Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Mergaitės o iš šitos PARDUOTUVĖS kuri nors užsakinėjote, kaži kiek siuntimas kainuoja.
Atsakyti
Išsirinkus produktus, sudėjus į krepšelį, galima pasiskaičiuoti kiek kainuos siuntimas dar prieš apmokant ir užsisakant...tiesiog po visu produktų sąrašu reik pasirinkti "shipping calculator", nustatyti Lietuvą ir atsidarys langas, kuriame bus nurodyta pristatymo kainų variantai
(va čia: http://www.lovelula.com/show_cart.cfm tas kalkuliatorius, bet nepasirinkus prduktų - neskaičiuoja)

Tiksliai negaliu pasakyti, nes viskas priklauso nuo siuntinuko svorio.Bet šiaip tai į ES šalis (ir Lietuvą) tai: 2 arba 6 svarai (žiūrint kokį siuntimo būdą renkiesi: ar pirmenybiniu ar ne pirmenybiniu paštu)+ po 1 svarą už kiekvieną 100 g siuntinio
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 06 27, 22:39)
Tiksliai negaliu pasakyti, nes viskas priklauso nuo siuntinuko svorio.Bet šiaip tai į ES šalis (ir Lietuvą) tai: 2 arba 6 svarai (žiūrint kokį siuntimo būdą renkiesi: ar pirmenybiniu ar ne pirmenybiniu paštu)+ po 1 svarą už kiekvieną 100 g siuntinio


Ačiū, kai išsiaiškinsiu ko reik , reiks rinkti kompaniją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 06 25, 23:18)
Mano draugė yra kirpėja ir dirba su eko priemonėmis. Aišku, ne tik su eko, nes skundžiasi, kad nedaug klienčių sutinka, pavyzdžiui, dažyti plaukus eko dažais sad.gif nežinau, ar ji tau tiks kaip kirpėja, bet jei domina, galiu duoti jos telefona, parašyk į AŽ


O gal kas nors galit placiau papasakoti apie eko dazus?
As pati ju radau tik dviejose parduotuvese: bioboutique - jie siulo Logona dazus chna pagrindu, tad tik tamsina, o sveiki produktai siulo kazkokius visai nematytus dazus, bet jie man visai nepasirode patikimi - sudetyje yra Propylen Glycolio ir dar visokie kitokie neaiskus pavadiminai ir skaiciukai, laimei nera parabenu ir amoniako ax.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif norėjau sužinoti atsiliepimus apie akių makiažo valiklį, parduodamą bioboutique. man sakė, kad ten kažkoks aliejukas. tai labai įdomu, kaip jisai nuvalo akių makiažą. vakar kaip tik būčiau jį ir nusipirkusi, bet kad nebėra. tada paklausiau, kada atsivešit naujų prekių. o man sako, kad ką tik atsivežė biggrin.gif tai įtariu, kad kai kurios iš forumiečių tą aliejuką nugriebė. todėl lauksiu jūsų nuomonių smile.gif

be to, aš nusipirkau keletą gaminių iš bioboutique, bet dar vis baiginėju seną kosmetiką, todėl atsiliepimus parašysiu vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 06 19, 17:19)
dabar veidui viską iš dr.hauschka naudoju - šitos priemonės man labai patinka thumbup.gif  tokios švelnios ir kartu (man) veiksmingos 4u.gif tik jų vienas minusas - lt ganėtinai brangios doh.gif


O ką konkrečiai iš Hauschkos? Koks prausiklis, tonikas, kremas?
Atsakyti
Ar kuri nors bandėt Dr. Alkaitis kremukus ir kitokias priemones?
Atsakyti
http://www.greenshop.lt/

o gal is cia kas bande kokia priemone plaukam? ax.gif
dideli kiekiai ir kaina normali net labai. tik idomu,kaip jie.
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 07 03, 14:09)
http://www.greenshop.lt/

o gal is cia kas bande kokia priemone plaukam?  ax.gif
dideli kiekiai ir kaina normali net labai. tik idomu,kaip jie.


Nebandžiau dar nieko iš ten, nes greenshop.lt tik neseniai atsidarė ax.gif

Bet ačiū, kad priminei, kad šampūnas baigėsi, reiks užsisakyt mirksiukas.gif

Ai, tiesa, aš iš ten ekologiškus elementus turiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 07 02, 11:20)
O ką konkrečiai  iš Hauschkos? Koks prausiklis, tonikas, kremas?

Visos priemones veidui (prausiklis, tonikas, kremukas, aliejukas,molis, kaukė,garinimo skystis) + dekoratyvinė 4u.gif
jeigu kas nors domina plačiau, prašom klausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 07 03, 14:20)
Ar kuri nors bandėt Dr. Alkaitis kremukus ir kitokias priemones?

Dar ne, nes iš to UK internetinio puslapėlio (kur siunčia į LT) Dr. Alkaitis produktus galima įsigyti tik nuo liepos mėn. pradžios (t.y. nuo šiandien) mirksiukas.gif
Nebent būtų bandžiusi kokia forumietė, gyvenanti užsienyje ir galinti tų produktų paprasčiau įsigyti blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo brangūs jie, 55-60 GBP g.gif
Atsakyti