Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Dar Sonnet gamina skystus muilus rankoms, nors man kieti labiau patinka rolleyes.gif Dar naujojoj Barmunėj mačiau šalto spaudimo kietų muilų su eteriniais aliejais (levandų, arbatmedžio ir pan)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 07 21, 13:53)
Gal tai bus "Dr. Alkaitis?" smile.gif


Užsisakei Dr. Alkaičio? bigsmile.gif

Beje, Holos klausiau apie Urtekram dantų pastą su fluoru, kurią čia kažkuri minėjo, tai sakė, kad tokios nebūna g.gif

Labai įdomu, kokie ten vis dėlto buvo ekologiška pasta su fluoru? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 06:37)
Super  thumbup.gif Tik kaip suzinot kainyte? Maciau ten yra pasiulymas tarpininkams ar reteileriams  biggrin.gif bet pavieniui vartotojui, kuris nemoka juju kalbos ....  g.gif
Kaip manot, gal reiktu rasinet laiskus visokiem Baroco ir panasiai, kad itrauktu i savo saraseli ir prekyba Gaoodkaarma muiliukais?  ax.gif Patiems nereikes siustis, pirktumem parduotuvej  biggrin.gif Tik stai ar imsis kas vykdyt didmenine prekyba? g.gif


Tikrai, pažiūrėjau jų puslapį, kaip fainai būtų jei kažkas jais prekiautų ir LT bigsmile.gif ir vežti netoli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 06:37)
Super  thumbup.gif Tik kaip suzinot kainyte? Maciau ten yra pasiulymas tarpininkams ar reteileriams  biggrin.gif bet pavieniui vartotojui, kuris nemoka juju kalbos ....  g.gif
Kaip manot, gal reiktu rasinet laiskus visokiem Baroco ir panasiai, kad itrauktu i savo saraseli ir prekyba Gaoodkaarma muiliukais?  ax.gif Patiems nereikes siustis, pirktumem parduotuvej  biggrin.gif Tik stai ar imsis kas vykdyt didmenine prekyba? g.gif



Tikrai, galit parašyt kelių parduotuvių savininkams ir išdėstyt savo pageidavimus. Manau, ši idėja jiems irgi patiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 21, 21:10)
blink.gif  nu is kur tokios isvados? kas sako, kad ekologiski skysti nera naturalus? As tik parasiau, kad jei tokiu yra pirkti -tai jie taip pat geri (tik ju spektras yra siauresnis, t.y. universalus, o kieti buna kur kas ivairesni-viedui, kunui ir t.t.)


Del spektro tai...as vis tiek naudoju viena-universalu ax.gif
Tiesiog kazkur kazkada girdejau lyginant skysta ir kieta muila, nu ir daba nepamenu kas ten "laimejo". Gal ir jokio skirtumo. Sakau mazu kas zino.
Atsakyti
noriu paklausti, gal kuri turite ar bandeti siuos aliejus vietoje kremo? bigsmile.gif http://www.kvapunama...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 07 22, 17:35)
noriu paklausti, gal kuri turite ar bandeti siuos aliejus vietoje kremo?  bigsmile.gif http://www.kvapunama...




Uuuu, kazkas idomaus bigsmile.gif Tik gaila, kad man aliejai nelabai schmoll.gif Turiu gryna simondsiju ir nelabai jis man padejo g.gif dar man nepatinka, kad vis tiek pasitepus prastokai susigeria. Bet gal sie aliejai ir butu kitokie? g.gif Jei kas isbandys tai praneskit, pasidalinkit patirtim bigsmile.gif
Atsakyti
Man Kvapu namuose padare alieju misini nuo issipletusiu kapiliaru ir paraudimu. Nedaug ju pas mane, bet vistiek trukdo blush2.gif tai ka as zinau.... lyg ir balsta tos paraude vietos biggrin.gif nors uztikrintai parasysiu ilgiau pavartojus, nes net savaites nera dar ax.gif

O del aliejuku veidui as irgi negaledavau suprasti kaip jie susigeria, kol neisigijau Hauschkos aliejaus misriai/riebiai odai, pagal Naturalios kosmetikos gamintoju temos dalyviu atsiliepimus ir rekomendacijas, aciu merginoms 4u.gif . Tai labai patenkinta, puikiai susigeria ir oda iki vakaro islieka neblizganti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 07 22, 16:35)
noriu paklausti, gal kuri turite ar bandeti siuos aliejus vietoje kremo?  bigsmile.gif http://www.kvapunama...

is tu, kurios bande geri atsiliepimai

QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 22, 16:45)
Turiu gryna simondsiju ir nelabai jis man padejo 

tai aliejus, kurio nepatartina naudoti nesumaisyto su kitais aliejais
Atsakyti
Ar kas nors esate išbandžiusi Logona plaukų dažus? Kokie būtų atsiliepimai? Ar nudažo žilus plaukelius, ar nenusiplauna greitai spalva (aktuali tamsi) g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 23, 01:29)
Ar kas nors esate išbandžiusi Logona plaukų dažus? Kokie būtų atsiliepimai? Ar nudažo žilus plaukelius, ar nenusiplauna greitai spalva (aktuali tamsi)  g.gif ?

Bandziau Logona plauku dazus. Bandziau 2 kartus. Zilus plaukus pilnai nenudazo jie turi kitoki atspalvi. As daziau kastono spalva tai zili buvo net nezinau, kaip pavadinti spalva sakykim auksines spalvos. Man dazai nusiplove po 2 sav.
Nelikau as jais patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 22, 21:53)
is tu, kurios bande geri atsiliepimai
tai aliejus, kurio nepatartina naudoti nesumaisyto su kitais aliejais



Esu naudojus ne tik simondsiju alieju, bet siaip man aliejai nesusigeria. Naudojau ir kremu kurie prastai susigeria, tai ka jau kalbeti apie alieju. Bet visai gali buti kad man koks nors alieju miksas tiktu, bet kol turiu gera krema tai nera reikalo pirktis kazka neisbandyto ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar kam dar reikia, bet stai DANTU PASTA su fluoridu, firmos NATURE'S GATE gamybos. Pastos sudety yra ir organisku sudedamuju daliu, bet kartu ir fluorido.


Cia tiems, kurie iesko ekologiskos dantu pastos su fluoridu mirksiukas.gif Tik nezinau kiek procentu to ekologiskumo g.gif

DANTU PASTA
Papildyta:
o cia dar truputi info "pries fluorida" ax.gif

apmastymui ir pasirinkimui smile.gif

ar Jusu pastoje yra fluorido?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 23 liepos 2008 - 07:30