Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Atėjau papeikti "Sante" šampūnus. doh.gif
Gal čia man vienai nepasisekė taip? g.gif
Pirkau "Velvet Rose" ir "Henna Volume"

Abu šampūnai (pirma naudojau vieną, po to ėmiausi kito, bet abu nebaigti stovi..mesiu lauk ax.gif ) labai nustekeno plaukus: tapo nušiurę, labai išsausėjo, kai kur prisiploję prie galvos, kai kur kuokštais kažkokiais styro į visus šonus doh.gif Nuėjau į kirpyklą ką tik išsiplovusi galvą ir išdžiovinusi natūraliai plaukus, tai kirpėja plaukus šukuoja ir sako "o jūs čia dar laku plaukus purškėt?" doh.gif blink.gif

Tai dabar, deja, nusipirkau neekologiškas priemones, nors ir momentiškai bandysiu atgaivint, po to ieškosiu ko nors gero ir naujo ax.gif g.gif
Atsakyti
O gal jau kas bandėt šampūnus iš http://www.greenshop.lt/, taip viliojančiai jie man atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 07 17, 17:09)
http://www.sante.de/...stal/index.html taip jis atrodo
http://bioboutique.l...ducts/brands/1/ o cia pirkau .Nepamenu lyg apie 30lt. mokejau.

turiu aš iš šitų sante rutulinį. nelaiko man prakaito visai. o beto, kai bekvapis, tai ir kvapo neužgožia.
dabar turiu sante mild wave. kvapas malonus. tačiau prakaito visgi nesulaiko.
nežinau ką ir bebandyti doh.gif

QUOTE(Rasma @ 2008 07 18, 14:35)
Atėjau papeikti "Sante" šampūnus. doh.gif
Gal čia man vienai nepasisekė taip? g.gif
Pirkau "Velvet Rose" ir "Henna Volume"

gal šie šampūnai skirti riebiems plaukams? tokius reikia naudoti retai, nes jie sausina plauką. tuo labiau, jeigu šie per visą ilgį nėra riebūs.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 07 18, 13:35)
Atėjau papeikti "Sante" šampūnus. doh.gif
Gal čia man vienai nepasisekė taip? g.gif
Pirkau "Velvet Rose" ir "Henna Volume"

Abu šampūnai (pirma naudojau vieną, po to ėmiausi kito, bet abu nebaigti stovi..mesiu lauk ax.gif ) labai nustekeno plaukus: tapo nušiurę, labai išsausėjo, kai kur prisiploję prie galvos, kai kur kuokštais kažkokiais styro į visus šonus doh.gif Nuėjau į kirpyklą ką tik išsiplovusi galvą ir išdžiovinusi natūraliai plaukus, tai kirpėja plaukus šukuoja ir sako "o jūs čia dar laku plaukus purškėt?" doh.gif  blink.gif

Tai dabar, deja, nusipirkau neekologiškas priemones, nors ir momentiškai bandysiu atgaivint, po to ieškosiu ko nors gero ir naujo ax.gif  g.gif

vat, kazkodel sante daugumai nelabai tiko sampunai, daugiau patiko logonos, weledos...gal tiesiog tikrai neatitaikete sampuno ir verta dar pabandyti? o siuos galite bandyti parduoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 07 18, 15:25)
vat, kazkodel sante daugumai nelabai tiko sampunai, daugiau patiko logonos, weledos...gal tiesiog tikrai neatitaikete sampuno ir verta dar pabandyti? o siuos galite bandyti parduoti... ax.gif


As turejau santes velvet rose tai visai normaliai kazkaip susinaudojo g.gif gal del to kad pries tai tepliodavau aliejumi, o po sampuno dedavau kondicionieriaus, tai blogo nieko nepastebejau, dar ir patiko visai smile.gif
vakar issiploviau su kvapu namuose pirktu kazkokiu super nauju 100 proc. ekologisku sampunu va situo http://www.kvapunamai.lt/naujiena/22/
tai kol ploviau buvo baisu - taip velesi, kad galvojau niekada neissiplaus, su ne vienu naturaliu nei logonos nei santes nei laveros nei dar kazkokiais man taip nesivele doh.gif bet uzdejau kondicionieriaus, tai kaip ir ok viskas ax.gif po vieno karto negaliu ka labai pasakyti, normaliai isplove ir tiek, bet matyt nera ko stebuklingo kazko ir tiketis po vieno karto. o sampunas nepigus ax.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

pradejau dairytis naturalios kosmetikos kai truko kantrybe, kad mano issausejusi ranku oda niekaip nesinorejo issigydyt, kai, tuo tarpu, vis tepdavau ja kremu. oda buvo klaikiai raudona, net skaudejo, o kremu patepus dar labiau alergizavos. "na jau BASTA!"- pamaniau. neriau i interneto platybes ir emiau ieskotis naturaliausios kosmetikos kokia tik galiu rasti (ir kad kisene neverktu). Radau. tik ta kosmetika nera visa ekologiska, bet naturali, kai kurie dalykeliai isvis be konservantu blink.gif jau esu isbandziusi krema veidui, rankoms, balzama plaukams ir tepaliuka vaiko uzpakaliukui. Viskas tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dabar dar siunciuosi rolleyes.gif
Visgi koks didziulis skirtumas tarp chemines kosmetikos ir naturalios tai cia sakes! kai pakeiciau chemini muila i naturalu ir nusipirkau tos naturalios kosmetikos tai sakes kaip dziaugiuos! dabar net nebereikia ranku kremo, oda pagijo ir nebesikartoja tas klaikus paraudonavimas schmoll.gif
gal kam ir nuskambejo kaip kokia reklama, bet kad nei as toj kosmetikso firmoj dirbu nei ka biggrin.gif tiesiog labai dziaugiuosi ta ju kosmetika ir noriu parekomenduoti kitoms. tiesa, siuntimas 6 svarai sterlingu, jei perkat produktu iki 35 svaru (berods). atsiskaityti galima PayPal.
tiesa, gal kam reikia nebaigto ranku kremo? biggrin.gif ne uz dyka tongue.gif

KOSMETIKA



Kam reikia, galiu nuotrauku padaryt to ka nusipirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viola fiola: 18 liepos 2008 - 18:48
Man rankų odai l.padėjo sviestmedžio aliejus iš naujosios barmunės. Pigu, veiksminga ir natūralu rolleyes.gif
O kaip veido kremas? Kitkas, ką išvardinai nenaudoju išvis
Atsakyti
Teko išbandyti Sante rankų kremą ir lengvą veido kremą. Rankų kremas tinka patinka, o nuo veido kremo išbėrė baisiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2008 07 18, 19:45)

Kam reikia, galiu nuotrauku padaryt to ka nusipirkau


Butu idomu ax.gif Ir dar labai domintu sudetis, jei imanoma pafotografuot ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 07 17, 16:07)
Šitas Biok kristalas tai nėra visiškai natūralus.Jame yra kažkokia sidedamojo dalis, dabar tiksliai nepamenu, kaip ji vadinasi, iš A raidės, kažkas su aliuminiu asocijuojasi biggrin.gif tai va šita yra blogis doh.gif

Kad šį dezodorantą ir sudaro vienas vienintelis ingedientas Ammonium Alum (amonio alūnas), kuris yra natūrali mineralinė druska. Ir ant pakuotės užrašyta: "Thai dezodoruojamasis mineralas pagamintas iš natūralių susikristalizavusių mineralinių druskų". Tai kap čia yra, natūralus ir kenksmingas? Iš kur tokia info g.gif ?
Va čia dar yra smulkesnės informacijos ( nors ir reklaminis straipsnis, bet nemanau kad labai nutolsta nuo tiesos).
Atsakyti
Kirba man toks klausimelis, gal visai ne i tema - kas geriau skystas ar kietas muilas?? Namuose. Nes kiek zinau kieti muilai viesose vietose nehigieniska ir pan. Cia gal chemikes daugiau pasakys, bijau sumeluot, tas kietumas priklauso nuo grandines sakotumo. Bet o kas yra sveikiau?

Ir dar is kitos operos, jau susipainiojau - titano dioksidas nera blogai????
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 18, 23:02)
Kad šį dezodorantą ir sudaro vienas vienintelis ingedientas Ammonium Alum (amonio alūnas), kuris yra natūrali mineralinė druska. Ir ant pakuotės užrašyta: "Thai dezodoruojamasis mineralas pagamintas iš natūralių susikristalizavusių mineralinių druskų". Tai kap čia yra, natūralus ir kenksmingas? Iš kur tokia info  g.gif ?
Va čia dar yra smulkesnės informacijos ( nors ir reklaminis straipsnis, bet nemanau kad labai nutolsta nuo tiesos).


Sante dezodorantas irgi yra 100 proc. Ammonium Alum, taip iseina, kad jie visiskai vienodi ir ne kiek nekenksmingi smile.gif
Panasu, kad kazkas tiesiog neteisingai interpretavo si chemini termina arba eilini karta VBS kontora bigsmile.gif
Atsakyti