Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 02, 10:02)
Arba išbandyti tokią procedūrą  g.gif




Brrrr, kas cia dabar? blink.gif Ne, ne, jokiu injekciju nono.gif Noriu buti sveika ir prakaituojanti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano atsiliepimas apie NATURALUJI SEPETUKA (medzio saknies):

atsiunte greitai, voke. Kiekvienas "sepetukas" vakuumuotas.
Isbandziau naturalaus skonio (yra dar metinis ir citrinu).

Isijungiau DEMO (puslapyje kur pirkau) ir pirmyn! biggrin.gif
Pradzioj pauosciau kaip koki vyna. Smirdi kazkokiu garstyciu-krienu miksu, o kai valaisi dar primena ir ridikelius, kartu ir druskytes jaucias biggrin.gif
Zievele lengvai atsikrapsto nagais, kaip parodyta DEMO. Turbut kiek per daug nukrapsciau, bet gal kaip tik gerai. Priekinius dantis valytis gan patogu, bet problematiska su galiniais ir uz dantu unsure.gif Galiniai liko kiek nuskriausti, nes su jais maziausiai cackinausi. Taip pat apseilejau koteli, nors stengiausi to isvengti, bet nepavyko, nes kazkaip reikejo pasiekti galinius dantis. rolleyes.gif
Po valymosi lieka vos juntamas krienu skonis burnoj, nepasakyciau, kad atrodytu jog jie pilnai isvalyti, jauciasi sioks toks neisbaigtumas, burnos kvapas lygtais beveik nepasikeite g.gif
Nemanau, kad sis naturalusis galetu pakeisti iprasta sepeteli. Na, tiesa sakant, ir nesitikejau stebuklu, buvo smalsu isbandyti. Bet i kelione su savimi pasiimsiu, smagu pabruzinti dantis po valgio kazkuo, kas savo skoniu primena uzkandi biggrin.gif Juolab nereikia naudoti nei dantu pastos, nei vandens.
Dar nebandziau metines ir citrinu sio sepetelio versijos.

Kazin, kaip sekesi Vaizelei su sepetuku? Vaizele, ar gavai jau? Lauksiu tavo atsiliepimu 4u.gif Beja, tas sampunas kuri atidavei is tiesu nekoks. T.y. jis plauna normaliai, nieko baisaus nepastebejau, na bet JO KVAAAPAS! blink.gif Kazkoks baisus koncentratas biggrin.gif Kaip tu istverei? biggrin.gif Isnaudojai beveik visa buteliuka!

Tiesa DAR VIENAS ATSILIEPIMAS apie SIA PRIEMONE

Sis universalus skystas juodasis muilas tinka plauti rankoms, naudojamas kaip duso gelis arba sampunas. As ji pirkau kaip sampuna, tai kitoms nepatarciau ji naudoti KAIP SAMPUNA, o kaip duso gelis jis puikiai tinka.

Populiaru tampa pirktis muila-sampuna kietame, taip sakant, muilo pavidale, nes tinka kelionei:
-neissipils
-nereikia plastmasiniu taru (kaip skystam sampunui)
-galima pasiimti i lektuva (kai kur neleidziama isinesti skysciu i lektuva, taip pat ir sampunu!)

Emiau ant saves bandyti visokius muilus, t.y. trinkti su muilu galva...fui! Plaukai po plovimo pasidengia plevele ir tampa tarsi riebaluoti, subliuksta. Tai tas pats buvo ir po tos universalios juodojo muilo priemones. Sakoma, kad reikai praskalauti plaukus praskiestu actu....aha, dar aromatu man betruko doh.gif lotuliukas.gif
Dabar nusipirkau pabandymui muila-sampuna, tai ziuresiu ar ne bus tas pats kas su paprastu muilu (jauciu bus) biggrin.gif Na nerandu as sampuno be visokiu priedu! doh.gif o muila butu patogu veztis.
Atsakyti

Gavau dovanų estiško muilo biggrin.gif Kai išbandysiu, parašysiu kaip plauna, o kvapastai patinka
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 02, 09:02)
Arba išbandyti tokią procedūrą  g.gif


Žirklutės, tikiuosi, tu čia pajuokavai, ar ne? rolleyes.gif Nes botulino toksinas yra nuodai blink.gif

QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 11:19)
Kazin, kaip sekesi Vaizelei su sepetuku? Vaizele, ar gavai jau? Lauksiu tavo atsiliepimu  4u.gif

Beja, tas sampunas kuri atidavei is tiesu nekoks. T.y. jis plauna normaliai, nieko baisaus nepastebejau, na bet JO KVAAAPAS!  blink.gif Kazkoks baisus koncentratas  biggrin.gif Kaip tu istverei?  biggrin.gif Isnaudojai beveik visa buteliuka!


Aš negavau dar schmoll.gif Bet gal irgi pirmadienį gausiu, jei tu gavai jau bigsmile.gif Laukiu, būtinai pasidalinsiu įspūdžiais smile.gif

Apie tą šampūną tai yra visa istorija hihihi.gif Parašysiu mirksiukas.gif

QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 03, 12:46)
Gavau dovanų estiško muilo  biggrin.gif Kai išbandysiu, parašysiu kaip plauna, o kvapastai patinka


O čia kas dalina tokias dovanas? bigsmile.gif Ir aš noriu! Lauksim atsiliepimų.


Gal kas žinot ar esat bandę kremą pėdoms nuo kulnų sutrūkinėjimo? Man niekad nereikėjo o va kad prireikė dabar, tai baisiausiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 03 rugpjūčio 2008 - 17:00
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 12:19)
Na nerandu as sampuno be visokiu priedu! 


pirkau užupio "Holos" parduotuvėje URTEKRAM šampūną, be jokių priedų ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 12:19)
Sakoma, kad reikai praskalauti plaukus praskiestu actu....aha, dar aromatu man betruko  doh.gif  lotuliukas.gif


nu jau ne praskiestu actu tai tikrai, o su vandeniu, į kurį įpilta koks max šaukštas acto mirksiukas.gif jei acto bus per daug, labai nusausins plaukus, ir kvapo jokio nesijaučia ant plaukų jei nepadauginsi....o šiaip tas paactintas vanduo labai gerai išskalauja muilo likučius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 03 rugpjūčio 2008 - 17:18
QUOTE(elia @ 2008 08 03, 18:18)
pirkau užupio "Holos" parduotuvėje URTEKRAM šampūną, be jokių priedų  ax.gif
Papildyta:
nu jau ne praskiestu actu tai tikrai, o su vandeniu, į kurį įpilta koks max šaukštas acto  mirksiukas.gif jei acto bus per daug, labai nusausins plaukus, ir kvapo jokio nesijaučia ant plaukų jei nepadauginsi....o šiaip tas paactintas vanduo labai gerai išskalauja muilo likučius.




Hm, teks dar viena sampuna pirktis doh.gif Aciu, zvilgtelsiu ka ten gero turi.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 03, 19:55)
Hm, teks dar viena sampuna pirktis  doh.gif Aciu, zvilgtelsiu ka ten gero turi.


Taigi merginos nueikit į natūralios kosmetikos gamintojų skyrelį, ten pilną išvardintą firmų sertifikuotų, kurios nededa jokių blogų priedų smile.gif Merginos naudoja, galėsit atsiliepimus paskaityt smile.gif
Atsakyti
Tai kad as zinau tas firmas, bent daugeli, bet labai mazai kas patinka, o kai kuriu firmu kosmetika brangoka doh.gif O kai isigilini tai kai kuriose isvardintose vis tiek buna visokiu ten priedu... ax.gif
Atsakyti
Vietoje acto galima ipilti naturaliu citrinos sulciu wink.gif
Poveikis neblogesnis, o ir kvapas geresnis ax.gif
Ir siaip man citrinos sultys kazkaip labiau patinka nei actas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2008 08 03, 21:08)
Vietoje acto galima ipilti naturaliu citrinos sulciu wink.gif
Poveikis neblogesnis, o ir kvapas geresnis  ax.gif
Ir siaip man citrinos sultys kazkaip labiau patinka nei actas  smile.gif



Taip, as irgi uz citrina drinks_cheers.gif Man actas visad asocijuojasi su saslykais biggrin.gif
Tik as tyngiu ilgai terliotis su skalavimais. Maudytis tenka greit, kol vaikas nepasigedo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 03 rugpjūčio 2008 - 20:33
QUOTE(Vaizele @ 2008 08 03, 17:59)
Žirklutės, tikiuosi, tu čia pajuokavai, ar ne?  rolleyes.gif Nes botulino toksinas yra nuodai  blink.gif

O čia kas dalina tokias dovanas?  bigsmile.gif Ir aš noriu! Lauksim atsiliepimų.
Gal kas žinot ar esat bandę kremą pėdoms nuo kulnų sutrūkinėjimo? Man niekad nereikėjo o va kad prireikė dabar, tai baisiausiai  ax.gif


Pajuokavau, nors jei žiauriai vargintų prakaitavimas ir dar naudočiau tik ekologiškus dezodorantus, gal apie tai ir pagalvočiau... lotuliukas.gif
Sesė saremų salose buvo, tai ir užtiko tą parduotuvytę. Muilas gal 12lt kainavo, su mandarinais ir laimu, tai skaniai kvepia, kiti jai smirdėjo (jos uoslės skoniu pasitikėt nebūtina)
Pabandyk sviestmedžių aliejų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 08 04, 10:33)
Pabandyk sviestmedžių aliejų 4u.gif


Tiksliai, ašgi visokių aliejukų pastoviai prisiperku o po to stovi nenaudojami. bigsmile.gif O jei tiesiog aliejuką ala masažinį panaudočiau? g.gif
Atsakyti