Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(katutis @ 2008 06 11, 12:39)
merginos, julyska (Natūralios kosmetikos gamintojų tema) organizuoja užsakymą iš Natractiv . Gal susigundytumėt prisijungti  biggrin.gif


O ten tikrai pigiau gaunasi? g.gif Nes paziurejus neatrodo didelis kainu skirtumas, nei perkant cia pas mus, juk dar nuolaidas gaunam ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 16, 08:11)
O ten tikrai pigiau gaunasi?  g.gif Nes paziurejus neatrodo didelis kainu skirtumas, nei perkant cia pas mus, juk dar nuolaidas gaunam  ax.gif  4u.gif

nu nezinau nezinau ar tau tikrai nera kainu skirtumo blink.gif , pvz. ten sampunas kainuoja su atsisiuntimu 15 lt, pas mus 29, skrabas 19, pas mus 36 - nu jei cia jokio skitumo ir su nuolaida gauni uz tokia pacia kaina -tada pirk cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 16, 10:30)
nu nezinau nezinau ar tau tikrai nera kainu skirtumo  blink.gif , pvz. ten sampunas kainuoja su atsisiuntimu 15 lt, pas mus 29, skrabas 19, pas mus 36 - nu jei cia jokio skitumo ir su nuolaida gauni uz tokia pacia kaina -tada pirk cia  g.gif

Na nereikia jau taip pulti schmoll.gif pvz. ir as nesigilinau i visa sarasa, bet kai palyginau dantu pasta kuria as perku cia LT tai ji tik 1.5 lt.skiriasi. Na, bet jei kitos prekes skiriasi ant puses kainos tai tikrai nemazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2008 06 16, 19:39)
Na nereikia jau taip pulti  schmoll.gif  pvz. ir as nesigilinau i visa sarasa, bet kai palyginau dantu pasta kuria as perku cia LT tai ji tik 1.5 lt.skiriasi. Na, bet jei kitos prekes skiriasi ant puses kainos tai tikrai nemazai  g.gif

tai vieno produkto ir neapsimoka siustis, as ir nestudijavau visu produktu, tiesiog pasiziurejau ko man reikia, o kai siuntiesi didesni kieki -tai susumavus gaunasi net labai didelis kainu skirtumas - pvz. sumoki 250 ir 100 lt sutaupai. Gal kitiems tai ir nedidele suma, bet as visada atrandu kur padeti atliekamus pinigelius, todel ir 1.5 lt skirtumu pasinaudoju ax.gif, nes zinau, kad LT net ir su nuolaida vis tiek brangiau sumokesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 16, 10:30)
nu nezinau nezinau ar tau tikrai nera kainu skirtumo  blink.gif , pvz. ten sampunas kainuoja su atsisiuntimu 15 lt, pas mus 29, skrabas 19, pas mus 36 - nu jei cia jokio skitumo ir su nuolaida gauni uz tokia pacia kaina -tada pirk cia  g.gif


As pasiteiravau, o sitaip uzsipuolet doh.gif Kurioje mano zinutes vietoje matet toki pikta tona? blink.gif
Tiesiog perziurejau keleta Weleda prekiu, kurias perku cia LT, tai skirtumas 2-3 lt bigsmile.gif I kitu prekiu kainas nesigilinau, bet is primo zvilgsnio kai kurios prekes nedaug pigesnes. Ir man pirkt cia tarkim Logona, Sante ir pan apsimoka labiau, nes gaunu su nemaza nuolaida, o ja nera sudetinga gauti kiekvienai 4u.gif Taigi informuoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gabute @ 2008 06 16, 20:39)
Na nereikia jau taip pulti  schmoll.gif  pvz. ir as nesigilinau i visa sarasa, bet kai palyginau dantu pasta kuria as perku cia LT tai ji tik 1.5 lt.skiriasi. Na, bet jei kitos prekes skiriasi ant puses kainos tai tikrai nemazai  g.gif


drinks_cheers.gif

Beje, manau, kad reikia paremti musu verslininkus, bandancius pramusti ekologines prekes musu salyje, si sritis ir taip mazai pelninga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 17 birželio 2008 - 13:16
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 13:17)
As pasiteiravau, o sitaip uzsipuolet  doh.gif  Kurioje mano zinutes vietoje matet toki pikta tona?  blink.gif
Ir man pirkt cia tarkim Logona, Sante ir pan apsimoka labiau, nes gaunu su nemaza nuolaida, o ja nera sudetinga gauti kiekvienai  4u.gif Taigi informuoju  4u.gif


jei tu iziuri pikta tona- tai jau tavo reikalas, negaisiu laiko irodinedama kitaip
Gal tu gauni 50% nuolaida -tada tikrai apsimoka, bet as paskaiciuoju ir kai matau, kad net ir su 20 % nuolaida man produktas vis tiek 10 lt gaunasi brangiau as perku ji is natractiv. taip pat perku Hauschka, kuriai nuolaidos nelabai taikomos LT bei produktus, kuriu LT nera -todel man ir gaunasi pigiau nei pirkti cia. O weledos kainos tikrai mazai skiriasi-tai jos praktiskai nieko ir neuzsakineju ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, reikėtų jūsų patarimo. Norėčiau savo besilaukiančiai draugei padovanoti štai tokį aliejuką nuo strijų:
user posted image
Bet suabejojau perskaičiusi nemažai pasisakymų, kad ne visa Weleda produkcija yra ženklinama kaip ekologiška g.gif
Kaip manot, ar verta pirkti šį aliejuką? Būčiau dėkinga už nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2008 06 17, 16:05)
Mergaitės, reikėtų jūsų patarimo. Norėčiau savo besilaukiančiai draugei padovanoti štai tokį aliejuką nuo strijų:
Bet suabejojau perskaičiusi nemažai pasisakymų, kad ne visa Weleda produkcija yra ženklinama kaip ekologiška  g.gif
Kaip manot, ar verta pirkti šį aliejuką? Būčiau dėkinga už nuomones  4u.gif

bet juk weledos produkcija sertifikuota. yra sertifikuotų produktų sąraše mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 06 17, 15:10)
bet juk weledos produkcija sertifikuota. yra sertifikuotų produktų sąraše  mirksiukas.gif

O kaip tuomet paaiškinti faktą, kad kai kurios merginos nusipirko produkciją, nepaženklintą spec. ženkliuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 14:17)
Beje, manau, kad reikia paremti musu verslininkus, bandancius pramusti ekologines prekes musu salyje, si sritis ir taip mazai pelninga  4u.gif


kai nelups nuo mūsų devynių kailių su milžiniškais antkainiais, tai ir verslas pajudės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 06 17, 14:17)
As pasiteiravau, o sitaip uzsipuolet  doh.gif  Kurioje mano zinutes vietoje matet toki pikta tona?  blink.gif
Tiesiog perziurejau keleta Weleda prekiu, kurias perku cia LT, tai skirtumas 2-3 lt  bigsmile.gif I kitu prekiu kainas nesigilinau, bet is primo zvilgsnio kai kurios prekes nedaug pigesnes. Ir man pirkt cia tarkim Logona, Sante ir pan apsimoka labiau, nes gaunu su nemaza nuolaida, o ja nera sudetinga gauti kiekvienai  4u.gif Taigi informuoju  4u.gif


o kokia nuolaida gauni? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 06 17, 15:37)
o kokia nuolaida gauni? ax.gif


Kol kas 20 proc ax.gif
Atsakyti