Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(kamarele @ 2008 07 23, 19:10)
Tai va kaip ir zadejau isbandziau Thai dezodoranta (kristala) smile.gif Ir ka man jis labai patinka, svarbiausia guzai pazastyse nebekyla, prakaitu nesmirdziu( draugui liepiau vis apuostinet mane lotuliukas.gif ), o ir naudosis jis manau labai ilgai smile.gif Bet jauciu tiems kas labai prakaituoja, tai jis nelabai, nes jis nemazina prakaitavimo, tik neleidzia atsirasti blogam kvapui smile.gif

nelabai nelabai. nei kvapo, nei tuo labiau pačio prakaitavimo man nepanaikindavo.
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 07 23, 18:10)
Tai va kaip ir zadejau isbandziau Thai dezodoranta (kristala) smile.gif Ir ka man jis labai patinka, svarbiausia guzai pazastyse nebekyla, prakaitu nesmirdziu( draugui liepiau vis apuostinet mane lotuliukas.gif ), o ir naudosis jis manau labai ilgai smile.gif Bet jauciu tiems kas labai prakaituoja, tai jis nelabai, nes jis nemazina prakaitavimo, tik neleidzia atsirasti blogam kvapui smile.gif


Džiaugiuosi, kad tau tiko, ir svarbiausia, kad nekyla guzai 4u.gif

Aš bandžiau, man per mažai efekto schmoll.gif nors esu iš tų neprakaituojančių, jausdavau savo kvapą ir man buvo nesmagu. Svarbiausia, kad tau taip nėra thumbup.gif

Papildyta:
Šiandien Mindaugo g-je netyčia aptikau tokią parduotuvę Žemyna, parduoda ir sertifikuotos ekologiškos itališkos kosmetikos.

Sakė, kad nesertifikuota Dr. Tiff (berods toks pavadinimas) sudėtis ne prastesnis nei sertifikuotų, tik kompanijos politika nėra sertifikuotis.

Tai ten buvo ir putų higieninių, o anksčiau iš ekologiškų nieko tokio nebuvau radus.

Gal kas turit kokios info apir tą Dr. Tiff ir jo ekologišką kokybę? g.gif Pvz. Hipp irgi nesisertifikuoja, turi savo ženklą, bet aš jais tikiu rolleyes.gif

Ai, tiesa, ir ten dar visų Ecover, Almawin ir Sonnet (nžn kiek N ir kiek T biggrin.gif ) yra.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 23, 19:09)
Šiandien Mindaugo g-je netyčia aptikau tokią parduotuvę Žemyna, parduoda ir sertifikuotos ekologiškos itališkos kosmetikos.

Sakė, kad nesertifikuota Dr. Tiff (berods toks pavadinimas) sudėtis ne prastesnis nei sertifikuotų, tik kompanijos politika nėra sertifikuotis.

blink.gif tai kad apart L'erbolario ir Dr.Taffi jokia kosmetika jie neprekiauja ir jos abi yra nesertifikuotos, tik Taffi sudetis produktu, kuriuos ziurejau yra gera, nors ir tarp L'erbolario produktu galima rasti visai gerom sudetim
Atsakyti
Dar truputis anglu skaitiniu biggrin.gif

Klausimu ir atsakymu puslapis. Siame bus straipsnis su isskilusiu klausimu:

AR YRA EKOLOGISKU BALINANCIU DANTU PASTU?

Yra nuorodu i pastu gamintojus

Ir dar sis tas:

NATURALUS DANTU SEPETUKAS

Tai sepetukas is medzio saknies. Paziurekit DEMO kaip ji naudoti, kur mergina vietoj blizganciu automobiliu, bet taip pat seksualiai, demonstruoja kaip reikia valytis dantukus lotuliukas.gif


Man tai primena kazkoki sena multiplikacini filma kur bezdziones vales dantis lygiai tokiom pat saknelem biggrin.gif


Kaip pasidaryti dantu pasta:

O STAI STAIP


O! Cia dar geras smile.gif Pasirodo yra toks "prancuzu zaliasis molis" kuri irgi galima naudoti dantims valyti. Pakartotinai nenaudojamas, nes tas molis surenka toksinus, tad naudojamas organizmo valymui ir pan.

zaliasis molis


Na, teks pereiti i savotiska akmens amziu.Jau isivaizduoju kaip sedziu ant sakos ir bruzinu dantis naturaliuoju sepeteliu, o is burnos dar zaliasis molis byra lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 23 liepos 2008 - 20:06
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 23, 19:42)
blink.gif  tai kad apart L'erbolario ir Dr.Taffi jokia kosmetika jie neprekiauja ir jos abi yra nesertifikuotos, tik Taffi sudetis produktu, kuriuos ziurejau yra gera, nors ir tarp L'erbolario produktu galima rasti visai gerom sudetim


L'Erbolario sertifikuota italų sertifikatu AIAB.
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 23, 20:59)
L'Erbolario sertifikuota italų sertifikatu AIAB.

turejau omeny, kad ji nera naturali (turi ten parabenu ir kitokio "gerio"), tam italai turi kita sertifikata
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 23, 20:44)
Dar truputis anglu skaitiniu  biggrin.gif

Oi tu fainuolė, visokių gudrybių susirandi ir dar mums praneši friends.gif. Na tikrai labai juokinga ta šaknelė dantims valyti, iškilo ir man prieš akis tas filmukas su bezdžionėlėm biggrin.gif . Dėl dantų pastos, gal ir smagu būtų namie pasidaryti, bet būtent šiame recepte man nepatiko peroksidas. Ar jis nekenksmingas? Ar nepakenktų dantų emaliui? Turint omeny kaip jis nubalina plaukus, tiksliau nuėda plaukų spalvą...
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 23, 20:59)
L'Erbolario sertifikuota italų sertifikatu AIAB.


blink.gif nu blin, pasiziurejau, kad cia tas pats bio eco sertifikatas, nu tada jis man nuo siol nebekelia jokio pasitikejimo, nes L'erbolario kosmetika savo sudetimi net neprilygsta alteros uz kelis litus sudeciai blink.gif Jokia tikrai naturali ir sertifikuota kosmetika (europoje) savo sudetyje neturi parabenu, silikonu ir pan. schmoll.gif
Kuo toliau tuo graziau su tais sertifikatais- pasirodo, tikrinti sudeti privalu visada, net jei ji ir sertifikuota doh.gif
Atsakyti

Ar negali būti, jog vieni produktai tos pačios firmos sertifikuoti, kiti - ne. Dėl to ne visur bus nepriekaištinga sudėtis.

Aš žadu kada nusipirkti Speick firmos dezodorantą pabandymui. Pasižiūrėjau produktų sąrašą, tai tikrai - vieni produktai sertifikuoti, kiti - ne. Dėl to negali aklai pasitikėti vien vardu. Reikia žiūrėti konkrečiai į produktą.

Prakaitavimą nuslopinti yra nesveika. Tai natūrali organizmo funkcija. Kita problema, kad tas prakaitas pradeda smirdėti.
Kol esu dabar namuose, tai nesunku nusiprausti pažastis pakartotinai, nes dezodoranto iš natūralios kosmetikos tikrai neužtenka visai dienai. Bet jei reiktų eiti į darbą, tai jau nežinau, kaip reiktų spręsti tą problemą. g.gif


Man ta šaknelė visai patiko. Sėdėtum sau prie kompiuterio ir išsivalytum lyg tarp kitko dantis thumbup.gif

Atsakyti

Juokas juokais, bet pasirodo, kad ta šaknelė universitetiniuose tyrimuose nugalėjo šepetuką Oral-B medium bigsmile.gif . Klinikinis tyrimas Witten/Herdecke universitete
Atsakyti

Vaizele, gera naujiena tau - tam natūraliam šepetėly natūraliai yra daug fluoro 8-22 ppm bigsmile.gif

Kas skaitot angliškai, farmakologinis aprašymas The Effect of Salvadora Persica Extract (Miswak) and Chlorahexidine Gluconate on Human Dentin: A SEM Study
Atsakyti
Cia jau tas pats per ta pati, bet kiek placiau apie naturalu sepeteli:

CIA
Atsakyti