Įkraunama...
Įkraunama...

Albanija

QUOTE(raudonnage @ 2014 07 29, 15:06)
Cha, Volpe, musu temuke mirus tai va kur tave atradau tongue.gif  Ech, geru jum atostogu. As siemet nevaziuoju tai jau dabar truksta man Albanijos.. Teks kitos vasaros laukti verysad.gif

tongue.gif cia mes apie kelione,ka pamatyti,ka apziureti...o ten...pletkevoti apie si bei ta thumbup.gif bet kadangi niekam pletkai neberupi: patraukiau prie reportazu..va va ruosiu viena..........renku nuotrauku....
mes jau 4 dienas is eiles lekiam i rrijoll di velipoje:ibiza bar : uz 12 litu mazdaug(5000 leke) visai dienai is bambuko padarytas sketis ir du gultai. o juros siltumas..........vakar tik labai daug zoliu buvo,nes visa nakti siaubingai lijo,griaudejo.......
mes dar is skodros neisvaziavom: cia nauju keliu isdygo kaip grybu po lietaus: isasfaltavo beveik visas pagrindines,visur tik stovi zenklai,kad europos planas.
vaziuojant i shirok irgi platina kelia,asfaltuoja,daro platu saligatvi: galima bus ezero pakrante geretis ....o vakare ten tikrai grazus vaizdas.......na nesiplesiu,nes su tel.rasau,bet kai tik pasibaigs mano rojus,tikrai sukelsiu kuo daugiau vaizdu: patys jie uz save pakalbes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2014 07 21, 19:26)
Mes siemet Baska Vodoje pora dienu ilsejomes!!!puikus papludimys smile.gif
Lauksim tiesiogines transliacijos!!!

mes pries pora metu ten sustoje buvom:
user posted image
Atsakyti
IR aš čia buvau labai patiko Albanija,nesitikėjom.kad įkrys į širdį.Taip betvarkė,kai kur keliai prasti,bet tvarkomi, taborai,vairavimo ypatumai,kas šustresnis tas geresnis,nes kitaip į žiedą neįvažiuosi,ko ne Ispanija biggrin.gif biggrin.gif eilės prie pasienio,nors nedidelės, vargšai,taip, išteplioti langai nuo jų rankų.Bet Ksamil kažkas nuostabaus 4u.gif grįšiu vėl. Ir labai daug lenkų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nebezinau , kur igrudau praejusiu metu pasakojima.....siomis dienomis paieskosiu ir ikelsiu smile.gif siemet vel albanija !!!
Atsakyti
ilgai laukete, bet as nedingau.....pradedu kelti...o vakarais bandysiu dar ir siu metu parasyti ir sudeti smile.gif

http://askelioneje.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2015 07 23, 19:34)
ilgai laukete, bet as nedingau.....pradedu kelti...o vakarais bandysiu dar ir siu metu parasyti ir sudeti smile.gif

http://askelioneje.blogspot.com/

Puikus pasakojimas!rašykite dar smile.gif siemet nekeliausim į Albaniją,bet kada nors būtinai ją kruopščiau ištyrinesime smile.gif pernai tik Rozafos tvirtovę apžiūrėjom!
Atsakyti
juritute : apie rozafos tvirtove parasysiu visa puslapiuka,nes ten buvome pries pora metu, bet siemet noreciau grizti, padaryti nauju, graziu nuotraukeliu ....ir istorija papasakosiu .... beje praejusiais metais , rudeniop, girdejau pe rzinias , kad atseit archeologai ten tyrineja, kasineja, atrodo, kad rado zmogaus kaulu....tada bande nustatyti ar galetu buti moters.... na zodziu, kai nukeliausiu, issamiau isklausinesiu.........
Atsakyti
Laba 4u.gif

musu siu metu planuose ir Albanija + Juodkalnija, taciau Juodkalnijoj tik pora dieneliu, ten buve, o va Albanija noretusi ilgiau patyrinet. Bet siaip su info sunkiau . Dabar marsruteli lankytinus objektus delioju.

Siaip kam aktualu, siuo metu pasirode knyjele Labas Albanija. E.Laiconas . Man jo knygute api Juodkalnija, buvo nereali, padejo sudelioti visa kelione. Dabar studijuoju Albanija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2015 07 29, 13:26)
Laba 4u.gif

musu siu metu planuose ir Albanija + Juodkalnija, taciau Juodkalnijoj tik pora dieneliu, ten buve, o va Albanija noretusi ilgiau patyrinet. Bet siaip su info sunkiau . Dabar marsruteli lankytinus objektus delioju.

Siaip kam aktualu, siuo metu pasirode knyjele Labas Albanija. E.Laiconas . Man jo knygute api Juodkalnija, buvo nereali, padejo sudelioti visa kelione. Dabar studijuoju Albanija biggrin.gif

Buvom du kartus Albanijoje, galvojom Duress bus kurortinis miestukas- nieko panašaus, nuo pagrindinio kelio baisu nuklysti, baisūs bomžynai, prekybos centrai tušti, tik keletas užsieniečių. Restorane meniu tik albanu kalba, padavėjai nekalba angliškai. Policija stovi kaip nori, kur nori ir ka nori stabdo, su savo transportu arba be jo, bandė ir mus stabdyti bet nestojau nes nemačiau tam pagrindo, buvau nieko nepažeides tik rankų gestais parodžiau kad nestosiu. Visa šeima sutiko kad įvažiavus ir pamačius betvarkę dingo saugumo jausmas. Gal geriau pasirinkit kita normalesnę šalį, Aš pats labai ja norėjau aplankyti, bet paliko ne kokį ispūdi.Imesiu keleta foto.
Dures pliažas
user posted image
Prekybos centras
user posted image
meniu
user posted image
Namai
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2015 07 23, 20:34)
ilgai laukete, bet as nedingau.....pradedu kelti...o vakarais bandysiu dar ir siu metu parasyti ir sudeti smile.gif

http://askelioneje.blogspot.com/



Labai laukiu toliau tesinuko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(roosas @ 2015 07 29, 14:07)
Buvom du kartus Albanijoje, galvojom Duress bus kurortinis miestukas- nieko panašaus, nuo pagrindinio kelio baisu nuklysti, baisūs bomžynai, prekybos centrai tušti, tik keletas užsieniečių. Restorane meniu tik albanu kalba, padavėjai nekalba angliškai. Policija stovi kaip nori, kur nori ir ka nori stabdo, su savo transportu arba be jo, bandė ir mus stabdyti bet nestojau nes nemačiau tam pagrindo, buvau nieko nepažeides tik rankų gestais parodžiau kad nestosiu. Visa šeima sutiko kad įvažiavus ir pamačius betvarkę dingo saugumo jausmas. Gal geriau pasirinkit kita normalesnę šalį, Aš pats labai ja norėjau aplankyti, bet paliko ne kokį ispūdi.Imesiu keleta foto.



Dekui 4u.gif bet surizikuosim, i atsiaurus taskus nelysim bet pakrante pervuosim, nes dar ir i Kekyra uzsukti norim smile.gif

siaip as megstu pietieciu "siukslynus" jie kitiems gal ir kelia siauba, o man jie turi savotisko sarmo smile.gif zianu siuo klausimu as keista smile.gif
bet kol pati neikisiu nosies nepatikesiu.

Siaip kai pries 4 metus varem i Juodkalnija ir daug kas sake , o ka jus ten pametet, ir galiu drasiai pasakyt Juodkalnija man simta kart mielesne nei Kroatija, nors buvusten 3 kart.
Atsakyti
QUOTE(Linciaika @ 2015 07 29, 15:32)
Labai laukiu toliau tesinuko  4u.gif
Papildyta:
Dekui  4u.gif bet surizikuosim, i atsiaurus taskus nelysim bet pakrante pervuosim, nes dar ir i Kekyra uzsukti norim smile.gif

siaip as megstu pietieciu "siukslynus" jie kitiems gal ir kelia siauba, o man jie turi savotisko sarmo smile.gif zianu siuo klausimu as keista smile.gif
bet kol pati neikisiu nosies nepatikesiu.

Siaip kai pries 4 metus varem i Juodkalnija ir daug kas sake , o ka jus ten pametet, ir galiu drasiai pasakyt Juodkalnija man simta kart mielesne nei Kroatija, nors buvusten 3 kart.

Šiukšlynas šiukšlynui nelygu, bet kai dvokia puvančiu nežinia kuo, mėtosi galvos nežinia kokių gyvulių, pacukų prie konteineriu vaizdas.
Na jusų pasirinkimas patiems pamatyti, tik pasirūpinkit kad auto nesugestų, pagal pakelėse autolaužų savartynų dydi, tiesiog kalnai palei kelia- ju čia niekas neremontuoja tik plauna "LAVAŠ" kas keleta metru . Mes juokalnijoje jau ketvirta vasara ilsimės, juodkalnija super ir švara palyginti su albanija. Mes albanijoje irgi buvom pirma karta prieš tris metus,- niekas nepasikeitė iki šių metų.
Atsakyti
Pernai buvom pora dienų važiuojant i Lefkadą. Nepasakyčiau, kad vau, bet visai neblogai. Žiūrint ko tikiesi.
Lankėm Kruje pilį. Kol privažiavom, nemažai žmonių tiesiog parodydavo kryptį, nes jau aišku buvo ko po miestelį zujam smile.gif Prie pilies buvo prisistatęs gidas, norėjo man papasakoti apie pilį, pasakiau, kad nedomina, tai greit dingo.
Valgėm šalia pilies su vaizdu į slėnį labai skaniai ir pigiai (šeimos pietūs kainavo apie 26 eurus). Nors eidami valgyti sakėm, bus brangu ir neskanu smile.gif Bet jie dar neįvaldę matyt tos sistemos, kur geras vaizdas - didelės kainos ir neskanu smile.gif
Apsistojom Vlore viesbuty, maistas buvo nerealus, tik aptarnavimui yra kur tobulėt smile.gif Bet dar ir pas mus aptarnavimas toli gražu ne super, tai naivu būtų tikėtis aukščiausio lygio aptarnavimo Albanijoj.
Kitą diena apsistojom pas vietinius netoli Butrinto. Paprasti, rūpestingi žmonės nuomuoja kambarius ir tiek. O Butrintas tai kažkas tokio. Nerealiai. Aišku, gal kai nieko nesitiki, tokį įspūdį palieka. Bet ten labai patiko.
Šiaip nemažai matėm atostogaujančių vokiečių, slovėnų, netgi lenkų.
Keliai visokie. Yra ir duobių, ir tarpų tarp tiltų, tarp greitkelių paaugliai parduoda triušius biggrin.gif. Bet savo nuomonę tik pats susidaryti gali. Visą laiką bus kam baisu, bus kam gražu 4u.gif

Tiesa, tik pravažiavus Juodkalnijos sieną pasitinka čigonai su vaikais ir ištiestomis rankomis. Tai nereikia stoti pinigų išsikeisti, o mint toliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimukas: 29 liepos 2015 - 21:42