rugpjūčio 2008 - 13:42
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 12:19)
Na nerandu as sampuno be visokiu priedu!  doh.gif



O Ar bandei SANTE, LOGONA sampunu, balzamu? Nera labai brangus, bet tikrai gera ir kas svarbiausia, ekologiska produkcija.

Ju gali isigyti Ajurvedos SPA centro krautuvelej (subaciaus g. Vilniuj)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliuka: 09 rugpjūčio 2008 - 14:08
QUOTE(limbi @ 2008 08 08, 13:41)
Normalūs tie ženkliukai, jie ir nežymi, kad kosmetika natūrali. smile.gif  Ten rodo, kad kosmetika netestuojama su gyvūnais, pakuotės pagamintos iš aplinkai nežalingų medžiagų, aerozoliai "draugiški" aplinkai...


Teisingai, bet su ekologiškumu neturi nieko bendro. Tą ir norėjau pasakyt smile.gif
Atsakyti
Oriflame kosmetika gerai pazistu - mama platina- tai tikrai neekologiska.Joje ir parabenu pilna, ir sodium laureth sulfate, jau nekalbu apie kitus maziau zinomus.

Stai sarasiukas 10 blogiausiu dalyku , kurie buna kosmetikoj, nesiojuos piniginej ir pasinaudoju ka nors pirkdama:

1. Diethanolamine (DEA), Triethanolamine (TEA)
2. Propylene Glycol
3. Diazolidinyl Urea, Imidazolidinyl Urea (Germall II ir Germall 115)
4. PVP/VA Copolymer
5. Methyl, Propyl, Butyl ir Ethyl Paraben
6. Steralkonium Chloride
7. Sodium Lauryl/Laureth Sulfate
8.Synthetic Colors( FD&C, D&C)
9.Petrolatum
10. Synthetic Fragrances

Atsakyti
KOKIA PUIKI NAUJIENA! BAROCA TESEJO SAVO PAZADA IR GOOD KAARMA MUILIUKAI JAU YRA JU PARDUOTUVEJE! GAL KAS GALIT PASNIUKSTINET KOKIU RUSIU ATVEZE IR KIEK KAINUOJA? bigsmile.gif BLIAMBA, KAIP SMALSU! smile.gif


P.S. ACIU mamytei, kuri rado ta puslapi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 15 rugpjūčio 2008 - 20:39
Mamytes, gal kuri turit atradusi koki gera eko paakiu kremuka?
As naudojau Logonos vyresnems moterims kur skirtas (nors tokia dar nesu, bet man lb reikejo ko tai efektyvesnio), bet man per silpnas, ish kart raukshleles ryshkesnes pasidare.
Atsakyti