Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 23, 22:49)
Oi tu fainuolė, visokių gudrybių susirandi ir dar mums praneši friends.gif. Na tikrai labai juokinga ta šaknelė dantims valyti, iškilo ir man prieš akis tas filmukas su bezdžionėlėm  biggrin.gif . Dėl dantų pastos, gal ir smagu būtų namie pasidaryti, bet būtent šiame recepte man nepatiko peroksidas. Ar jis nekenksmingas? Ar nepakenktų dantų emaliui? Turint omeny kaip jis nubalina plaukus, tiksliau nuėda plaukų spalvą...




Malonu pasitarnauti biggrin.gif

O del to peroksido irgi keista pasirode g.gif Dar reiktu kokio chloro, kad jau TIKRAI gerai isvalytu lotuliukas.gif Turetu buti kur nors kitoks receptukas. Nes man dar uzkliuvo, kad parasyta "kaip pasigaminti EKOLOGISKOS dantu pastos" , o soda ir peroksidas su ekologija kazkaip man schmoll.gif Vat jei butu is augaliuku ir aliejuku tai kitas reikalas.
Na, bet nuorodas pateikiu pasirinkimui, t.y. kad rastumet tai kas jums atrodo priimtiniausia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 24 liepos 2008 - 07:19
Va kokį dalykėlį radau riebesniai odai. Sudėis gražiai atrodo ir kaina su siuntimu gera. Gaila kad mano ne riebi... ax.gif

Riebiai odai

Oi, pažiūrėjau, kad pas juos ir kitų dalykėlių yra už tikrai geras kainas bigsmile.gif . Pažiūrėkit ir jūs to kremo nuorodos dešiniame šone View other seller's items
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 25 liepos 2008 - 13:37
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 23, 21:42)
turejau omeny, kad ji nera naturali (turi ten parabenu ir kitokio "gerio"), tam italai turi kita sertifikata


O kokį? Nes aš ant pakuočių savo akimis mačiau tą AIAB (jei tiksliai raides išvardinau).

QUOTE(balta @ 2008 07 23, 22:55)
Ar negali būti, jog vieni produktai tos pačios firmos sertifikuoti, kiti - ne. Dėl to ne visur bus nepriekaištinga sudėtis.


Taip taip, aš anksčiau irgi nesidairydama pirkau garsių ekologiškų firmų produktus, kol nenusipirkau Sante nesertifikuoto balzamo plaukams. Tada vat ir sužinojau, kad ne visi produktai yra sertifikuoti rolleyes.gif


QUOTE(balta @ 2008 07 23, 23:14)
Juokas juokais, bet pasirodo, kad ta šaknelė universitetiniuose tyrimuose nugalėjo šepetuką Oral-B medium  bigsmile.gif . Klinikinis tyrimas Witten/Herdecke universitete

Vaizele, gera naujiena tau - tam natūraliam šepetėly natūraliai yra daug fluoro 8-22 ppm  bigsmile.gif



o, super bigsmile.gif reiks pasidomėt tuo šepetėliu.
Atsakyti
Kche kche, as jau uzsisakiau pabandyti ta sepeteli biggrin.gif Nu taip norisi grizti i bezdzioniskus laikus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 14:37)
Kche kche, as jau uzsisakiau pabandyti ta sepeteli  biggrin.gif Nu taip norisi grizti i bezdzioniskus laikus  biggrin.gif

biggrin.gif Lauksim atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 24, 06:18)
Cia jau tas pats per ta pati, bet kiek placiau apie naturalu sepeteli:

CIA


Nu čia su tuo islamu tai jie pavaro biggrin.gif tikiuosi su tokiu savaitę pasivalius neužsimanysiu į juodą skarą susivyniot hihihi.gif

O kur jo galima nusipirkt?

Ir dar įdomu, gal kas žinot kokių tyrimų ar daugiau info apie japonišką jonizuojantį šepetėlį iš greenshop.lt?
Atsakyti
Pirkausi is ten kur ir tada nurodziau

SICIA

Ten neparasyta kiek kainuotu siusti i uzsieni, tai parasiau uzklausa, kad "as is tokios salies, kuri Lietuva vadinasi. ar siusit i manaja sali ir uz kiek?"atrase:

If you just order them through the website the shiping cost will be 70p as normal.

Na, tipo siuskis ir kaina ta pati kaip visada - 70 centuku ar ko ten biggrin.gif

Uzsisakiau, tai dabar pabando ka nors pasakyti!
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 15:01)
Ten neparasyta kiek kainuotu siusti i uzsieni, tai parasiau uzklausa, kad "as is tokios salies, kuri Lietuva vadinasi. ar siusit i manaja sali ir uz kiek?"atrase:

If you just order them through the website the shiping cost will be 70p as normal.

Na, tipo siuskis ir kaina ta pati kaip visada - 70 centuku ar ko ten  biggrin.gif

Uzsisakiau, tai dabar pabando ka nors pasakyti!

Jaučiu kad jie kažkaip nesusiorientavo g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 25, 15:57)
Jaučiu kad jie kažkaip nesusiorientavo  g.gif ...




Turejo susiorientuoti, nes po zodzio Lietuva dar skliausteliuose paminejau kad cia Europoj lotuliukas.gif
Bet jei net kyla man beperkant nesusipratimu tai visad atraso ir pranesa. Jei kas bus ne taip tai turetu parasyti g.gif
Na, ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 25, 14:01)
Pirkausi is ten kur ir tada nurodziau

SICIA

Ten neparasyta kiek kainuotu siusti i uzsieni, tai parasiau uzklausa, kad "as is tokios salies, kuri Lietuva vadinasi. ar siusit i manaja sali ir uz kiek?"atrase:

If you just order them through the website the shiping cost will be 70p as normal.

Na, tipo siuskis ir kaina ta pati kaip visada - 70 centuku ar ko ten  biggrin.gif

Uzsisakiau, tai dabar pabando ka nors pasakyti!


Aš irgi užsisakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 25, 16:19)
Aš irgi užsisakiau  biggrin.gif

lotuliukas.gif Ot populiarumas šaknelių - šepetukų tongue.gif . O aš nusipirkau iš ebey organic plaukų kondicionierių, nematyta firma, bet sudėtis gražiai atrodo ax.gif . Ketinau dar rankų kremą nusipirkti, bet prie man o akių jis ėmė ir dingo - kažkas nupirko doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 25, 21:27)
lotuliukas.gif  Ot populiarumas šaknelių - šepetukų  tongue.gif . O aš nusipirkau iš ebey organic plaukų kondicionierių, nematyta firma, bet sudėtis gražiai atrodo  ax.gif . Ketinau dar rankų kremą nusipirkti, bet prie man o akių jis ėmė ir dingo - kažkas nupirko  doh.gif .




Padaryk uzklausa, kad nauja krema idetu. smile.gif

Taip, tuoj mes kaip bezdzioneles valysimes dantis biggrin.gif
Atsakyti