Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Ar naudojat kuri nors ekol. nagų lako valiklį?
Atsakyti
QUOTE(Margot @ 2008 07 15, 09:57)
Ačiū, Vaizele mirksiukas.gif Stepono 6 ja prekiauja. Norėjau įsigyti kažką iš Haushkos, bet pardavėja nuvedė prie Lakshmi stendo su žodžiais "kad nebūtina pirkti tos Haushkos, yra ir kitos kosmetikos" biggrin.gif Tai taip aš ant jos ir užkibau g.gif


idomu,kude cia taip ant hauschkos "pavaziavo"? biggrin.gif
QUOTE(Rhealife @ 2008 07 15, 11:52)
Lagona Creme Shampoo Bambus. Tai vakar jau isbandziau pirma karta, nu labai patiko. Specialiai jokio balzamo nedejau, kad aiskiau ta sampuna panagrinet smile.gif Tai tokie minksti plaukai pasidare ir kvapas man laaaabai mielas  thumbup.gif


man sis sampunas super thumbup.gif
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 07 16, 16:29)
Tikrai naturalus  drinks_cheers.gif Cia galima pasiskaityt apie Sante kristala (manau, kad visi kristalai vienodi, visiskai naturalus, jie juk lengvai skyla, nemanaau, kad i juos butu taip paprasta ko nbors prideti):
http://www.sante.de/...stal/index.html
user posted image
Turiu toki, man labai patinka, jo poveikis ne mazesnis nei antiperspirantu su dideliu aliuminio kiekiu, tokiu kaip Certain dri ar Driclor, pati anksciau naudojau, tad palygint galiu. Sis padejo issprest prakaitavimo problemas. Jis bekvapis, tad galima naudoti kazkoki kita, kvepianti dezodoranta ant virsaus, as naudojo Logona smile.gif


o sante kristala irgi su vandenuku reik slapint duse? ir tada tept? papasakok truputi wink.gif maniskis deo jau i pabaiga,o man reik kazko,kas naturalu ir turi prakaito stabdymo poveiki ... kazkaip viltis nebent apie kristala ta sukas,nes visi kiti is atsiliepimu,tai tik kvapa numusa...
QUOTE(Monica @ 2008 07 16, 21:17)
Ar naudojat kuri nors ekol. nagų lako valiklį?


man ir idomu.... maniskis "blogiukas" i pabaiga...tai nuziurejau tik, kad natraktiv.de yra pirkt. o ar lt yra kokios nors firmos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 16 liepos 2008 - 21:06
QUOTE(kamarele @ 2008 07 16, 18:41)
Bandysiu as ta Thai kristala, paskaiciau etikete tai neparasyta jokiu priedu, parasyta kad naturalus kristalas(pirksiu ta "akmenuka"), tikiuosi tiks, nes nuo visokiu lady speed stick pastaruoju metu tokia alergija, guzai pazastyse baisiausi buvo pasidare, nustojau teptis antiperspirantu ir per pora dienu sugijo, bet daugiau tokio malonumo kai nei apsirengt be skausmo nei miegot normaliai aciu nebenoriu doh.gif



Man irgi tie cheminiai dezodorantai tokių dalykų yra pridarę, kad ir odos gydytoja tik žiūrėjo ir nežinojo kokį čia gydymą skirt blink.gif

Papasakok po to, ar tau užtenka to kristaliuko šviežumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 07 16, 22:06)
o sante kristala irgi su vandenuku reik slapint duse? ir tada tept? papasakok truputi wink.gif maniskis deo jau i pabaiga,o man reik kazko,kas naturalu ir turi prakaito stabdymo poveiki ...  kazkaip viltis nebent apie kristala ta sukas,nes visi kiti is atsiliepimu,tai tik kvapa numusa...

drinks_cheers.gif tikrai idomu butu isgirsti placiau, ar vis dar rezultatas tenkina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
o sante kristala irgi su vandenuku reik slapint duse? ir tada tept? papasakok truputi wink.gif maniskis deo jau i pabaiga,o man reik kazko,kas naturalu ir turi prakaito stabdymo poveiki ...  kazkaip viltis nebent apie kristala ta sukas,nes visi kiti is atsiliepimu,tai tik kvapa numusa...



Taip, reikia suslapint, tada tept smile.gif jei pasirodytu per silpnas, pabandyk dar koki kita ekologiska dezodoranta su kvapu tept ant virsaus, as taip darau pries iseidama is namu, nes visgi vasara dabar, karsta ir prakaitavimas didesnis, reikia didesnes apsaugos...o siaip namie ir sito vieno per akis smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau The Ecologist apie Head&Shoulders šampūną. Tai siaubas, skysti skalbimo milteliai su daugybe sintetinių kvapiųjų medžiagų. O tos medžiagos, kurios veikia "nuo pleiskanų" tik skaido jas į mažesnius gabaliukus, todėl jos mažiau pastebimos lotuliukas.gif o realiai visai neveikia nuo pleiskanų blink.gif
Atsakyti
niekada nepasitikejau tokiais kaip wash ang go arda head and shoulders.
vien tai,kad jie buna 2in1-brudas.

jau geriau lietuviskus sampunus naudoti,chemijos gal ir neisvengta,bet visgi,ne tokia masine gamyba,ne tiek meslo pilna.
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 07 17, 01:18)
Taip, reikia suslapint, tada tept smile.gif jei pasirodytu per silpnas, pabandyk dar koki kita ekologiska dezodoranta su kvapu tept ant virsaus, as taip darau pries iseidama is namu, nes visgi vasara dabar, karsta ir prakaitavimas didesnis, reikia didesnes apsaugos...o siaip namie ir sito vieno per akis smile.gif

bet ar cia ne kazkas pan kaip thai? nes jis man tik kvapo sulaikymui nebent, idomu ar sio poveikis nors kiek stipresnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 07 17, 01:33)
drinks_cheers.gif tikrai idomu butu isgirsti placiau, ar vis dar rezultatas tenkina 4u.gif

Koki pusmeti naudoju Sante kristala. Man jis labai patinka ir nieko papildomo daugiau nenaudoju, bet ir prakaituojam visi nevienodai .
Atsakyti
Anksčiau kažkurioj iš šių temų viena narė rašė, kad ryte pažastis su sodos tirpalu plauna, ir jokių dezodorantų nereikia. Žinau, kad soda turi savybę sugerti kvapą, tai gal ir čia ta savybė veikia g.gif Reiks pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sema @ 2008 07 17, 12:10)
Koki pusmeti naudoju Sante kristala. Man jis labai patinka ir nieko papildomo daugiau nenaudoju, bet ir prakaituojam visi nevienodai .

va va, cia gryna teisybe, as is tu, kurios prakaituoja daugiau verysad.gif
Atsakyti
as naudoju Urtenkramo dezodoranta su alavijais, man nelabai lotuliukas.gif
Atsakyti