Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(ašei @ 2008 05 23, 09:12)
Tai matyt kol sugyja pakraujuoja po gimdymo  unsure.gif


matyt g.gif

QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 23, 10:07)
tai ir turėjau omeny, kad kol būna mmm, tai čia 5-4 dienos per mėnesį ir po nedaug, kai kurie vyrai (būna tokių) ir nesusigaudo, kas ir kaip...


susigaudo kuo puikiausiai biggrin.gif O kad demonstruotis nereikia, tai aš visom už drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 23, 00:08)
būtų gerai, kad suprantančios vokiškai pasižiūrėtų ir pasakytų, kokie jie konkrečiai 4u.gif



katuti, ašei duotoj nuorodoj tie patys produktai, ten galima pasiskaityti lietuviškai apie natracare įklotus ir tamponus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 23, 11:13)
katuti, ašei duotoj nuorodoj tie patys produktai, ten galima pasiskaityti lietuviškai apie natracare įklotus ir tamponus  mirksiukas.gif


ačiū, kad atkreipei dėmesį 4u.gif Tikrai bigsmile.gif

įdomu, reiks nubėgt ten ir pažiūrėt, ką siūlo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 23, 11:17)
įdomu, reiks nubėgt ten ir pažiūrėt, ką siūlo  thumbup.gif


Vakar kadangi daug ieskojau, kad ju yra ir cia http://www.ekomama.l...be354455f6f5b8f
Atsakyti
QUOTE(aidi @ 2008 05 22, 21:40)
O as siandien prisedau prie interneto ir radau daug puslapiu su siuvimo instrukcijomis, tai kol dar neprasidejo  turiu vilti prisisiuti tiek, kad uztektu. Juolab, kad turiu gabaleliu lino, kuri augino ir aude mano mociute, tai bus labai labai ekologiska biggrin.gif


mazum imestumet ir mums keleta nuorodeliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 22, 18:02)
Natractiv mačiau natūralių tamponų ir įklotų, bet ) Kaip suprantu, visiškai natūralūs ir neskalbiami  rolleyes.gif

Taip, natūralūs, ekologiški ir vienkartiniai..kaip ir įprasta įklotams, paketams, tamponams smile.gif
QUOTE(ašei @ 2008 05 23, 09:12)
beje gal kas naudoja natracare

Aš naudoju ax.gif Galiu pasisakyti tik apie įklotus ir higieninius paketus blush2.gif
Man didžiausi pliusai: nealergizuoja ir nedirgina (mano oda labai jautri "ten" ir linkusi greit sudirgti, naudojant įprastas higienines priemones, ypač "tomis dienomis", kartais net nebeįmanoma prisliest doh.gif )) ir aišku natūralumas. Oda tikrai "kvėpuoja", nei kokių grybelinių makšties infekcijų, nei kokių varginančių išskyrų, netgi naudojant kasdienius įklotus..
Minusai: siauresni, ne taip gerai prilimpa, kartais sparneliai atsiklijuoja ir tada nemaloniai persisuka ar nuslenka įklotas; reik sąžiningai keisti, ypač jei gausiai kraujuojama, nes ilgiau nekeičiant ne toks geras sugeriamumas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2008 05 22, 21:07)
Perskaičiau - labai puikus straipsnis  thumbup.gif  4u.gif


o kur cia galima paskaityt ta straipsni? 4u.gif
Atsakyti
Vo kokia gera tema.
Kazkaip daugkartiniu paketu nelabai ryztuos isigyt, ai as tingine terliotis su plovimu blush2.gif tas mirkymas kibirelyje...
O mooncupas...idomu nedusta ten, ar kvepuoja gleivine?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 05 23, 15:53)
o kur cia galima paskaityt ta straipsni? 4u.gif


Deja, nuorodos dabar neturiu, bet Raideles turi savo paraše internetinės svetainės adresą.
Atsakyti
Na iki ekologisku higienos priemoniu as nepriaugau ir tur but nepriaugsiu.... Skalbiant reikalinga elektra, vanduo, skalbimo priemones ir kt, todel galvoju, kad vienkartiniai dalykai nera tokie jau blogi. Na bent jau man taip patogiau....
Bet vat kosmetika - labai aktualu. Su kremais, aliejais, sampunais tai kaip ir daugmaz aisku. Bet ka darot su dekoratyvine kosmetika? Visais tusais, nagu lakais, lupu dazais ir viskuo kitu? Niekur nemaciau ekologisku siu gaminiu. Arba plauku dazai? Nagu lako valiklis?
Pasidalinkit mintim, kas turit patirties.
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2008 05 27, 09:19)
Bet vat kosmetika - labai aktualu. Su  kremais, aliejais, sampunais tai kaip ir daugmaz aisku. Bet ka darot su dekoratyvine kosmetika? Visais tusais, nagu lakais, lupu dazais ir viskuo kitu? Niekur nemaciau ekologisku siu gaminiu. Arba plauku dazai?  Nagu lako valiklis?
Pasidalinkit mintim, kas turit patirties.


as pati kol kas naudoju Hauschkos tusa ir taip pat ne per seniausiai isigijau to paties gamintojo biria pudra. sie produktai gal ir nera visiskai ekologiski, bet bent jau sertifikuoti kaip naturalus ax.gif lupu dazu, nagu lako, plauku dazu taip pat galima rasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 27 gegužės 2008 - 08:31
QUOTE(agnuta @ 2008 05 27, 09:31)
as pati kol kas naudoju Hauschkos tusa ir taip pat ne per seniausiai isigijau to paties gamintojo biria pudra. sie produktai gal ir nera visiskai ekologiski, bet bent jau sertifikuoti kaip naturalus ax.gif lupu dazu, nagu lako, plauku dazu taip pat galima rasti.



O kur jo yra pirkti?
Atsakyti