Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Vaizele @ 2008 08 04, 14:29)
Tiksliai, ašgi visokių aliejukų pastoviai prisiperku o po to stovi nenaudojami.  bigsmile.gif O jei tiesiog aliejuką ala masažinį panaudočiau?  g.gif


Tikriausiai irgi tiktų. Pvz. prieš naktį pasidaryti kojų vonelę su druskom, nusišveisti negyvas ląsteles, riebiai išsitepti ir eit miegot. Nors man sviestmedžio atrodytų labiausiai tinkamas tokiam atvejui, bent jau kai rankos nuo šalto oro buvo suskirdusios (pastoviai pamirštu kremu tepti) tai jis gan greitai užgydė.
Atsakyti
Apsižioplinau doh.gif blush2.gifhttp://www.ethicalsuperstore.com/ užsisakiau mooncup, šiandien atsiuntė ir tik dabar pastebėjau, kad jis A dydžio - moterims virš 30m arba natūraliai gimdžiusioms . Man iki 30 dar toloka, natūralaus gimdymo irgi nenusimato, tai gal kas norėtų iš manęs jį nupirkti? Parduočiau už to psl.kainą - 18svarų (78lt), be jokių siuntimo mokečių ir žymiai pigiau nei sveikuose produktuose. Galėčiau ir siųsti, jei siuntimo išlaidas apmokėtumėt. Pačiai teks vėl iš naujo siųstis, tikiuosi, šįkart nesuklysiu...
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 05, 16:15)
Apsižioplinau  doh.gif  blush2.gifhttp://www.ethicalsuperstore.com/ užsisakiau mooncup, šiandien atsiuntė ir tik dabar pastebėjau, kad jis A dydžio - moterims virš 30m arba natūraliai gimdžiusioms . Man iki 30 dar toloka, natūralaus gimdymo irgi nenusimato, tai gal kas norėtų iš manęs jį nupirkti? Parduočiau už to psl.kainą - 18svarų (78lt), be jokių siuntimo mokečių ir žymiai pigiau nei sveikuose produktuose. Galėčiau ir siųsti, jei siuntimo išlaidas apmokėtumėt. Pačiai teks vėl iš naujo siųstis, tikiuosi, šįkart nesuklysiu...

As noreciau, bet neisivaizduoju ar bus patogu su jais ir , kaip ten jausmas blush2.gif Man 32m. tai gal jau tiktu ir gimdziau naturaliai .
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 08 05, 16:27)
As noreciau, bet neisivaizduoju ar bus patogu su jais ir , kaip ten jausmas  blush2.gif Man 32m. tai gal jau tiktu ir gimdziau naturaliai .


Aš irgi neįsivaizduoju kaip ten, bet išmokus turėtų būti patogu ir jokio svetimkūnio jutimo. Instrukcijoj gan išsamiai viskas aprašya, ką daryti, jei nepatogu arba teka. Bent jau man tai atrodo patraukli alternatyva, tik kad su dydžiu apsižioplinau, tai iš naujo teks užsisakinėt.
Maždaug nuo čia yra tema apie juos ir merginų su patirtim įspūdžiai
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 05, 18:04)
Aš irgi neįsivaizduoju kaip ten, bet išmokus turėtų būti patogu ir jokio svetimkūnio jutimo. Instrukcijoj gan išsamiai viskas aprašya, ką daryti, jei nepatogu arba teka. Bent jau man tai atrodo patraukli alternatyva, tik kad su dydžiu apsižioplinau, tai iš naujo teks užsisakinėt.
Maždaug nuo čia yra tema apie juos ir merginų su patirtim įspūdžiai

Dekui uz nuoroda, pasiskaitysiu ir pagalvosiu.Beje tamponu as nepakenciu mane net pykina ir tas svetimkunio jausmas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 05, 17:04)
Aš irgi neįsivaizduoju kaip ten, bet išmokus turėtų būti patogu ir jokio svetimkūnio jutimo. Instrukcijoj gan išsamiai viskas aprašya, ką daryti, jei nepatogu arba teka. Bent jau man tai atrodo patraukli alternatyva, tik kad su dydžiu apsižioplinau, tai iš naujo teks užsisakinėt.
Maždaug nuo čia yra tema apie juos ir merginų su patirtim įspūdžiai

Nupirkčiau jeigu dar turite,parašykite į AŽ.Ir kur gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 05, 15:15)
Apsižioplinau  doh.gif  blush2.gifhttp://www.ethicalsuperstore.com/ užsisakiau mooncup, šiandien atsiuntė ir tik dabar pastebėjau, kad jis A dydžio - moterims virš 30m arba natūraliai gimdžiusioms . Man iki 30 dar toloka, natūralaus gimdymo irgi nenusimato, tai gal kas norėtų iš manęs jį nupirkti? Parduočiau už to psl.kainą - 18svarų (78lt), be jokių siuntimo mokečių ir žymiai pigiau nei sveikuose produktuose. Galėčiau ir siųsti, jei siuntimo išlaidas apmokėtumėt. Pačiai teks vėl iš naujo siųstis, tikiuosi, šįkart nesuklysiu...

jei dar niekam neprižadėjai, tai nupirkčiau aš. kokiam mieste gyveni?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 08 06, 15:32)
jei dar niekam neprižadėjai, tai nupirkčiau aš. kokiam mieste gyveni?


Su Greisi tariausi, dabar laukiu kol prisijungs ir atrašys až. Bet tikriausiai jau jai atiteks. Bet jei ne, tai tau pažadu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 06, 15:40)
Su Greisi tariausi, dabar laukiu kol prisijungs ir atrašys až. Bet tikriausiai jau jai atiteks. Bet jei ne, tai tau pažadu  4u.gif

Pirksiu būtinai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o ką Jūs galvojate apie Oriflame kosmetiką"? Pastebėjau ant katalogo tokius ženkliukus... g.gif Niekaip kitaip neišėjo man įkelti paveiksliuko, gal įžiūrėsite šone ženkliukus... 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 07 rugpjūčio 2008 - 09:09
QUOTE(Susiena @ 2008 08 07, 11:08)
Merginos, o ką Jūs galvojate apie Oriflame kosmetiką"? Pastebėjau ant katalogo tokius ženkliukus... g.gif Niekaip kitaip neišėjo man įkelti paveiksliuko, gal įžiūrėsite šone ženkliukus... 4u.gif

nelabai čia matosi tie ženkliukai. bet pažiūrėjau gamintojo puslapy sudėtis kelių produktų, tai pilna visokio "gėrio" mirksiukas.gif
Atsakyti
Oriflame netgi labai sintetinė mirksiukas.gif
Atsakyti