Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Kruopike77 @ 2008 06 19, 23:40)
Merginos,

O ar Klaipėdoje kam nors aktualu, kad būtų galima įsigyti natūralios ir ekologiškos kosmetikos, namų valiklių, skalbiklių?  ax.gif
Ar "natūralėja" tik vilnietės ir kaunietės? biggrin.gif
Beje, o šių miestų atstovėms ar pakanka tos pasiūlos, kuri yra Lietuvoje?

Dėkoju už būsimus atsakymus Jūsų pačių labui bigsmile.gif



Nepakanka ir kaunietiems, kosmetikos pasirinkimo praktiskai nera, specialiai i Vilniu trenkiausi apsiprekint. Prieskonius irgi Vilniuj pirkau, sultini Kaune dar spejau paskutini paciupt (naudojau mesai paruost kaip prieskoni, tai skonis nuostabus ir be jokiu glutamatu)

Tiesa, itaisiau dukrai jonini dantu sepeteli, tai visi paciuozusia palaike, kai uz sepeteli 70lt palikau ax.gif
Tuoj pasipyle klausimu lavina. ka stomatologai? ka chemikai apie tuos sepetelius?
Dukra sake, kad gerai valo, na dar mazai laiko praejo, kad kazka komentuot
Atsakyti

[/quote]
Na neblogai thumbup.gif , bet krautuvėlę tokią klaipėdoj turėt irgi ne pro šalį būtų tongue.gif Nes man asmeniškai labiau patinka prekę apsičiupinėt prieš perkant biggrin.gif ax.gif
[/quote]


planuose ir krautuvėlė, tik reiks įsivažiuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2008 06 20, 14:26)
kaip suprantu daug kam patogu būtų pirktis internetinėj parduotuvėj? smile.gif jei dar į namus pristatytumėm...?
(aš ir pati pamėgau šitą apipirkinėjimo, neatsitraukiant nuo monitoriaus būdą, kai augindamas vaikus ne bet kada gali išbėgti)

na mes žadam (nenoriu labai prisipasakot, paskui, kai prisigiri, nepavyksta doh.gif ), klaipėdiečiams parvežti kai kurių jau Vilniuje esančių produktų (valikliai, skalbikliai, kosmetika) ir pačios keletą naujų Lietuvoj dar nesančių natūralios kosmetikos kompanijų produktų įvežti...tai kai jau žodis labiau taps kūnu, merginos, neliksite neinformuotos 4u.gif


Na super būtų, jei Klaipėdoj atsirastų daugiau natūralių dalykų thumbup.gif O internetinė parduotuvė patogu gana, bet geriausia būna jei padaro kelis apmokėjimo būdus - išankstinį ir atsiimant prekes, nes aš bent jau labai nemėgstu iš anksto mokėti blush2.gif Bet smagiausia žinoma būtų parduotuvėlė thumbup.gif Šiaip manau tikrai gera idėja, nes pasirinkimas natūralių dalykų Klaipėdoje labai skurdus 4u.gif
Atsakyti
būtų įdomu sužinot, kokias ekologiškas priemones naudoja garbanės sutramdyti savo plaukučiams? smile.gif kažkaip neužtikau eko formavimo priemonių plaukams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2008 06 21, 02:22)
būtų įdomu sužinot, kokias ekologiškas priemones naudoja garbanės sutramdyti savo plaukučiams?  smile.gif kažkaip neužtikau eko formavimo priemonių plaukams  blush2.gif

formavimo priemonių tikrai yra. ir logona, ir sante. ir dar kažkokios (nepamenu pavadinimo).
Logona:
user posted image
šį turiu. apsauga nuo saulės, karšto oro, ypač fenuojant. man patinka. ir skaniai kvepia bambukais.

user posted image plaukų lakas.

user posted image
šį gelį taip pat turiu. jis lengvesnis nei želė. maniškiai tiesūs. tad naudoju darydama šukuosenas. man laiko gerai.

Sante:
user posted image želė

user posted image vaškas

user posted image
plaukų lakas. kiek girdėjau sante stipresnis nei logona. aš jį naudoju tik užtvirtint šukuosenas, garbanas. man pakankamai gerai laiko. nors tos, kurios turi trumpesnius plaukus, sakė sunkiai laiko.

user posted image
ir plaukų putos. malonios konsistencijos. su alum biggrin.gif maitina, o kartu ir suteikia formą.

priemonių efektyvumas priklauso nuo plauko struktūros, jo "sunkumo". reikia pačiai išbandyti. man visos priemonės patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 21 birželio 2008 - 11:02
doufyl, ačiū 4u.gif reiks pamėgint
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2008 06 22, 00:04)
doufyl, ačiū  4u.gif reiks pamėgint

prašau 4u.gif parašyk atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
nepykit, bet užduosiu gal ir kvailoką klausimą: kur galima nusipirkt ekologiškos kosmetikos? (Lietuvoje)
Ačiūwink.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2008 06 22, 18:19)
nepykit, bet užduosiu gal ir kvailoką klausimą: kur galima nusipirkt ekologiškos kosmetikos? (Lietuvoje)
Ačiūwink.gif


tikrai ne karta buvo rasyta, tai kad nesikartociau, tai tiesiog uzeik i temele Ekologisku prekiu parduotuves. ten tikrai rasi informacijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 22 birželio 2008 - 18:19
Na, čia gal ir ne visai prie šitos temos, bet daugmaž.

Žodžiu, kurį laiką panaudojus namie ekologiškas higienos priemones, nuėjau aš į kirpyklą. Ir vos galo negavau blink.gif nors dažė man plaukus su žolelinės kilmės dažais unsure.gif

Tai va, viskas, ieškau kirpėjo (iš bėdos sueitų ir -a biggrin.gif ), kuri arba jau dirba (kotai mažai tikėtina) arba sutinka dirbti su ekologiškom priemonėm.

Kadangi nelabai tikiuosi lengvai susirast tokį variantą, kad ateini į kirpyklą ir viską padaro ekologiškom priemonėm, tai esu pasiryžus sutikti su visokiais variantais - kad atvažiuotų pas mane namo, kad aš atsivežčiau į kirpyklą savo priemones... Žodžiu, kol vėl plaukai neataugo, nekantraudama laukiu karštos info smile.gif
Papildyta:
Ogi žiūriu, aš jau sanbuvė bigsmile.gif net nepastebėjau, kada tokia patapau doh.gif
Atsakyti
Mano draugė yra kirpėja ir dirba su eko priemonėmis. Aišku, ne tik su eko, nes skundžiasi, kad nedaug klienčių sutinka, pavyzdžiui, dažyti plaukus eko dažais sad.gif nežinau, ar ji tau tiks kaip kirpėja, bet jei domina, galiu duoti jos telefona, parašyk į AŽ
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 06 25, 22:18)
Mano draugė yra kirpėja ir dirba su eko priemonėmis. Aišku, ne tik su eko, nes skundžiasi, kad nedaug klienčių sutinka, pavyzdžiui, dažyti plaukus eko dažais sad.gif nežinau, ar ji tau tiks kaip kirpėja, bet jei domina, galiu duoti jos telefona, parašyk į AŽ


Nu nerealiai bigsmile.gif nesitikėjau, kad kvarktelėjau ir jau kažką atrasiu bigsmile.gif lekiu rašyt AŽ smile.gif

O ji priima kirpykloje? rolleyes.gif
Atsakyti