Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(ssaule @ 2008 07 17, 12:29)
as naudoju Urtenkramo dezodoranta su alavijais, man nelabai  lotuliukas.gif


Aš irgi tą patį turiu doh.gif Vyras juokiasi kad tepuosi dezodorantą, kuris yra prakaito kvapo ir noriu juo apsisaugoti nuo nemalonaus kvapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 07 17, 12:10)
Koki pusmeti naudoju Sante kristala. Man jis labai patinka ir nieko papildomo daugiau nenaudoju, bet ir prakaituojam visi nevienodai .

o kur tokį daiktą gaut ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 17, 12:29)
as naudoju Urtenkramo dezodoranta su alavijais, man nelabai  lotuliukas.gif


Va, man ka tik kurjeris atnešė dezodorantą su rožėmis.... rolleyes.gif gal man bus visai nieko.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 07 16, 12:16)
O ka manot apie Biok dezodoruojanti minerala Thai? g.gif Ar jis tikrai naturalus?

Šitas Biok kristalas tai nėra visiškai natūralus.Jame yra kažkokia sidedamojo dalis, dabar tiksliai nepamenu, kaip ji vadinasi, iš A raidės, kažkas su aliuminiu asocijuojasi biggrin.gif tai va šita yra blogis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 07 17, 13:44)
o kur tokį daiktą gaut ir kiek kainuoja?

http://www.sante.de/...stal/index.html taip jis atrodo
http://bioboutique.l...ducts/brands/1/ o cia pirkau .Nepamenu lyg apie 30lt. mokejau.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 17, 12:29)
as naudoju Urtenkramo dezodoranta su alavijais, man nelabai  lotuliukas.gif


as siandien kaip tik isigijau toki tik su eukaliptais atrodo g.gif ziuresim kaip man patiks ax.gif nors siaip ardaveja sake, kad tarp ju tik kvapas skiriasi.
Atsakyti
Galima sakyti nieko neismanau apie ekologiska gyvenimo buda. Iskilo toks klausimas apie kosmetika - ar naudojant ekologine kosmetika zinai, kad nekenki sau ir aplinkai ar dar ir grazeji? wub.gif T.y. pakeitusios savo kosmetika i ekologine, pastebejote kokius nors odos, plauku pokycius? Jei apie tai jau diskutavote, tai labai atsiprasau - prisipazistu, kad 100% temos neperskaiciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2008 07 17, 15:59)
Galima sakyti nieko neismanau apie ekologiska gyvenimo buda. Iskilo toks klausimas apie kosmetika - ar naudojant ekologine kosmetika zinai, kad nekenki sau ir aplinkai ar dar ir grazeji? wub.gif T.y. pakeitusios savo kosmetika i ekologine, pastebejote kokius nors odos, plauku pokycius? Jei apie tai jau diskutavote, tai labai atsiprasau - prisipazistu, kad 100% temos neperskaiciau ax.gif


Tą pastebėjau su vienu kremuku, tai faktas.

Su kitais tokio staigaus efekto nepastebėjau. Turiu pasakyt, kad netgi neekologiški produktai, tokie kaip plaukų balzamai padaro žymiai didesnius stebuklus. Nes naudojami aršūs cheminiai junginiai. Ir taip, mano plaukai po išsiplovimo blizga. Tačiau taip aš teršiu savo kūną metų metais žalingais sveikatai cheminiais junginiais, kurie potencialiai galbūt gali man sukelti ligą arba odą sendinti. Todėl aš džiaugiuosi naudodama ekologiškus ir manydama, kad taip ilgiau išsaugau savo natūralią jaunystę, sveikatą ir grožį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2008 07 17, 16:59)
Galima sakyti nieko neismanau apie ekologiska gyvenimo buda. Iskilo toks klausimas apie kosmetika - ar naudojant ekologine kosmetika zinai, kad nekenki sau ir aplinkai ar dar ir grazeji? wub.gif T.y. pakeitusios savo kosmetika i ekologine, pastebejote kokius nors odos, plauku pokycius? Jei apie tai jau diskutavote, tai labai atsiprasau - prisipazistu, kad 100% temos neperskaiciau ax.gif


Naudodama naturalius sampunus, plauku balzamus, kaukes, aliejus ir kt. priemones plaukams, atsikraciau plauku sausumo, jie atrodo sveikesni ir labiau blizga mirksiukas.gif smile.gif Kiek man zinoma, i dauguma neekologisku priemoniu dedama alkoholio, silikono, kitu mineraliniu, o ne naturaliu alieju, kurie plaukus kaip tik dziovina, o ne maitina, todel anksciau niekaip negaledavau suprasti, kodel aliejukas, uz kuri sumokejau 100 lt, turi praktiskai vienakartini poveiki - po poros valandu plaukai atrodo dar sausesni nei anksciau, nors ir blizgus bei pasunkeje, ir reikia tepti juos tuo aliejumi vel is naujo doh.gif
Labiau nei paprastos priemones odai tinka ir patinka ekologiskos duso zele, vonios ir duso aliejai - tikra aromaterapine atgaiva wub.gif Ypac Weledos priemones wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2008 07 17, 16:59)
Galima sakyti nieko neismanau apie ekologiska gyvenimo buda. Iskilo toks klausimas apie kosmetika - ar naudojant ekologine kosmetika zinai, kad nekenki sau ir aplinkai ar dar ir grazeji? wub.gif T.y. pakeitusios savo kosmetika i ekologine, pastebejote kokius nors odos, plauku pokycius? Jei apie tai jau diskutavote, tai labai atsiprasau - prisipazistu, kad 100% temos neperskaiciau ax.gif


Man tai padėjo bigsmile.gif dar nuo paauglystės kamuoja tokios odos ligos kaip seborėja ir dar ant kūno išsimėtę rausvi pleiskanojantys odos lopinėliai, kurių niekaip nugydyti negaliu. Dermatologai tik vaistų išrašo ir tiek. Bet kai jau buvau nestuke.gif tai nusprendžiau vaistų nebevartoti ir gyventi su tom ligelėm, bet vaiką saugoti. Tuo metu dar ir ekologiškas priemones atradau. Naudojant šampūną galvos oda susinormalizavo, nebėra to siaubinog klausimo - o kaip aš atrodysiu po galvos plovimo (išsiplovus paprastu kartais galvos oda tapdavo žiauriai sausa, net nerasdavau kur sklastymą pasidaryti, kad to "gėrio" nesimatytų), o po dušo žele nebereikia tepti losjonų, kad oda atsigautų. Žaizdelės dar ne visos užgijusios, bet odos būklė tikrai geresnė nei prieš, be to, nebereikia vaistų vartoti.
Aš patenkinta ax.gif
Atsakyti
Dekui labai uz atsakymus wub.gif tikrai bandysiu keisti savo kosmetikos krepseli. Einu studijuoti atsiliepimus apie priemones lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 07 17, 17:07)
Šitas Biok kristalas tai nėra visiškai natūralus.Jame yra kažkokia sidedamojo dalis, dabar tiksliai nepamenu, kaip ji vadinasi, iš A raidės, kažkas su aliuminiu asocijuojasi biggrin.gif tai va šita yra blogis doh.gif


Aha kazkur skaiciau kad ten yra kazkokio aliuminio kazko lotuliukas.gif Bet dar skaiciau kad tai naturalus dalykas g.gif nu zodziu reiks labiau pasigilint tongue.gif
Atsakyti