Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(alter ego @ 2008 06 19, 13:20)
Sveikos,
gal galėtumėt patarti kuri veido kosmetika labiau tinka mišriai (mėgstančioms kimštis poroms) veido odai - Sante, Logona, Madara, Weleda? Ačiū  4u.gif

weleda turėjau muiliuką -veidui tikrai fainas. nesausina.
logona turėjau toniką su mėtomis - taip pat geras, atgaivina, oda švari.
dabar veidui viską iš dr.hauschka naudoju - šitos priemonės man labai patinka thumbup.gif tokios švelnios ir kartu (man) veiksmingos 4u.gif tik jų vienas minusas - lt ganėtinai brangios doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 19 birželio 2008 - 16:19
Merginos,

O ar Klaipėdoje kam nors aktualu, kad būtų galima įsigyti natūralios ir ekologiškos kosmetikos, namų valiklių, skalbiklių? ax.gif
Ar "natūralėja" tik vilnietės ir kaunietės? biggrin.gif
Beje, o šių miestų atstovėms ar pakanka tos pasiūlos, kuri yra Lietuvoje?

Dėkoju už būsimus atsakymus Jūsų pačių labui bigsmile.gif
Atsakyti
Man, asmeniskai, aptarnavimas Rasakiloje patiko. Tikrai jokiu priekaistu neturiu. Suteike daug informacijos ir geru praktiniu patarimu dave. (pirkau drabuzelius ir sauskelnes). Ir anksciau geru atsiliepimu esu skaiciusi. Cia, matyt, labai individualu.

O nestumas - savo daro. Kai as dabar prisimenu kai kurias situacija, kai buvau nescia ir keli menesiai po gimdymo - tai ir juokas ima, ir geda darosi. rolleyes.gif
O kalbant apie kosmetika man labai patiko Weledos valomasis pienelis su migdolais. Mano laaabai jautri veido oda ir budavo problema su kuo nuvalyti makiaza. Daug firmu isbandziau, bet labiausiai patiko sis. Turejau nusipirkusi ir Hauschkos meginuka veido valymui - taip pat patiko. Pirkau dovanu ir Hauschos krem - pudra. Labai giria. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2008 06 20, 00:40)
Merginos,

O ar Klaipėdoje kam nors aktualu, kad būtų galima įsigyti natūralios ir ekologiškos kosmetikos, namų valiklių, skalbiklių?  ax.gif
Ar "natūralėja" tik vilnietės ir kaunietės? biggrin.gif
Beje, o šių miestų atstovėms ar pakanka tos pasiūlos, kuri yra Lietuvoje?

Dėkoju už būsimus atsakymus Jūsų pačių labui bigsmile.gif


manau, jei butu daugiau pasiulos kituose miestuose, tai didetu "naturalejimas" ax.gif nors man asmeniskai ir tame paciame Vilniuje ta pasiula ne per didziausia. o ir kainos tuomet uzkeltos. konkurencija butu i nauda vartotojui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2008 06 19, 23:40)
Merginos,

O ar Klaipėdoje kam nors aktualu, kad būtų galima įsigyti natūralios ir ekologiškos kosmetikos, namų valiklių, skalbiklių?  ax.gif
Ar "natūralėja" tik vilnietės ir kaunietės? biggrin.gif
Beje, o šių miestų atstovėms ar pakanka tos pasiūlos, kuri yra Lietuvoje?

Dėkoju už būsimus atsakymus Jūsų pačių labui bigsmile.gif

Žinoma kad aktualu bigsmile.gif Klaipėdietės natūralėja kartu su Vilnietėm ir Kaunietėm, tik gaila pasirinkimas to natūralumo Klaipėdoje ne koks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 06 20, 12:11)
Žinoma kad aktualu  bigsmile.gif  Klaipėdietės natūralėja kartu su Vilnietėm ir Kaunietėm, tik gaila pasirinkimas to natūralumo Klaipėdoje ne koks  verysad.gif

Iki radau ekologišką šampūną kūdikiams tikrai nebrangiai, mačiau atrodo ir dušo žėlė yra, tik dar nepirkau, tai gal ir Klaipėdos iki galima rasti. Aišku pasirinkimas neperdidelis, bet vis šis tas ax.gif
Atsakyti
Na tai šaunu smile.gif
Tai dar truputį pakentėkite, klaipėdietės, ir greitu laiku mes turėsim ką jums pasiūlyti ax.gif
Atsakyti
Šiaip Vilniuje, kad ir yra ekologiškos kosmetikos, bet kažkaip ji tik centre arba senamiestyje, tai su lelium iki ten važiuoti, ieškoti kur sustoti, tai biški vargelis.
Buvau kažkur radusi nuorodą į internetinę parduotuvę, bet pamečiau ir pavadinimo nepamenu doh.gif ir dar tokie įdomūs dantų šepetukai buvo, kur dantų pastos nereikia ax.gif
Atsakyti
Čia tikriausiai šita greenshop
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 06 20, 11:22)
Iki radau ekologišką šampūną kūdikiams tikrai nebrangiai, mačiau atrodo ir dušo žėlė yra, tik dar nepirkau, tai gal ir Klaipėdos iki galima rasti. Aišku pasirinkimas neperdidelis, bet vis šis tas ax.gif

Turbūt apie Neutral produkciją kalbi? Tokia tikrai pas mus yra smile.gif

QUOTE(Kruopike77 @ 2008 06 20, 11:42)
Na tai šaunu  smile.gif
Tai dar truputį pakentėkite, klaipėdietės, ir greitu laiku mes turėsim ką jums pasiūlyti ax.gif

oi laukiam laukiam bigsmile.gif Jei ne paslaptis ką pasiūlyti turėsit ax.gif 4u.gif
Atsakyti

oi laukiam laukiam bigsmile.gif Jei ne paslaptis ką pasiūlyti turėsit ax.gif 4u.gif
[/quote]

kaip suprantu daug kam patogu būtų pirktis internetinėj parduotuvėj? smile.gif jei dar į namus pristatytumėm...?
(aš ir pati pamėgau šitą apipirkinėjimo, neatsitraukiant nuo monitoriaus būdą, kai augindamas vaikus ne bet kada gali išbėgti)

na mes žadam (nenoriu labai prisipasakot, paskui, kai prisigiri, nepavyksta doh.gif ), klaipėdiečiams parvežti kai kurių jau Vilniuje esančių produktų (valikliai, skalbikliai, kosmetika) ir pačios keletą naujų Lietuvoj dar nesančių natūralios kosmetikos kompanijų produktų įvežti...tai kai jau žodis labiau taps kūnu, merginos, neliksite neinformuotos 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kruopike77,2008 06 20, 13:26]
oi laukiam laukiam bigsmile.gif Jei ne paslaptis ką pasiūlyti turėsit ax.gif 4u.gif
[/quote]

kaip suprantu daug kam patogu būtų pirktis internetinėj parduotuvėj? smile.gif jei dar į namus pristatytumėm...?
(aš ir pati pamėgau šitą apipirkinėjimo, neatsitraukiant nuo monitoriaus būdą, kai augindamas vaikus ne bet kada gali išbėgti)

na mes žadam (nenoriu labai prisipasakot, paskui, kai prisigiri, nepavyksta doh.gif ), klaipėdiečiams parvežti kai kurių jau Vilniuje esančių produktų (valikliai, skalbikliai, kosmetika) ir pačios keletą naujų Lietuvoj dar nesančių natūralios kosmetikos kompanijų produktų įvežti...tai kai jau žodis labiau taps kūnu, merginos, neliksite neinformuotos 4u.gif
[/quote]
Na neblogai thumbup.gif , bet krautuvėlę tokią klaipėdoj turėt irgi ne pro šalį būtų tongue.gif Nes man asmeniškai labiau patinka prekę apsičiupinėt prieš perkant biggrin.gif ax.gif
Atsakyti