Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Oi, kiek ten visko yra.
Paziurejau ir seile nutyso smile.gif
Tik dar nesiaiskinau nei kiek parsiuntimas kainuoja nei kitu dalyku. Reiks gal kokios kompanijos ieskotis - vis keliese smagiau uzsakineti. Ir kainos tokios geros man pasirode.
Atsakyti
tikrai kad labai geros ten kainos 4u.gif

kadangi nuolat natūralios kosmetikos temose dalyvauju, tai galeciau ir čia parašyti, kai bus organizuojamas užsakymas 4u.gif Jaučiu, kad ir man iš ten kai ko labai labai reikės biggrin.gif
Atsakyti
Butu gerai.
Nes as nelabai turiu laiko prisesti prie interneto. Tik vat siom dienom truputi lengviau, tai paskaiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 27, 10:01)
Kataloge, matau, šiuos produktus siūlo alima, Logona, Lakshmi, Lavera, Sante


ax.gif o cia kokiam katolge??? gamintoju???

Mot99 matau dar viena kauniete beviltiskai iesko kosmetikos smile.gif vis smagiau kompanija. Reikia koperuotis smile.gif Tik mane dekoratyvine kosmetika maziau domina, bet va visokie sampunai, kremai - tai taip.
Siandie buvau Vilniuj, tai tik dar didesnis pavydas vilnietiems sueme blush2.gif

Klausykit maciau Sanga kazkokiu nauju sampunu turi. Gal jau kuri pirko ir bande ????
Atsakyti
Aha, kaunietems sunku...
As vat kalbinu savo turtinga ir samoninga drauge, kad pagalvotu apie prekyba ekologiska kosmetika, aliejais ir kitomis priemonemis. koki kvapu salona, panasu kaip vilnietes turi. Ale ji kol kas dvejoja. Biznio is to aisku mazai, bet malonumas uz tai koks biggrin.gif
Atsakyti
Man vakar Biopasaulyje sake, kad gali atvaziuot i Kauna, toki ale vakareli - pristatyma suorganizuot. Atvestu ko pageidaujam smile.gif Tik va reikia suorganizuot kompanija, vieta.
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 05 27, 20:33)
ax.gif o cia kokiam katolge??? gamintoju???




Netyčia internete užtikau natūralios kosmetikos puslapį (vokišką), kuris pasisiūlė nemokamai atsiųsti NK katalogą 2008 m., jame virš 1700 įvairių firmų produktų thumbup.gif . Specialiai pažiūrėjau, bet į Lietuvą to katalogo nesiunčia.
Tiesa, prekes jie siunčia ir į Lietuvą, gal ką užsisakius ir katalogą atsiųstų, bet gal siuntimo išlaidos per didelės būtų. Galit pasižiūrėti https://www.naturpflege.de/
Atsakyti

Kas skaito angliškai: apie cheminius apsauginių kremų nuo saulės filtrus - CDC: Americans Carry Body Burden of Toxic Sunscreen Chemical
Atsakyti
nusipirkau ir as weledos dantu pastos(su medetkom,juros druskos pastos) labai jau keista-neputoja,atrodo,kad valai be pastos tik sepeteliu ir skonis keistas bet burnoje po valymo gaivu na,bet ekologiska thumbup.gif
Atsakyti
Prie druskinės pastos reikia įprasti, bet ji tikrai puiki. Ją būtinai reikia tepti ant sauso šepetuko ir valytis dantis tol, kol burnoje poradeda rastis daug seilių. Gaivumas tikrai nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
merginos, julyska (Natūralios kosmetikos gamintojų tema) organizuoja užsakymą iš Natractiv . Gal susigundytumėt prisijungti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 05 27, 11:44)
O kokie atsiliepimai apie NIKOVITA kosmetika?
Ar kas nors bandet?

teko bandyti. labai patiko purinantis sampunas smile.gif tiko mano plaukams ir tikrai papurino juos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 11 birželio 2008 - 20:29