Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Na, aš čia, Dubline, perėjau 4 health ir santykinai healthshopus, tai mėginukai buvo tik viename. Bet tame, kur buvo, tai nieko nekainavo, ir pardavėjos prašyt nereikėjo. Tiesiog padėtas krepšelis mėginėlių prie kosmetikos lentynos, pasirinkau, kas mane domina, ir parsinešiau. Aišku, kai taip nieks nereguliuoja, tai kaip ir gėda saujom griebt blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Karsta informacija is Uzupio. Hole pardei veio kremu meginukai 10 g kaina 13-16 Lt 4u.gif
Jei kas domina is holos, tai man per gatve wink.gif galiu "naujausias " naujienas papliotkint
pavyzdziui , jau pliotkinu biggrin.gif
"Urte" kosmetikai dart vis nuolaida taiko, nors stemduko jau nebesimato g.gif
Atsakyti
Dar galiu papasakot,kaip mane eurovaistinė išdūrė: pirkau dantų pastą, išsirinkau už20lt, kažkokią aprospin ar pan. pavadinimas, buvo šalia weledos ir ajurvedinių pastų, tai pagalvojau, kad natūrali, nes ant lietuviško lipduko užrašyta, kad aktyviosios medž. baltasis molis, propolis ir vit.c. Valiausi ir džiaugiausi, kad natūrali, gerai putoja, skani.Po to,kai nulupau lipduką ir pamačiau sudėtį anglų k. doh.gif lauryl sulfatai, sorbitolis,
parabenai ir visas kitas šlamštas...
Atsakyti
Va va mane irgi bais pykdo, kai uzklijuoja lipdukus ant originalios sudeties--neatitikimo visada atsiranda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 17, 13:25)
Po to,kai nulupau lipduką ir pamačiau sudėtį anglų k.  doh.gif lauryl sulfatai, sorbitolis,
parabenai ir visas kitas šlamštas...

as tai tokiu atveju prasau pakoutes kur matytusi sudetis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 17, 16:03)
as tai tokiu atveju prasau pakoutes kur matytusi sudetis  ax.gif


Ten savitarna, o aš, būdama su lelium visada labai skubu, kad nesukaistų, neatsibustų parduotuvėj ir verkti nepradėtų. Tai ir griebiau, kas maždaug natūralu pasirodė. Šiais mėnesiais ir su maistu panašiai - arba perku tą, kuris išbandytas anksčiau ir žinau sudėtį, arba tik pamačius žinomą ekologišką ženklą iškart į krepšį dedu ir toliau lekiu.
Atsakyti
O čia natūrali kosmetika kaunietėms?. Yra ir šampūnas riebiems plaukams
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 18, 13:07)
O čia natūrali kosmetika kaunietėms?. Yra ir šampūnas riebiems plaukams

bigsmile.gif Kažin tikrai natūrali? Sąrašiukyje tai nėra http://www.kontrolli...l_cosmetics.htm KAip žinot, kad patikima? g.gif
Papildyta:
QUOTE(aidi @ 2008 04 18, 19:12)
Aciu geras uz nuorodas 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kaip manot, gal vertetu surinkti vertingas nuorodas i viena puslapi?

Vertėtų thumbup.gif Ir iš abiejų temų, nes kai reikia ko ieškoti apie ką jau buvo kalbėta ir buvo kažkokios nuorodos, tai doh.gif Kantrybės daug prireikia doh.gif
Papildyta:
Tiesa, "Morkų šėlsme" jau galima nusipirkti ALmawin priemonių thumbup.gif yess.gif assa.gif assa.gif ploja.gif
Šiandien įsigijau skalbiklį, baliklį ir tualeto valiklį. Tik turėkit grynų, nes kortele ten atsiskaityti neina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 18, 18:02)
bigsmile.gif  Kažin tikrai natūrali?  Sąrašiukyje tai nėra http://www.kontrolli...l_cosmetics.htm KAip žinot, kad patikima? g.gif

"Mūsų produktuose nėra sintetinių neapdirbtų medžiagų, naftos darinių, kenksmingų cheminių konservantų ar sintetinių kvapniųjų medžiagų – visa gamyba reglamentuota Europos Organinio Sertifikavimo Organizacijų kosmetiniams produktams." Butent ju produktu ir nebuna naturalioje kosmetikos -tai gal visai ir nieko ji -kol nepaziuresit sudeties -tol nesuzinosit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 18, 19:02)
bigsmile.gif  Kažin tikrai natūrali?  Sąrašiukyje tai nėra http://www.kontrolli...l_cosmetics.htm KAip žinot, kad patikima? g.gif

Pasitikėti ICEA išduotu ekologiškumo sertifikatu mirksiukas.gif O kad jos nėra vokiškų įmonių sąrašiukyje, tai pati kalta... kraustytųsi iš savo Kretos į Vokietiją, mums lengviau susigaudyt būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2008 04 18, 20:28)
Pasitikėti ICEA išduotu ekologiškumo sertifikatu mirksiukas.gif  O kad jos nėra vokiškų įmonių sąrašiukyje, tai pati kalta... kraustytųsi iš savo Kretos į Vokietiją, mums lengviau susigaudyt būtų biggrin.gif

lotuliukas.gif Nežinojau, kad čia tik vokiškos firmos ax.gif Koks ženklas rodo tą ICEA sertifiktą blush2.gif Apie jį nieko negirdėjau ir nežinau. Apšviesk 4u.gif Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 18, 21:35)
lotuliukas.gif Nežinojau, kad čia tik vokiškos firmos  ax.gif Koks ženklas rodo tą ICEA sertifiktą  blush2.gif Apie jį nieko negirdėjau ir nežinau. Apšviesk  4u.gif  Iš anksto dėkoju  4u.gif

Va toks ženkliukas:

user posted image

O čia tos firmos sertifikatas. Radau „Bioselect“ saite.
Atsakyti