Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(xskix @ 2008 04 18, 21:35)
Gal kas bandėt? http://www.nikovita.lt/index.php kokie atsiliepimai?


Įdomu, kaip kas galit pakomentuot va šitą ženklą?

Kiek jis patikimas, gal kas žinot?

Beje, gaila, bet Bioselect priemonės įdegiui be paveiksliukų ir todėl nesimato, ar jie sertifikuoti ekologiški. g.gif
Atsakyti
user posted image
2-as ženklas iš kairės yra ir ant urtekram šampūno ir dezodoranto 4u.gif
O vegan ant almawin bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 18, 22:33)
user posted image
2-as ženklas iš kairės yra ir ant urtekram šampūno ir dezodoranto  4u.gif
O vegan ant almawin  bigsmile.gif


O Urtekram tai čia jau 100% ekologiškas, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 18, 23:36)
O Urtekram tai čia jau 100% ekologiškas, ar ne?  g.gif


Na, jei eko sertifikatas (jei neklystu, daniškas) uždėtas, tai ekologiškas 4u.gif Dar kartą ant šampųno patikrinau, parašyta, kad ekologiškas
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 18, 23:27)
Įdomu, kaip kas galit pakomentuot va šitą ženklą?

Kiek jis patikimas, gal kas žinot?

Kiek patikimas, niekas negali pasakyt. Bet tai vienos didžiausių, o gal ir didžiausios ekologiškumo sertifikatus išduodančių organizacijų logotipas.

Toliau – Veganų draugijos logotipas. Veganai – tie, kurie nevartoja nieko gyvulinės kilmės, t. y. nevalgo ne tik mėsos, bet ir pieno, kiaušinių, nedėvi odos, kailių, šilko ir pan. Toks logo ant pakuotės reiškia, kad produktas jiems tinka.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 18, 23:36)
O Urtekram tai čia jau 100% ekologiškas, ar ne?  g.gif


Merginos, norejau paklausti gal kas zinot daugiau apie tai: girdejau toki pasakyma, kad grynu eko produktu nera, kad jeigu produkte jau yra 70 proc ekologisku medziagu, tai jis jau ir gali vadintis ekologisku. Taip yra Lietuvoje, ir ES tik tiek procentai ekologiskumo gali skirtis. Pasiziurejau ta pati urtekram - is tikro nevisi produktai pazymeti kaip eko g.gif . Gal kas zinot daugiau apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2008 04 18, 22:59)
Kiek patikimas, niekas negali pasakyt. Bet tai vienos didžiausių, o gal ir didžiausios ekologiškumo sertifikatus išduodančių organizacijų logotipas.


Tuomet, vadinasi, tai dar vienas šalia Ekoagros, Skandinavų gulbės artai gervės biggrin.gif , Žydrojo angelo ir to itališko, kuriuos verta įsidėmėti, ar ne? g.gif


QUOTE(aidi @ 2008 04 19, 07:45)
Merginos, norejau paklausti gal kas zinot daugiau apie tai: girdejau toki pasakyma, kad grynu eko produktu nera, kad jeigu produkte jau yra 70 proc ekologisku medziagu, tai jis jau ir gali vadintis ekologisku. Taip yra Lietuvoje, ir ES tik tiek procentai ekologiskumo gali skirtis. Pasiziurejau ta pati urtekram - is tikro nevisi produktai pazymeti kaip eko g.gif . Gal kas zinot daugiau apie tai?


aš tai iki šiol maniau, kad tie produktai, ant kurių nėra ekologiško sertifikato, tai naudoja ekologiškas dalis, pvz. Madara, Sante plaukų balzamas, kurį dabar turiu, Jason produkcija, Natracare produkcija. Ten gal būti kai kas, gali būti didžioji dalis ekologiškų sudedamųjų dalių. Bet ne visos.

O tie produktai, kurie yra sertifikuoti, tai jie 100% ekologiški. Arba tos dalys, kurios iš principo negali būti ekologiškos, jos yra tikrai nekensmingos.

Bet jau aš taip iki šiol maniau rolleyes.gif pataisykit mane, jei aš neteisi rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, priminkit, kokiu adresu yra ekologiškų prekių parduotuvė Vilniuje, Užupyje? Google paieška neišmeta jokių rezultatų kažkodėl g.gif

Ir įdomu, iki kelių dirba šeštadienį?

Ačiū
Papildyta:
QUOTE(xskix @ 2008 04 18, 22:42)
Na, jei eko sertifikatas (jei neklystu, daniškas) uždėtas, tai ekologiškas  4u.gif Dar kartą ant šampųno patikrinau, parašyta, kad ekologiškas


Pagūglinau, pasirodo, čia prancūzų. Atrodo, kad pakankamai rimta. Info apie EcoCert štai čia.
Atsakyti
Apie kosmetiką – akmenukas į vokiečių darželį (straipsnelis čia):


Three years ago, the Council of Europe deplored that: "many cosmetics can be found on the European market which are referred to as natural cosmetics, although they may contain many ingredients which are not natural ingredients." The organisation therefore tried to establish basic criteria regarding the use of the term "natural cosmetics". The Council of Europe's document was mainly based on the guidelines developed by the BDiH in 1996. Unfortunately, the German organisation had pioneered the certification of "natural products" but was not addressing "organic cosmetics" as such.
(...)
In Europe, the BDiH guidelines only address "natural products" and do not cover "organic" claims. Only the UK's Soil Association Standards for Health and Beautycare Products, Italy's AIAB Regulation for the Certification of Organic Cosmetics and France's Ecocert Organic Cosmetic Standard offer the chance of certified organic claims.


Ta proga – JK ekoženklas, lyg nedėjom dar:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 19, 21:53)
Prašom, štai čia


4u.gif

QUOTE(Junda @ 2008 04 20, 14:01)
Bent jau SANTE tai duoda nemokamai mėginukus CUP'e. Man irgi nesuvokiama, kaip jie gali kainuoti pinigus, juk jie mėginukai...
Papildyta:
Aš nuo 25 metų (taip pataria visi kosmetologai) naudojų paakių kremą, užkertantį kelią raukšlių susidarymui. Na, aš nenaudoju to stipraus, skirto vyresnėms moterims, bet lengvą, dažniausiai gelinį. Dabar  pvz. naudoju Body Shop E paakių kremą, bet jau baigias ir noriu įsigyt kokį ekologišką.


tie mokami meginukai gali buti ir firmos uzmanymas (jau senai yra kalbama apie vienkartinius testerius, kuriuos galetu nusipirkti pirkejas ir saugiai isbandyti, o ne terliotusi tais daugkartiniais), kad zmogus galetu namo parsinesti ir isbandyti, nes paprastai nemokamu megineliu kiekis visada buna ribotas ir suinteresuotumas juos dalinti mazesnis
gerai, kad jokiu kosmetologiu nelankau, nes ju patarimai tai doh.gif - niekas nebutu manes privertes bunant 25 pradeti tokius kremus naudoti, as iki siol naudojau tik drekinamuosius kremus(paskutinis buvo nelabai naturalus is Anna Lotan gelis), dabar tepu migdolu aliejum ir esu patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2008 04 20, 15:21)
aplink akis? ir tau įsigeria? o kur tokį aliejų parduoda? Turėjau iš Body SHop migdolinį kremą, tai man labai nepatiko kvapas, trenkė pigiais vyriškais odekolonais (gal dėl nėštumo).. smile.gif


taip, aplink akis tepu 100 % naturaliu migdolu aliejum, jokiu TBS mano gyvenime jau senai nera ax.gif Man susigeria viskas labai gerai, bet visada butu galima su servetele po kurio laiko nusausinti likucius.
Aliejus man bekvapis, o pirkti galima tiek NB CUP'o 1 aukste, arba brangesnius (sako, kad ekologiski, bet kol kas niekas taip ir nepatvirtino is pirkusiu ar jiems teko matyti koki nors sertifikavimo zenkla) kvapu namuose
dar eurovaistinese berods aromatikos buna augaliniu alieju
tu pilstomi kazkaip nekyla noras nei maistui, nei odai pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 20 balandžio 2008 - 17:03
weleda dantu pasta irgi neturi bdih zenkliuko doh.gif kuo toliau i miska tuo daugiau medziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 05 10, 19:04)
Po keletos atsitiktinių mirčių, išsiaiškinta, kad greipfrutas ir jo sėklų, minkštimo ekstraktas gali reaguoti su kai kuriais vartojamais vaistais mirksiukas.gif


Jo, negalima užgerinėti vaistų greipfurtų sultimis, skaičiau kai kuriose vaistų anotacijose.

Šiandien buvau Biobutike. Nusipirkau tropikų kūno kremą, du muilus (rozmarinų-mėtų ir cinamono-ožkos pieno, pastarasis ypač fantastiško kvapo), vaikui šampūna Sante kokoso-apelsinų (nes kainavo 21, o vaikiškas Sante 36 Lt, o dukrai jau 10 metų, tai pagalvojau gali su normaliu plaut, juk vis tiek ekologiškas) ir jūsų rekomenduotą Logoną kūdikių kremą su medetkom būsimajam šeimos nariui. Gavau nuolaidų kortelę 10čiai proc.
Atsakyti