Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Vaizele @ 2008 07 03, 16:28)
Nebandžiau dar nieko iš ten, nes greenshop.lt tik neseniai atsidarė  ax.gif

Bet ačiū, kad priminei, kad šampūnas baigėsi, reiks užsisakyt  mirksiukas.gif

Ai, tiesa, aš iš ten ekologiškus elementus turiu.  doh.gif



ner uz ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 07 03, 18:34)
Visos priemones veidui (prausiklis, tonikas, kremukas, aliejukas,molis, kaukė,garinimo skystis) + dekoratyvinė 4u.gif
jeigu kas nors domina plačiau, prašom klausti biggrin.gif


O konkrečiau koks kremukas, prausiklis, tinikas? Ar aliejukas nekemša porų, neberia nuo jo?
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 07 04, 11:34)
O konkrečiau koks kremukas, prausiklis, tinikas? Ar aliejukas nekemša porų, neberia nuo jo?

Dr.Hauschka turi tik vieną prausiklį - cleansing cream. Man jis labai patinka. Švelniai nuvalo, o ir oda švelni palieka.
Tonikai yra du. Normaliai/sausai ir riebiai/mišriai. Maniškis antrasis. Nei trupučio nesausina. Tonizuoja.
Kremas pas mane - Rožių light. Tepu Žandus ir smakrą. Labai lengvas ir gaivus, greitai susigeria. Tinka jautriai odai.
Aliejukas - tikras gėris. Tepu kaktą. Užtenka vos lašiuko. Labai taupus. Nežinau kaip paaiškinti jo poveikį, bet man jis labai patinka. O porų man nekemša. Ir kollkas nei viena naudojanti dar tuo nesiskundė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 07 04, 12:35)
Dr.Hauschka turi tik vieną prausiklį - cleansing cream. Man jis labai patinka. Švelniai nuvalo, o ir oda švelni palieka.
Tonikai yra du. Normaliai/sausai ir riebiai/mišriai. Maniškis antrasis. Nei trupučio nesausina. Tonizuoja.
Kremas pas mane - Rožių light. Tepu Žandus ir smakrą. Labai lengvas ir gaivus, greitai susigeria. Tinka jautriai odai.
Aliejukas - tikras gėris. Tepu kaktą. Užtenka vos lašiuko. Labai taupus. Nežinau kaip paaiškinti jo poveikį, bet man jis labai patinka. O porų man nekemša. Ir kollkas nei viena naudojanti dar tuo nesiskundė. mirksiukas.gif


Ačiū už išsamų paaiškinimą, reikės pabandyt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 07 04, 11:35)
Dr.Hauschka turi tik vieną prausiklį - cleansing cream. Man jis labai patinka. Švelniai nuvalo, o ir oda švelni palieka.
Tonikai yra du. Normaliai/sausai ir riebiai/mišriai. Maniškis antrasis. Nei trupučio nesausina. Tonizuoja.
Kremas pas mane - Rožių light. Tepu Žandus ir smakrą. Labai lengvas ir gaivus, greitai susigeria. Tinka jautriai odai.
Aliejukas - tikras gėris. Tepu kaktą. Užtenka vos lašiuko. Labai taupus. Nežinau kaip paaiškinti jo poveikį, bet man jis labai patinka. O porų man nekemša. Ir kollkas nei viena naudojanti dar tuo nesiskundė. mirksiukas.gif

O man Cleansing cream visiškai nenuvalo makiažo schmoll.gif Ypač tušo. O gaila,nes visos kitos priemonės thumbup.gif Man taip pat patinka Rožių kremas, dar labai geras yra svarainių kremas, akių balzamas irgi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 07 04, 16:15)
O man Cleansing cream visiškai nenuvalo makiažo  schmoll.gif Ypač tušo. O gaila,nes visos kitos priemonės  thumbup.gif  Man taip pat patinka Rožių kremas, dar labai geras yra svarainių kremas, akių balzamas irgi  wub.gif


blink.gif o jis skirtas tuso valymui, man net mintis nekiltu to daryti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 07 04, 18:15)
O man Cleansing cream visiškai nenuvalo makiažo  schmoll.gif Ypač tušo. O gaila,nes visos kitos priemonės  thumbup.gif  Man taip pat patinka Rožių kremas, dar labai geras yra svarainių kremas, akių balzamas irgi  wub.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 04, 22:55)
blink.gif o jis skirtas tuso valymui, man net mintis nekiltu to daryti  schmoll.gif

oi ne ne ne - cleansing cream tik veiduką prausti. makiažui valyti yra specialus pienelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 07 04, 20:55)
blink.gif o jis skirtas tuso valymui, man net mintis nekiltu to daryti  schmoll.gif

Taip,skirtas. Aš būtent ir klausiau kai pirkau akių makiažą nuimančios priemonės .Sakė Dr.Hauschka tik šia viena ir turi atseit visam makiažui nuimt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(doufyl @ 2008 07 04, 21:49)
oi ne ne ne - cleansing cream tik veiduką prausti. makiažui valyti yra specialus pienelis 4u.gif

Tai tada gal šitą ir turėjau g.gif Nors prisimenu kad tikrai buvo žodis "cleansing", o ėmiau pabandymui mažą pakuotę už 6lt. Dar gerai kad ne visą pirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 07 05, 00:05)
Taip,skirtas. Aš būtent ir klausiau kai pirkau akių makiažą nuimančios priemonės .Sakė Dr.Hauschka tik šia viena ir turi atseit visam makiažui nuimt  mirksiukas.gif
Papildyta:

Tai tada gal šitą ir turėjau  g.gif Nors prisimenu kad tikrai buvo žodis "cleansing", o ėmiau pabandymui mažą pakuotę už 6lt. Dar gerai kad ne visą pirkau  doh.gif


as sian HAuschkos pieneli isbandziau - ti super thumbup.gif (summer-in-paris sake tiesa wink.gif ) ... uzteko triju paspaudimu visam veidui ir akims nuvalyt, akis taip greit nuvale,kad..net patrint ar kazkaip stipriau pavalyt nereikejo smile.gif negrauze akiu, netempe odos smile.gif)) ir kvapas super smile.gif) kazkuo panasus i weledos Iris pieneli,kazkoki bendra komponenta matyt turi.tik gaila nebeturiu weledos pienelio pakuotes su sudetim,negaliu atrast bendrumo rolleyes.gif
Atsakyti
Vajei, merginos, kie cia idomybiu pas jus prisiskaiciau doh.gif Ar priimsit nauja zalia ("zalia" tai ne ekologine prasme lotuliukas.gif , bet tikiuos pazaliuoti su ziniom)?

Jau noriu mesti lauk visa kosmetika ir chemija is namu, bet matyt reiks po truputi zingsniuoti. Kol kas is jusu isgirtu produktu turiu tik weledos, vaikui sampuna, aliejuka, muila, man balzama pedoms (liuks thumbup.gif ) ir masazui aliejuka nesciai.
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2008 07 09, 00:13)
Vajei, merginos, kie cia idomybiu pas jus prisiskaiciau  doh.gif Ar priimsit nauja zalia ("zalia" tai ne ekologine prasme  lotuliukas.gif , bet tikiuos pazaliuoti su ziniom)?

Jau noriu mesti lauk visa kosmetika ir chemija is namu, bet matyt reiks po truputi zingsniuoti. Kol kas is jusu isgirtu produktu turiu tik weledos, vaikui sampuna, aliejuka, muila, man balzama pedoms (liuks  thumbup.gif ) ir masazui aliejuka nesciai.

kokį būtent balzamą pėdoms turi? weledos? 4u.gif
Atsakyti
Man kol kas smagiausia ant saves teplioti Kvapu namuose pasigaminta krema ir kauke rolleyes.gif Kaip niekad tinka mano odai, o ir smagumas gaminti bigsmile.gif
Atsakyti