Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Margareta @ 2008 07 22, 17:35)
noriu paklausti, gal kuri turite ar bandeti siuos aliejus vietoje kremo?  bigsmile.gif http://www.kvapunama...



As turiu ir alieju misini ir pacios pasigaminta krema su tais aliejais riebiai odai.
Man tai nelabai - alieju naudoju tik makiazui nuvalyti, o krema - tik nakciai, nes nesusigeria. Gal kitaip butu, jei oda sausa, o riebiai tai ko gera aliejus nelabai tinka....
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 07 23, 09:59)
As turiu ir alieju misini ir pacios pasigaminta krema su tais aliejais riebiai odai.
Man tai nelabai - alieju naudoju tik makiazui nuvalyti, o krema - tik nakciai, nes nesusigeria. Gal kitaip butu, jei oda sausa, o riebiai tai ko gera aliejus nelabai tinka....


na va..mane ir tokios abejones kamuoja, nes as ir turiu rieboka oda....
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 07 23, 09:59)
As turiu ir alieju misini ir pacios pasigaminta krema su tais aliejais riebiai odai.
Man tai nelabai - alieju naudoju tik makiazui nuvalyti, o krema - tik nakciai, nes nesusigeria. Gal kitaip butu, jei oda sausa, o riebiai tai ko gera aliejus nelabai tinka....


QUOTE(Margareta @ 2008 07 23, 11:11)
na va..mane ir tokios abejones kamuoja, nes as ir turiu rieboka oda....


SM ne karta teko skaityt, kad riebiai odai kaip tik rekomenduojamas aliejus.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 07 23, 12:13)
SM ne karta teko skaityt, kad riebiai odai kaip tik rekomenduojamas aliejus.




Vienas dalykas kai rekomenduojama, o kitas- kai netinka nors tu ka! biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 23 liepos 2008 - 11:26
QUOTE(sema @ 2008 07 23, 06:19)
Bandziau Logona plauku dazus. Bandziau 2 kartus. Zilus plaukus pilnai nenudazo jie turi kitoki atspalvi. As daziau kastono spalva tai  zili buvo net nezinau, kaip pavadinti spalva sakykim auksines spalvos. Man dazai nusiplove po 2 sav.
Nelikau as jais patenkinta.

Oi oi, tokiu rezultatu ir aš nebučiau patenkinta schmoll.gif . Tai kokia alternatyva, naudoti cheminius dažus, ar vis tik yra natūralių, gerai dažančių plaukų dažų?

QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 23, 08:42)
o cia dar truputi info "pries fluorida"  ax.gif

apmastymui  ir pasirinkimui smile.gif

ar Jusu pastoje yra fluorido?

Na ir įdomių puslapių tu prisiieškojusi bigsmile.gif . Šiurpokas straipsnis fluoro nenaudai, bet aš manau, kad viskas priklauso nuo jo kieko. Vienas dalykas, kai fluoro dedama į vandenį, kuris tiesiogiai patenka į organizmą, kitas dalykas, kai naudojama dantų pasta, kuri išskalaujama ir išspjaunama, na o jei mikrodalelės ir lieka burnoj, tai to fluoro būna labai labai maži kiekiai. Net nežinau, esu visai susipainiojusi. Prisipirkau dabar pastų be fluoro, bet kita vertus, mano dantys nėra stiprūs, greitai gendra, tai esu suinteresuota kuo geresne jų priežiūra ir apsauga ir jei fluoras nors kiek padeda sumažinti karieso tikimybę, būčiau linkusi naudoti pastą su fluoru. Dabar rytais visada valau su pasta be fluoro, o vakare kartais panaudoju likutį su fluoru, įsivaizduodama, kad gal per naktį tas fluoras mano dantukus saugos... unsure.gif . Nežinau...
Papildyta:
QUOTE(Milduxs @ 2008 07 22, 21:19)
O del aliejuku veidui as irgi negaledavau suprasti kaip jie susigeria, kol neisigijau Hauschkos aliejaus misriai/riebiai odai, pagal Naturalios kosmetikos gamintoju temos dalyviu atsiliepimus ir rekomendacijas, aciu merginoms  4u.gif .

Gal galėtum įmesti nuorodą, kur čia yra diskutuojama apie natūralią kosmetiką? Nežinau kur ieškoti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 23, 13:52)
Gal galėtum įmesti nuorodą, kur čia yra diskutuojama apie natūralią kosmetiką? Nežinau kur ieškoti  ax.gif .


apie naturalios kosmetikos gamintojus diskutuojame cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 07 23, 13:58)
apie naturalios kosmetikos gamintojus diskutuojame cia ax.gif


4u.gif uz tai kad greiciau uz mane sureagavai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milduxs: 23 liepos 2008 - 13:17
Si istorija yra apie geriausia mano naudota dezodoranta ir kaip as jo atsisakiau (ir kitu tos firmos gaminiu).

Seniai seniai, viena karta, mano drauge pareklamavo man Mirra Liuks firmos dezodoranta-antiperspiranta (ar kaip ten) ir toki isigijau ir as. Bliambackis, tai buvo fainiausias dezikas kuri tik turejau! Puikiai isigere i oda, netepe drabuziu ir tikrai daug geriau veike nei seniau naudotieji. Gaila kad jo sudety yar to nelabai megiamo ingridiento, kurio mano skleroze neleidzia prisiminti. Kokis tai cinkas ar koks ten brudas rolleyes.gif Tfu, nepamenu. Bet ne esme. Miraliukso kosmetika kazkaip lygtais gyres esanti be konservantu. Bent sudety nieko baisaus nerasydavo. g.gif Nusprendziau isigyti veido krema. Namie atsidariau ir emiau teptis ir tik pasitepusi ant kremo pavirsiaus pamaciau demeles....pelesiuku biggrin.gif Nunesiau pirkini atgal i parduotuve, mano nuostabai iskart pasiule arba pakeisti arba grazinti pinigus. Kadangi kremo man verkiant reikejo, tai paprasiau kad pakeistu i toki pati... Nepamenu dabar tiksliai skaiciaus indeliu kuriuos viena po kito pardaveja atidarinejo ir visur rasdavom pelesiukus biggrin.gif Mano kvaila makaule patare man pasikeisti krema i kita pakuote (uzdara, is jos reikia spausti kosmetika). Zodziu... kremu paskui vis tiek nesinaudojau, nes netiko lotuliukas.gif O turetas dezikas irgi supelijo, nors irgi uzdaroj pakuotej.
Tiesa, kai parduotuvej pasiklausiau ar tikrai tas kremas be konservantu, tai pasijuoke ir sako: koks gamintojas raso visa sudeti? blink.gif
Taigi, nusivyliau ta kosmetika (buvau bandziusi ir krema lupoms). Vienintelis fainas produktas kuri ten isbandziau buvo dezodorantas. wub.gif
Atsakyti
o gal kaip tik tas pelesis ir rodo tai jog nera koncervantu ar kokiu "brudu" g.gif nezinau as cia tik hipotetiskai samprotauju....rask tu ant kokios populiarios isreklamuotos firmos kremo pelesi biggrin.gif turbut per 20 metu nesupelytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 07 23, 16:37)
o gal kaip tik tas pelesis ir rodo tai jog nera koncervantu ar kokiu "brudu"  g.gif nezinau as cia tik hipotetiskai samprotauju....rask tu ant kokios populiarios isreklamuotos firmos kremo pelesi  biggrin.gif turbut per 20 metu nesupelytu  doh.gif




Bet kazkaip per ilgas galiojimo laikas g.gif Be to isskyrus ta faina dezika nieko daugiau man netiko. nebesinori mesti pinigu i bala ir pirkti pelesinius kremus biggrin.gif Aisku, gerai, kad jie naturalus, bet jei visa produkcija "pagerinta" pelesiu, tai kam man tokia kosmetika? g.gif Megstu tik suri su pelesiais thumbup.gif

MIRRA LIUKS


Kremo galiojimo laikas nebuvo pasibaiges kai atidariau. Tai gal pamazintu galiojimo laika bent unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 23 liepos 2008 - 15:49
Tai va kaip ir zadejau isbandziau Thai dezodoranta (kristala) smile.gif Ir ka man jis labai patinka, svarbiausia guzai pazastyse nebekyla, prakaitu nesmirdziu( draugui liepiau vis apuostinet mane lotuliukas.gif ), o ir naudosis jis manau labai ilgai smile.gif Bet jauciu tiems kas labai prakaituoja, tai jis nelabai, nes jis nemazina prakaitavimo, tik neleidzia atsirasti blogam kvapui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 22, 23:29)
Ar kas nors esate išbandžiusi Logona plaukų dažus? Kokie būtų atsiliepimai? Ar nudažo žilus plaukelius, ar nenusiplauna greitai spalva (aktuali tamsi)  g.gif ?


Kitoj temoj mačiau, kad Rasma bandė, gali jos paklaust.


QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 23, 07:42)
Nezinau ar kam dar reikia, bet stai DANTU PASTA su fluoridu, firmos NATURE'S GATE gamybos. Pastos sudety yra ir organisku sudedamuju daliu, bet kartu ir fluorido.
Cia tiems, kurie iesko ekologiskos dantu pastos su fluoridu  mirksiukas.gif


Čia kaip tik man. smile.gif Tik vat aš pasiskaičiau, kad JAV ekologiškiems produktams yra visai kitokie reikalavimai nei europoj ir daug žemesni, tai man nebesinori amerikoniškų produktų schmoll.gif ieškosiu europietiškos su ekologiškom sudedamosiom dalim ir fluoru mirksiukas.gif
Atsakyti