Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Tyly, ramu savaitgali musu forume. Visi normalus zmones ilsisi kur mors gamtoj biggrin.gif

Vaizele, ar jau teko isbandyti priemone nuo vabzdziu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 27, 15:12)
Vaizele, ar jau teko isbandyti priemone nuo vabzdziu?  ax.gif


Likimo ironija - tik pasiėmiau iš tavęs, bet dar neišbandžiau ir įgėlė vapsva man blink.gif gerai, kad vaikystėj yra įgėlus tai žinojau, kad nesu mirtinai alergiška. Bet skaudėjo tai normaliai.

Naktį MB išrišo, kad tie patys tepalai, kurie atbaido nuo vamzdžių padeda ir įkandus, tai tepėm mano sutinusią ranką tuo kremuku.

Ir mažiuką ištepliojau, nes tokiam karšty miegam atidarytais langais, ir aplink skraidaliojo uodų. Tai kai visi išsitepliojom tik tada ir užmigau atsipalaidavus biškį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 28, 09:17)
Likimo ironija - tik pasiėmiau iš tavęs, bet dar neišbandžiau ir įgėlė vapsva man  blink.gif gerai, kad vaikystėj yra įgėlus tai žinojau, kad nesu mirtinai alergiška. Bet skaudėjo tai normaliai.

Naktį MB išrišo, kad tie patys tepalai, kurie atbaido nuo vamzdžių padeda ir įkandus, tai tepėm mano sutinusią ranką tuo kremuku.

Ir mažiuką ištepliojau, nes tokiam karšty miegam atidarytais langais, ir aplink skraidaliojo uodų. Tai kai visi išsitepliojom tik tada ir užmigau atsipalaidavus biškį  biggrin.gif




Girdejau sia vasara vabzdziai kaip pasiute prisiknisa blink.gif As kone spiegdama nuo vaiko gainioju vapsvas biggrin.gif Tikiuos nors kiek pades tepalas nuo situ draugysciu su kraujo megejais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 28, 08:29)
Girdejau sia vasara vabzdziai kaip pasiute prisiknisa  blink.gif As kone spiegdama nuo vaiko gainioju vapsvas  biggrin.gif Tikiuos nors kiek pades tepalas nuo situ draugysciu su kraujo megejais  doh.gif


Mano atveju tai aš pati kalta, kad padėjau ranką ant stalo nepastebėjus, kad ten buvo vapsva blink.gif nes šiaip jos nekanda jei nepradedi jų nervuot biggrin.gif Bet aišku, kitas klausimas iš kur vapsva ant stalo vidury kavinės? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 28, 09:42)
Mano atveju tai aš pati kalta, kad padėjau ranką ant stalo nepastebėjus, kad ten buvo vapsva  blink.gif nes šiaip jos nekanda jei nepradedi jų nervuot  biggrin.gif Bet aišku, kitas klausimas iš kur vapsva ant stalo vidury kavinės?  blink.gif



Kaip tai is kur? blink.gif Vapsva atskrido pailset i kavine, uzsisake kavos, laukia, o cia ateina Vaizele ir tik BUM ranka per galva! Na, zinai, ir as susinervinciau lotuliukas.gif

Beja, GERA NAUJIENA!!!

Seniau kazkur buvo minimi estu (jei neklystu) ekologiski muiliukai. Buvau parasiusi laiska i BAROCO, tai pagaliau atrase:

Dekojame uz laiskeli! Tikrai Jusu pasiulyti muiliukai mus sudomino ir
butinai bandysime susisiekti su gamintojais, kad atvesti jos Jums i Lietuva!



Na, belieka tiketis, kad visgi pavyks jiems atvezti sios produkcijos biggrin.gif Arba teks Tymo turgely pirkti. Bliamba, pamirsau paklausti ar tame turgely parduodami muilai is ekologisku medziagu ar tiesiog naturaliu? g.gif
Atsakyti
Ilgai ieškojau grožio salono, kuriame pasilepinimui grožio procedūros būtų atliekamos su eko kosmetika. Nes kas iš to, kad namie naudoji ekologišką kosmetiką, o atėjus apsilepinti ir atsipalaiduoti pas kosmetologę, tau suteps viską ko vengi kasdienybėje biggrin.gif
Radau žurnale parašyta, kad vieni pirmųjų Lietuvoje su ECOCERT sertifikuota prancūzų gamybos "Equavie" ekologinėmis kosmetikos priemonėmis dirbama štai čia: http://www_okeanija_lt/kontaktai/

Niekas nebandėte? g.gif
Atsakyti
As nezinau ar apie toki naturalu dezodoranta jau yra kalbeta (ne, ne Thai), bet jis vienoj apzvalgoj pirma vieta uzeme.

KOKS YRA GERIAUSIAS NATURALUS DEZODORANTAS?

Jame nera aliuminio, bet yra organisku sudedamuju daliu, su soda blink.gif
Yra dvieju kvapu arba bekvapis.

KAD IR CIA




Dar apie si dezodoranta:
Stay naturally fresh all day long with Aroma Free Roll-on deodorant. Miessence features a very effective formula, even for the most active people. There are no aluminum compounds or chemical antiperspirants to ensure the purest product. Miessence Organics formula is based on the traditional remedies of baking soda to combat odors and aloe vera to soothe sensitive areas. For those who prefer aroma-free protection, there are no essential oils in this product


Ar Lietuvoj toks yra? Atrodo matytas g.gif

Matau apie ja diskutuojama SM grozio ir sveikatos kosmetikos skyriiuje. g.gif


Vienok brangoka. doh.gif CIA DAUGIAU PREKIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 01 rugpjūčio 2008 - 19:31
QUOTE(Rasma @ 2008 08 01, 15:15)
Radau žurnale parašyta, kad vieni pirmųjų Lietuvoje su ECOCERT sertifikuota prancūzų gamybos "Equavie" ekologinėmis kosmetikos priemonėmis dirbama štai čia: http://www_okeanija_lt/kontaktai/


Aš kaip tik kątik iš grožio salono "normalaus" su kirminu "o kuo ten mane tepė?" blink.gif išėjus. Labai ačiū už nuorodą, būtinai ten ir eisiu kitą kartą thumbup.gif

QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 01, 19:19)
As nezinau ar apie toki naturalu dezodoranta jau yra kalbeta (ne, ne Thai), bet jis vienoj apzvalgoj pirma vieta uzeme.


Taip, jau ir šioj temoj esam apie jį kalbėję. Man jis nepakankamas, deja schmoll.gif Mano įspūdžiai apie jį štai čia.
Atsakyti
Užsisakiau šiandien eko sertifikuotų savaiminio įdegio priemonių. Žada pristatymą per 3-7 dienas, tai gal jau greit ir bandysiu.

Užsisakiau:
http://www.lovelula....vera_summer.cfm ir http://www.lovelula....eople_trial.cfm

(su pristatymu paskaičiavo 16.25 GBP ir nuskaitė nuo kortelės 70.90 Lt)
Atsakyti
kiek nugirdau "Holos"parduotuvėje užupyje, kad nėra ekologiško antiperspiranto( turbūt jo ir būti negali, nes tam naudojamas aliuminis), kuris uždarytų prakaito liaukas, eko produktai tik panaikins kvapą, bet jei gausiai prakaituoji, tai pažastys ir bus šlapios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elia: 01 rugpjūčio 2008 - 22:06
Kagi, vaiksciosiu suprakaitavusi kaip arklys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 08 02, 07:40)
Kagi, vaiksciosiu suprakaitavusi kaip arklys  biggrin.gif


Arba išbandyti tokią procedūrą g.gif
Atsakyti