Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Man irgi nerodo nuorodu g.gif

stai dar karteli:

KOSMETIKA

DANTU MUILAS


Aciu uz pastebejima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 20 liepos 2008 - 07:02
QUOTE(Rasma @ 2008 07 19, 20:20)
Gal gali tiksliau parašyti kokius konkrečiai produktus išbandei. Noriu iš UK atsisiųsti, net į krepšelį jau buvau susikrovusi, kad apytiksliai sužinot kiek kainuos.. tai įdomu visi atsiliepimai, nes visgi branguuuuu ir reik tiksliai išsiklausinėt ir bandyt po truputį biggrin.gif

emiau travel kit..jame daug meginuku uztenka 7-10d, bet manau uzteks ilgiau..ten dieninis ir naktinis kremas, paakiu kremas, tonikas, prausiklis, klauke, gelis ir aliejukas..siunciaus is USA per tarpininkes, is UK brangiau gaunas..bet tikrai maloni tekstura, kvpas ir man jau poveikis po 4d jaucias sioks toks...tik aisku nepigu...bet geriau ne bet koki sh tept ant veido, o visokios cd, clarins ir tt ir ne pigu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit rekomenduoti gera ranku kremuka sausoms rankoms? Tas, kuri naudojau labai geras, bet sudetis verysad.gif tai ieskau kazko naujo.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 21, 10:33)
Sveikos, gal galit rekomenduoti gera ranku kremuka sausoms rankoms? Tas, kuri naudojau labai geras, bet sudetis  verysad.gif  tai ieskau kazko naujo.


kai mano rankos buvo issausejusios, man rekomendavo sviestmedziu alieju, tai dabar jau rankos nebesuskirdusios ax.gif tada weledos saltalankiu ir logonos nordic ranku kremai buvo per lengvi. nors dabar butu pats tas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 21 liepos 2008 - 10:04
QUOTE(dilditele @ 2008 07 18, 22:13)
Kirba man toks klausimelis, gal visai ne i tema - kas geriau skystas ar kietas muilas??

jei pavyktu gauti naturalaus skysto -tai jokio skirtumo nebutu

Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2008 07 19, 11:57)
O kaip tas žmogus išgauna tokią konsistenciją to muilo (nes sudėtyje nurodyti aliejai, vanduo, ekstraktai) ir ar ten tikrai nėra chemijos. Įdomu, kaip be jokio šarmo šiaip jokio cheminio ingridiento jis emulguoja tuos riebalus ir paverčia kietėjančia mase? g.gif Kad nebūtų paslėpta kas baisaus po sveiko produkto pavadinimu unsure.gif

natrio sarmo sudetyje ir nebus nurodyta, nes reaguojant NS su riebalais (augaliniais) jis isnyksta, bet jei jo liktu nors truputi -tai jis tikrai galetu padaryti daug zalos doh.gif , ne tik nudeginti oda, bet ir apsinuodyti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2008 07 20, 14:46)
emiau travel kit..jame daug meginuku uztenka 7-10d, bet manau uzteks ilgiau..ten dieninis ir naktinis kremas, paakiu kremas, tonikas, prausiklis, klauke, gelis ir aliejukas..siunciaus is USA per tarpininkes, is UK brangiau gaunas..bet tikrai maloni tekstura, kvpas ir man jau poveikis po 4d jaucias sioks toks...tik aisku nepigu...bet geriau ne bet koki sh tept ant veido, o visokios cd, clarins ir tt ir ne pigu ax.gif

Labai ačiū už informaciją 4u.gif
Aš irgi šiandien iš JAV per tarpininkaujančias mergikės tą patį rinkinį užsisakiau. Kaip faina, kaina normali, kiekis nedidelis thumbup.gif Juk taip galima išbandyti vos ne visus produktus ar tinka/patinka ir tada jau pirkti arba ne.
O dėl kosmetikos priemonių sutinku, aš ir iki šiol pirkdavau shiseido, lancome, guinot, sothys..visos labai nepigios, bet "savo" kosmetikos, kuri idealiai patiktų/tiktų dar neradau. Gal tai bus "Dr. Alkaitis?" smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 21, 14:13)
natrio sarmo sudetyje ir nebus nurodyta, nes reaguojant NS su riebalais (augaliniais) jis isnyksta, bet jei jo liktu nors truputi -tai jis tikrai galetu padaryti daug zalos doh.gif  , ne tik nudeginti oda, bet ir apsinuodyti ir t.t.

Aš galvojau, kad ir kosmetikos priemonių sudėtyje turi būti nurodyta viskas kas panaudojama gamybos metu, o ne tai kas lieka galutiniame produkte g.gif
Juk pvz. maisto pramonėje irgi sudėtinės dalis kinta reaguodamos tarpusavyje, bet vardijamos vis vien visos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 07 21, 13:53)
Aš galvojau, kad ir kosmetikos priemonių sudėtyje turi būti nurodyta viskas kas panaudojama gamybos metu, o ne tai kas lieka galutiniame produkte g.gif
Juk pvz. maisto pramonėje irgi sudėtinės dalis kinta reaguodamos tarpusavyje, bet vardijamos vis vien visos blush2.gif

deja, bet tik galutines medziagos, aisku, butu gerai jei prie pvz. palmiu aliejaus butu parasyta ir kokios chemines medziagos buvo panaudotos isgavimui (bet tuomet daug kas to aliejus ir nepirktu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 21, 13:13)
jei pavyktu gauti naturalaus skysto -tai jokio skirtumo nebutu


O tai ekologiski skysti muilai nenaturalus??? Ziurinejau Urtekram. Tai taip iseina, kad kietas muilas geriau nei skystas??
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 21, 10:33)
Sveikos, gal galit rekomenduoti gera ranku kremuka sausoms rankoms? Tas, kuri naudojau labai geras, bet sudetis  verysad.gif  tai ieskau kazko naujo.

Prieš porą dienų nusipirkau Weledos šaltalankių kremo rankoms mažą tutelę pabandymui (10 ml). Na labai smagus jis man. Sudėtis puiki, o kaip maloniai kvepia... bigsmile.gif . Kol kas sunku pasakyti koks jo poveikis būtų žiemą, kai rankos būna ypatingai sausos, bet dabar tai jis man labai geras thumbup.gif (mano rankos sausos nuo dažno plovimo). Galbūt pradžiai ir tu nusipirk tik tą mėginuką, kainuoja 4 Lt, jo tikrai užteks kad galėtum suprasti, ar tas kremas tau tinka ar ne.

QUOTE(Rasma @ 2008 07 21, 14:53)
Aš irgi šiandien iš JAV per tarpininkaujančias mergikės tą patį rinkinį užsisakiau.

Labai lauksim atsiliepimų bigsmile.gif .

QUOTE(dilditele @ 2008 07 21, 21:32)
O tai ekologiski skysti muilai nenaturalus??? Ziurinejau Urtekram. Tai taip iseina, kad kietas muilas geriau nei skystas??

Aš irgi vis dairausi kur kokį natūralų skystą muilą nusipirkti, bet šita diskusija susuko man galvą wacko.gif.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 07 21, 20:32)
O tai ekologiski skysti muilai nenaturalus??? Ziurinejau Urtekram. Tai taip iseina, kad kietas muilas geriau nei skystas??

blink.gif nu is kur tokios isvados? kas sako, kad ekologiski skysti nera naturalus? As tik parasiau, kad jei tokiu yra pirkti -tai jie taip pat geri (tik ju spektras yra siauresnis, t.y. universalus, o kieti buna kur kas ivairesni-viedui, kunui ir t.t.)
Atsakyti
Žiūrėkit, estai gamina ekologiškus muilus - GoodKaarma

Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 07 21, 23:35)
Žiūrėkit, estai gamina ekologiškus muilus - GoodKaarma




Super thumbup.gif Tik kaip suzinot kainyte? Maciau ten yra pasiulymas tarpininkams ar reteileriams biggrin.gif bet pavieniui vartotojui, kuris nemoka juju kalbos .... g.gif
Kaip manot, gal reiktu rasinet laiskus visokiem Baroco ir panasiai, kad itrauktu i savo saraseli ir prekyba Gaoodkaarma muiliukais? ax.gif Patiems nereikes siustis, pirktumem parduotuvej biggrin.gif Tik stai ar imsis kas vykdyt didmenine prekyba? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 22 liepos 2008 - 06:38