Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 15:41)
Kol kas 20 proc  ax.gif


o jei ne paslaptis, kaip gavai tokia nuolaidele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2008 06 17, 15:05)
Kaip manot, ar verta pirkti šį aliejuką? Būčiau dėkinga už nuomones  4u.gif


Turėjau tokį, visai patiko, oda buvo maloniai švelni ir nesausa. Kad padės nuo strijų, tai gal ir nepatikėsiu (gyd. ginekologas per paskaitą aiškino, kad strijos susiformuoja dėl genetiškai nepilnavertės kolageno struktūros ir tie kremai ir aliejai kuriami, kad moterim rami galva būtų, jog padarė viską, ką galėjo), bet odos grožiui tai tikrai padės 4u.gif
Nėščia nuo pirmų mėnesių tepliojaus avent ir weleda, tai visa krūtinė ir užpakalis nuvagoti verysad.gif Jei jau lemta jas turėt, tai ir brangiausi kremai nepadės.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 06 17, 16:04)
Turėjau tokį, visai patiko, oda buvo maloniai švelni ir nesausa. Kad padės nuo strijų, tai gal ir nepatikėsiu (gyd. ginekologas per paskaitą aiškino, kad strijos susiformuoja dėl genetiškai nepilnavertės kolageno struktūros ir tie kremai ir aliejai kuriami, kad moterim rami galva būtų, jog padarė viską, ką galėjo), bet odos grožiui tai tikrai padės  4u.gif
Nėščia nuo pirmų mėnesių tepliojaus avent ir weleda, tai visa krūtinė ir užpakalis nuvagoti  verysad.gif Jei jau lemta jas turėt, tai ir brangiausi kremai nepadės.

Ačiū už tokią išsamią nuomonę aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 06 17, 15:53)
o jei ne paslaptis, kaip gavai tokia nuolaidele? ax.gif


Vyras gavo ax.gif Jis moka gerai pakalbet, man taip gerai neiseina, na maksimum 15 proc ismust galeciau ax.gif Na ir turetu pardavejas vyras but, o su moterimis tai zinot kaip yra - konkurencija, net tarp pardavejos ir pirkejos lotuliukas.gif Aisku, ir pirkom tuomet uz kiek didesne suma, kazkur apie 200 lt ax.gif 4u.gif
O praeita savaite pirma kart apsipirkau Baroca parduotuvej, tai kaip pirmam kartui tik 3 proc nuolaida dave doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2008 06 17, 16:18)
O kaip tuomet paaiškinti faktą, kad kai kurios merginos nusipirko produkciją, nepaženklintą spec. ženkliuku?  g.gif

na nežinau, gal buvo ant dėžutės tas ženkliukas, o ant pačio įpakavimo nėra? g.gif

QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 17:57)
Vyras gavo ax.gif Jis moka gerai pakalbet, man taip gerai neiseina, na maksimum 15 proc ismust galeciau  ax.gif Na ir turetu pardavejas vyras but, o su moterimis tai zinot kaip yra - konkurencija, net tarp pardavejos ir pirkejos lotuliukas.gif Aisku, ir pirkom tuomet uz kiek didesne suma, kazkur apie 200 lt  ax.gif  4u.gif
O praeita savaite pirma kart apsipirkau Baroca parduotuvej, tai kaip pirmam kartui tik 3 proc nuolaida dave  doh.gif


oho.. kokie sugebėjimai thumbup.gif aš kažkada dar už didesnę sumą pirkau (kadangi pati iš kauno esu, tai pirkau visas priemones), tai man nuolaidos nepadarė ir nepasiūlė tos nuolaidų kortelės. davė tik gausybę mėginukų...
o parduotuvėj "žalia žalia" (stepono 6) kai pirkausi dr.hauscka priemones irgi paklojau nemenka sumelę, tačiau padarė tik 20lt nuolaidą doh.gif
Atsakyti
Turiu pasakyti, kad stepono gatvėje esančioje parduotuvėje, ten kur prekiauja patalyne ir kūdikių drabužiais (nežinau ar ten stepono 6, ar 10?) - labai nemaloni pardavėja - konsultantė. Buvo tikrai nemalonu apsipirkti: pajutau spaudimą, kad turiu kažką būtinai pirkti, o ji į klausimus atsakinėjanti ne veltui......:-(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kliūdžiau: 17 birželio 2008 - 17:59
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 06 17, 18:58)
Turiu pasakyti, kad stepono gatvėje esančioje parduotuvėje, ten kur prekiauja patalyne ir kūdikių drabužiais (nežinau ar ten stepono 6, ar 10?) - labai nemaloni pardavėja - konsultantė.


pagal asortimentą manau, kad Stepono 10 g.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 06 17, 18:48)
na nežinau, gal buvo ant dėžutės tas ženkliukas, o ant pačio įpakavimo nėra? g.gif
oho.. kokie sugebėjimai thumbup.gif  aš kažkada dar už didesnę sumą pirkau (kadangi pati iš kauno esu, tai pirkau visas priemones), tai man nuolaidos nepadarė ir nepasiūlė tos nuolaidų kortelės. davė tik gausybę mėginukų...
o parduotuvėj "žalia žalia" (stepono 6) kai pirkausi dr.hauscka priemones irgi paklojau nemenka sumelę, tačiau padarė tik 20lt nuolaidą doh.gif


Na zinokit vyrams visai kitaip - paplonina liezuvi ir gauna nuolaideles daugumoj parduotuviu. Moterims daug sudetingiau - dauguma pardaveju - moterys mirksiukas.gif As cia jau vadinu diskriminacija doh.gif Na o mano vyrui nusideret nesiseka tik Berghoff visose parduotuves - visada mokam pilna suma doh.gif Griezta ju politika nuolaidu klausimais doh.gif
Man rodos, ten ir buvo ta pati parduotuve - salia Rasakilos, Stepono 6, maniau, kad ten Baroca g.gif Vnz, pirkau ten uz 330, o tegavau 3 proc - mazokai g.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 06 17, 18:48)
na nežinau, gal buvo ant dėžutės tas ženkliukas, o ant pačio įpakavimo nėra? g.gif


ne ant visu Weledos gaminiu yra tas zenkliukas.
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 20:14)
Na zinokit vyrams visai kitaip - paplonina liezuvi ir gauna nuolaideles daugumoj parduotuviu. Moterims daug sudetingiau - dauguma pardaveju - moterys  mirksiukas.gif As cia jau vadinu diskriminacija  doh.gif Na o mano vyrui nusideret nesiseka tik Berghoff visose parduotuves - visada mokam pilna suma  doh.gif Griezta ju politika nuolaidu klausimais  doh.gif
Man rodos, ten ir buvo ta pati parduotuve - salia Rasakilos, Stepono 6, maniau, kad ten Baroca  g.gif Vnz, pirkau ten uz 330, o tegavau 3 proc - mazokai  g.gif

tikra moterų diskriminacija doh.gif biggrin.gif
galbūt ir klientų daug neturi. nors nuolaidų sistemos padidintų pirkėjų ratą.
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2008 06 17, 21:03)
ne ant visu Weledos gaminiu yra tas zenkliukas.

keista.. tada reikėtų pasiteirauti firmimėj parduotuvėj kodėl taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 06 17, 20:03)
ne ant visu Weledos gaminiu yra tas zenkliukas.

taip, berods ant sampuno nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kliūdžiau @ 2008 06 17, 19:58)
Turiu pasakyti, kad stepono gatvėje esančioje parduotuvėje, ten kur prekiauja patalyne ir kūdikių drabužiais (nežinau ar ten stepono 6, ar 10?) - labai nemaloni pardavėja - konsultantė. Buvo tikrai  nemalonu apsipirkti: pajutau spaudimą, kad turiu kažką būtinai pirkti, o ji į klausimus atsakinėjanti ne veltui......:-(

Kudikiu drabuzeliais prekiauja Sv,Stepono 4. parduotuve Rasakila.
Ir man labai nepatiko pardaveja. Kai jos klausinejau apie soru pagalves tai labai nemaloniai bendravo ir peike savininkus.Tarp kitko ne is pirmos mamytes girdziu tokius pasisakymus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sema: 18 birželio 2008 - 07:36