Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

Mane tai ši tema labai domina. Kažkada esu galvojusi ir apie internetinį puslapį moterims apie lunarijas ir pan., ir apie įklotukų siuvimo čia, Lietuvoje organizavimą, bet, pasirodo, iš manęs laaaabai prasta organizatorė doh.gif Įpusėjau ir užmečiau. Tik vieną straipsnį parašiau, kurį Raidelės į savo puslapį priėmė doh.gif Na, bet gal ateis laikas ir vėl užsiimsiu aš šita tema rimtai smile.gif

QUOTE(Raideles @ 2008 05 22, 13:32)
Skalbiasi gerai, viskas su tuo tvarkoje, Darau panašiai kaip Žiogelis rašė, mirkau šaltame vandenyje, vandenį keičiu, skalbiu skalbyklėje kartu su kitais (rausvais) drabužiais smile.gif

Tik tų "kišenėlių", kuriomis įklotukas pritvirtinams, yra dvi mažos ir viena didelė. Tai tų dviejų mažų man atrodo mažoka, ypač jei naudoti be Divacup. Nes jos susitepa, norisi pamirkyti, išskalbti, išdžiovinti, o tai užtrunka... Norėtųsi dar bent poros... Bet rasakiloje atskirai lyg ir nėra, o kitokių modelių "kišenėlių" neesu mačiusi gyvai, nežinau ar tiktų. Galima būtų dar vieną komplektą įsigyti, bet kad įklotukų pakanka...

O dėl kibirėlio... pas mus vonia didelė, yra spintelė prie lango, o ir langas aukštai, tai aš dedu tą kibirėlį ant spintutės arba ant palangės. Kartais įstatau į vonią. Kibiras turi dangtį. Kartais galvoju, ką reiks vaikams pasakyti, jei pamatys ir paklaus?  g.gif Bet kol kas nematė ir neklausė smile.gif


Tik tiek kišenėlių??? g.gif Tai tikrai labai mažai. Mano komplektuke 6 dieninės kišenėlės (trys mažesnės, trys didesnės) ir du dideli naktiniai įklotai (jie be kišenių, turi "savo" sparnelius). Kiekviena kišenė turi po du įklotukus. Ir tai aš vis galvoju, gal dar kokias tris kišenes (1 komplektą) atsisiųsti, nes norisi patogiau gyventi biggrin.gif Tik kad įklotų ir man jau pakanka, dviejų reikėdavo tik pirmą dieną. Tai ir neapsisprendžiu.

Kibirėlio aš neslepiu. Kukliai stovi vonioj už spintelės kampe. Paklausiau vyro, ar jo netrikdo, sakė, kad nė kiek. O vaikai žino, kad čia "mamos". Kol kas tokio paaiškinimo užteko. Klausė kartą, kodėl man kraujas bėga. Pasakiau, kad moterims taip būna, kad čia ženklas, kad moteris jau gali gimdyti vaikučius, ir (čia joms buvo svarbiausia smile.gif), kad nė kiek neskauda. Kai išsiaiškinom, daugiau jokių klausimų nebekyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiogelis: 22 gegužės 2008 - 14:59
QUOTE(Žiogelis @ 2008 05 22, 14:53)
Mane tai ši tema labai domina. Kažkada esu galvojusi ir apie internetinį puslapį moterims apie lunarijas ir pan., ir apie įklotukų siuvimo čia, Lietuvoje organizavimą, bet, pasirodo, iš manęs laaaabai prasta organizatorė  doh.gif Įpusėjau ir užmečiau. Tik vieną straipsnį parašiau, kurį Raidelės į savo puslapį priėmė  doh.gif Na, bet gal ateis laikas ir vėl užsiimsiu aš šita tema rimtai smile.gif


puiki iniciatyva thumbup.gif

QUOTE

Kibirėlio aš neslepiu. Kukliai stovi vonioj už spintelės kampe. Paklausiau vyro, ar jo netrikdo, sakė, kad nė kiek. O vaikai žino, kad čia "mamos". Kol kas tokio paaiškinimo užteko. Klausė kartą, kodėl man kraujas bėga. Pasakiau, kad moterims taip būna, kad čia ženklas, kad moteris jau gali gimdyti vaikučius, ir (čia joms buvo svarbiausia smile.gif), kad nė kiek neskauda. Kai išsiaiškinom, daugiau jokių klausimų nebekyla.


Mano vaikams klausimai dar nekiltų, problema kitur: atradę, jie tuoj pat bėgtų pasiturkšti kibirėly bigsmile.gif
Atsakyti
skaitau ir galvoju, kad manę pačią tikriausiai toks kibirėlis trikdytų unsure.gif
Papildyta:
Natractiv mačiau natūralių tamponų ir įklotų, bet kaip nesuprantanti vokiškai, tai tik pagal lašelius orientuojuosi smile.gif Kaip suprantu, visiškai natūralūs ir neskalbiami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 22, 17:02)
skaitau ir galvoju, kad manę pačią tikriausiai toks kibirėlis trikdytų  unsure.gif
Papildyta:
Natractiv mačiau natūralių tamponų ir įklotų, bet kaip nesuprantanti vokiškai, tai tik pagal lašelius orientuojuosi smile.gif Kaip suprantu, visiškai natūralūs ir neskalbiami  rolleyes.gif

na manau mane irgi trikdytų, MB tuo labiau doh.gif o dėl tų natūralių iš Natractivo, tai kuo jie natūralūs? kad gryna ekologiška medvilnė ar kaip? nes manau, kad ekologiška priemonė turėtų arba greitai suirti išmesta, arba būti daugkartinio naudojimo ax.gif
Atsakyti
Aš irgi maniau, kad trikdys mane, bet netrikdo smile.gif O kad mažasis nesiturkštų, tai ir užkeliu aukštai. Net didieji dar neaptiko smile.gif

Vakar su vaikais buvom botanikos sode ir teko apsilankyti lauko tualete. Vaikai raukė nosis - fui, smirda. Taip, sakiau, tokie yra lauko tualetai su natūraliais kvapais smile.gif

O tas kibirėlis netgi nesmirda smile.gif

Kad būtų visai ekologiška ir pilnai panaudojama, galima tuo vandeniu po mirkymo palaisyti gėles ax.gif Sako, labai gerai gėlės auga doh.gif

biggrin.gif
Atsakyti
su tais įklotais labai sudominot 4u.gif beje, nieko čia naujo, kai buvau maža, gyvenau kaime 4u.gif tai mano babytė buvo sau pasisiuvusi ir eidavo skalbti ir aš eidavau kartu blush2.gif
QUOTE(katutis @ 2008 05 22, 18:02)
skaitau ir galvoju, kad manę pačią tikriausiai toks kibirėlis trikdytų  unsure.gif

QUOTE(ašei @ 2008 05 22, 18:39)
na manau mane irgi trikdytų, MB tuo labiau  doh.gif
o jūs gimdžiusios? nes kai kurios po gimdymo tuos pirktinius įklotus deda, bet aš tokia prie natūralisčių labiau, tai aš ir ligoninėj ir namie palutes sau lanksčiau, paskui pati ploviau blush2.gif o kraujavau gana ilgai ir nemažai blush2.gif bet manęs netrikdė, MB tuo labioau, net pats skatino mane tų sintetikų nenaudoti, dėtis palutes, namie vaikščioti nuogu užpakaliu, kad vėdintųsi ir greičiau viskas gytų blush2.gif
labai pagalvosiu dėl tų įklotų, nes jau visokie uždegimai baigia užknisti. Tiesa, jie sumažėjo, kai nerbenaudoju kasdieninių įklotų ir higieninių prausiklių thumbup.gif atsisakiau jų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 05 22, 14:53)
Tik vieną straipsnį parašiau, kurį Raidelės į savo puslapį priėmė 



Perskaičiau - labai puikus straipsnis thumbup.gif 4u.gif


QUOTE(katutis @ 2008 05 22, 17:02)
Natractiv mačiau natūralių tamponų ir įklotų, bet kaip nesuprantanti vokiškai, tai tik pagal lašelius orientuojuosi smile.gif Kaip suprantu, visiškai natūralūs ir neskalbiami  rolleyes.gif



Mačiau ir aš, bet brangu. Ir reikia pirkti, pirkti, pirkti...
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2008 05 22, 15:53)
Tik tiek kišenėlių???  g.gif Tai tikrai labai mažai....


Oi, jus cia abi su Raideles, gerai pasisnekejot apie tas kiseneles, nieko nesupratau. Bet turbut ir sunku aprasyti, kaip ten kas kur dedasi ir segasi lotuliukas.gif
O as siandien prisedau prie interneto ir radau daug puslapiu su siuvimo instrukcijomis, tai kol dar neprasidejo turiu vilti prisisiuti tiek, kad uztektu. Juolab, kad turiu gabaleliu lino, kuri augino ir aude mano mociute, tai bus labai labai ekologiska biggrin.gif

O straipsnis, ziogeli, labai moteriskas, aciu uz ji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidi: 22 gegužės 2008 - 20:44
QUOTE(ašei @ 2008 05 22, 18:39)
o dėl tų natūralių iš Natractivo, tai kuo jie natūralūs? kad gryna ekologiška medvilnė ar kaip? nes manau, kad ekologiška priemonė turėtų arba greitai suirti išmesta, arba būti daugkartinio naudojimo  ax.gif


būtų gerai, kad suprantančios vokiškai pasižiūrėtų ir pasakytų, kokie jie konkrečiai 4u.gif

QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 22, 19:15)
o jūs gimdžiusios?

labai pagalvosiu dėl tų įklotų, nes jau visokie uždegimai baigia užknisti. Tiesa, jie sumažėjo, kai nerbenaudoju kasdieninių įklotų ir higieninių prausiklių thumbup.gif atsisakiau jų 4u.gif


o prie ko čia gimdymas? blink.gif

Natractive yra labai geras intymios higienos prausiklis natūralus smile.gif Lietuvoje tokios paskirties natūralaus produkto dar neteko matyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 05 23, 00:08)
o prie ko čia gimdymas?  blink.gif


Tai matyt kol sugyja pakraujuoja po gimdymo unsure.gif
Šiaip ir aš norėčiau ko nors natūralesnio, nes jau antrą mm deną pradeda nervinti tie įklotai, oda nekaip jaučiasi verysad.gif kai pagalvoju, kad maži vaikai nuolat su tais pampersais būna, tai siaubas ima doh.gif beje gal kas naudoja natracare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ašei: 23 gegužės 2008 - 08:15
QUOTE(katutis @ 2008 05 23, 01:08)
o prie ko čia gimdymas?  blink.gif

QUOTE(ašei @ 2008 05 23, 09:12)
Tai matyt kol sugyja pakraujuoja po gimdymo  unsure.gif
tai ir turėjau omeny, kad kol būna mmm, tai čia 5-4 dienos per mėnesį ir po nedaug, kai kurie vyrai (būna tokių) ir nesusigaudo, kas ir kaip...o po gimdymo ištisai kraujuoji (nevisos, žinoma) tada jau ir vyrui viskas atvira ir mato ir viską. Neturėtų būti kažkas baisaus ar neturėtų trikdyti, juk tai normalus oragnizmo procesas. Nereikia demonstruotis, žinoma, bet ir gėdytis nėra ko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 05 23, 09:07)
Neturėtų būti kažkas baisaus ar neturėtų trikdyti, juk tai normalus oragnizmo procesas. Nereikia demonstruotis, žinoma, bet ir gėdytis nėra ko cool.gif

Tai be abejo drinks_cheers.gif
Atsakyti