Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 15, 20:52)
kad ir kaip mane kas nors itikinetu apie fluoro poreiki organizmui - ne uz ka nepirkciau Colgate ir juolabiau nepostringauciau apie jos puiku putojima, nes butent ziniu turejimas puikiai leidzia suprasti kodel ji putoja  doh.gif  -butent apie tai as visa laika ir kalbejau, o ne apie paties fluoro  reikalinguma ar ne  mirksiukas.gif
esu pirkus mamai paakiu kremuka, nepamenu ar ten buvo kokiu sertifikatu, bet sudetis tikrai puiki  ax.gif


Šiek tiek žinau, kas sukelia putojimą, bet manau, kad dar nedaug.

Tačiau kadangi priėjau tokios išvados, kad mano atveju man reikalinga dantų pasta su fluoru, tiesiog pasidžiaugiau šalutiniu reiškiniu, kad pastos su fluoru ir geriau putoja. Aš juk nesistengiu įrodyti, kad putojimą sukeliančios medžiagos yra be galo naudingos. Tačiau man asmeniškai tikrai maloniau valytis su putojančia pasta nei su iki šiol mano išbandytomis ekologiškomis pastomis. Na, gal tik vaikiška kiek geresnė biggrin.gif

Beje, kažkas minėjo Urtekram su Fl. Gal kuri nors iš šitų?

http://imunitetas.lt...mid=5&gkatid=17

Atsakyti
Natrio laurilsulfatas naudojamas šampūnuose, dantų pastoje, vonios ir dušo priemonėse kaip nuriebalinanti, putojimą sukelianti medžiaga. Jis dirgina odą, akis ir kvėpavimo takus, gali pažeisti kepenis, plaučius ir imuninę sistemą. Yra įrodymų, kad gali turėti neigiamą poveikį vaisingumui.
Pigi, iš naftos gaunama medžiaga.
Įmanoma rasti ir natūralios putojančios pastos, pvz. Ayucare, natrio laurilsulfato joje yra, bet jis gaunams ne iš naftos, o iš augalinio aliejaus, aišku, dėl to kyla ir kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 16, 10:19)
Bet ten kol kas galima užsisakyti tik Weledos ir Urtekram gaminių, nes kitų kažkodėl nerodo, ar ne?  unsure.gif .


Dėje, bet tik šių firmų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 15, 22:22)
čia šiek tiek rašo apie Lakshmi kosmetiką. Be to, jos gali įsigyti ir kaunietės


Esu naudojusi sios firmos veido krema misriai odai. Turbut geresnio nesu turejusi. thumbup.gif Keisciausia, kad jo tokia sodri kremine tekstura, o isigerdavo tiesiog akimirksniu ir visai veidas neblizgedavo.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2008 07 16, 10:12)
Esu naudojusi sios firmos veido krema misriai odai. Turbut geresnio nesu turejusi.  thumbup.gif Keisciausia, kad jo tokia sodri kremine tekstura, o isigerdavo tiesiog akimirksniu ir visai veidas neblizgedavo.


O ši kosmetika sertifikuota kaip ekologiška?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 16, 11:35)
O ši kosmetika sertifikuota kaip ekologiška?


neradau informacijos, kad ji butu sertifikuota, bet sudetis, kiek pasiziurejau, tai gera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 16 liepos 2008 - 10:57
O ka manot apie Biok dezodoruojanti minerala Thai? g.gif Ar jis tikrai naturalus?
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 07 16, 12:16)
O ka manot apie Biok dezodoruojanti minerala Thai? g.gif Ar jis tikrai naturalus?


Aš prieš pirkdama domėjausi, tai tuo metu buvau įsitikinusi, kad 100% natūralus. Pirkau vientisą kristalą. Negaliu pasakyt, ar tas, kuris parduodamas skystas, ar jame ko nors papildomai nepridėta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 16, 13:27)
Aš prieš pirkdama domėjausi, tai tuo metu buvau įsitikinusi, kad 100% natūralus. Pirkau vientisą kristalą. Negaliu pasakyt, ar tas, kuris parduodamas skystas, ar jame ko nors papildomai nepridėta  rolleyes.gif


o dabar jau nesate tuo isitikinus? ax.gif as kazkaip galvoju, kad tie kristalai naturalus g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 07 16, 15:02)
o dabar jau nesate tuo isitikinus? ax.gif as kazkaip galvoju, kad tie kristalai naturalus g.gif


Tikrai naturalus drinks_cheers.gif Cia galima pasiskaityt apie Sante kristala (manau, kad visi kristalai vienodi, visiskai naturalus, jie juk lengvai skyla, nemanaau, kad i juos butu taip paprasta ko nbors prideti):
http://www.sante.de/...stal/index.html
user posted image
Turiu toki, man labai patinka, jo poveikis ne mazesnis nei antiperspirantu su dideliu aliuminio kiekiu, tokiu kaip Certain dri ar Driclor, pati anksciau naudojau, tad palygint galiu. Sis padejo issprest prakaitavimo problemas. Jis bekvapis, tad galima naudoti kazkoki kita, kvepianti dezodoranta ant virsaus, as naudojo Logona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 07 16, 14:02)
o dabar jau nesate tuo isitikinus? ax.gif as kazkaip galvoju, kad tie kristalai naturalus g.gif


Ne, aš įsitikinimo nepakeičiau rolleyes.gif tik man jo poveikio pasirodė per maža ax.gif ir jau naudoju kitą. Bet ir po dabartinio ieškosiu kito dezodoranto.

Taigi, gal kas galit ką nors gero patarti? bigsmile.gif
Atsakyti
Bandysiu as ta Thai kristala, paskaiciau etikete tai neparasyta jokiu priedu, parasyta kad naturalus kristalas(pirksiu ta "akmenuka"), tikiuosi tiks, nes nuo visokiu lady speed stick pastaruoju metu tokia alergija, guzai pazastyse baisiausi buvo pasidare, nustojau teptis antiperspirantu ir per pora dienu sugijo, bet daugiau tokio malonumo kai nei apsirengt be skausmo nei miegot normaliai aciu nebenoriu doh.gif
Atsakyti