Įkraunama...
Įkraunama...

Albanija

QUOTE(lazyfrog @ 2016 03 30, 11:23)
būtent - tai tik jūsų nuomonė smile.gif priminsiu - prieš 30 metų Lietuvoje iš viso niekas nežinojo, kas yra gultas, o be to gultai AL nemokami smile.gif
Turbūt kartojuosi, bet pasakysiu taip - Albanija - strana kontrastov smile.gif buvome 2 metus iš eilės, pokyčiai į gerą akivaizdūs - nauji šaligatviai, laiku išvežamos šiukšlės, naujesnis automobilių parkas.
Visgi, mėgstantiems nublizgintus ir švaručiukus kurortus, Albanija labai nepatiks. Ji vis dar laukinė. Nors turistų iš užsienio sparčiai daugėja, bet vietiniai  dar ne taip greitai tobulėja
Saugumas. Kaip kievienoje šalyje - jei pats nesisaugai, niekas tavęs nesaugos.. Kaip pietų valstybėje. eismas truputį chaotiškas, bet man asmeniškai daug saugiau vairuoti Durrese nei Vilniuje - mažiau greičio ir daugiau kantrybės pas kitus vairuotojus.  Policija - neturėjom JOKIŲ problemų, matėm ne vieną ekipažą, bet be priežasties nestabdo. Žmonės itin draugiški ir paslaugūs, net jei nemoka kalbos, stengiasi išgirsti, suprasti ir padėti. Jie dar nesugadinti turistų ir paslaugą tau dar dėl to, kad jiems patiems malonu, o ne dėl euriuko.
Vienu žodžiu - aš buvau ir Kroatijoj, ir Juodkalnijoj, ir Albanijoj. Taip, kroatai yra komercinio turizmo šalis, man ji neįdomi nes labai iščiustyta. Juodkalnija - nuostabi, gamta neįtikėtina. O Albanija - jūs turite paskutinę progą aplankyti šį natūralų brangakmenį - nešlifuotą, su savo trūkumais, ydomis ir kvapą gniaužiančiais įspūdžiais, kokių nepatirsite jokioje kitoje Europos valstybėje.
Cheers!  drinks_cheers.gif

Dėkui už nuomonę, viskas labai objektyvu. Dar klausimas - kaip su visuomeniniu transportu. Ar lengvai galima pasiekti lankytinas vietas ?Ar geriau nuomotis mašiną ? Turiu idėją keltis iš Bari(naujas skrydis Vilnius - Bari) į Dures
Atsakyti
QUOTE(lazyfrog @ 2016 03 30, 10:23)
O Albanija - jūs turite paskutinę progą aplankyti šį natūralų brangakmenį - nešlifuotą, su savo trūkumais, ydomis ir kvapą gniaužiančiais įspūdžiais, kokių nepatirsite jokioje kitoje Europos valstybėje.


Nebūtų taip toli kratytis su aikštingu mažiuku - taikyčiau į Albaniją. Man tokie nešlifuoti perliukai labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2016 03 30, 10:44)
Dėkui už nuomonę, viskas labai objektyvu. Dar klausimas - kaip su visuomeniniu transportu. Ar lengvai galima pasiekti lankytinas vietas ?Ar geriau nuomotis mašiną ? Turiu idėją keltis iš Bari(naujas skrydis Vilnius - Bari) į Dures



Mes keliaujame automobiliu, tai patrties neturiu, išskyrus taksi - nebrangu, seni mersiukai ir ... nu juokinga smile.gif Kuomet ruošėmės pirmąkart važiuoti, skaičiau keletą blogų, forumų anglų kalba. Rašo,kad transportas viskas ok, važinėja minivenai (furgonai - taip juos vadina) tik nei grafiko, nieko nerasit biggrin.gif
Autmobilį išsinuomosit nesunkiai ir nelabai brangiai. siūlyčiau paklausti viešbutyje, kuriame gyvensit - jei tikrai labai padeda - ir pinigus iškeičia, ir taksi kviečia, ir aspirino atneša kai reikia.
Jei skitos angliškai - http://www.adventuro...vel-in-albania/ arba http://yomadic.com/tourism-albania/ arba tikrai rasite dar daugiau atsiliepimų iš buvusių.

Jaučiu, mano komentarai šiek tiek maniakiški,ir tai tikra tiesa, nes maniakiškai mylim tą šalį. Be jokios rimtos priežasties. Something in the air, just ax.gif

Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2016 03 25, 14:28)
Ar saugi šalis? Daug metų noriu pasiekti , bet vis stabdo nesaugumo jausmas.

as albanijos veterane, gal todel , kad vyras albanas.....man ten saugu: ir vienai teko su masina is velipoja i shkodra grizti, ir po miesta su vaikais vaikscioti...as saugiau jauciausi albanijoje, negu per kaledas lietuvoje....buvo baisu namo grizti grizti, nors esu gimus augus buten kaune....

QUOTE(roosas @ 2016 03 25, 15:01)
Buvau du kartus po vieną dieną, na ir man ir žmonai su dukra pasirodė nelabai saugi, sakė daugiau nebenori ir pyko kad išvis ko ten važiavome, nesame pilių mėgėjai, nors yra kam ir patinka, čia skonio reikalas. Policija korumpuota, daboja pasislėpe, patruliuoja po vieną dažnai net be kepurės. Iš pagrindinių kelių geriau i skersgatvius nekišti nosies, dėl šiukšlynų ir smarvės, eismo taisyklių, šviesoforų nėra, važiuoja pirmas tas kurio didesnė mašina ar daugiau pypina, tai yra labiau jam reikia, nors chaosas gatvėje bet avariju neteko matyti. Maistas, kuras, paslaugos tikrai pigus, € geriau nemokėti, nes pasiskaičiuoja savo naudai. Pliažai dideli, bet gultai kaip pas mus prieš 30 metų, na ir visur netvarka, juodkalnija tai daug kartų švaresnė ir saugesnė, o su kroatija tai net nėra ko lyginti.
Albanijos mėgėjai- neužpykit, čia tik mano n uomonė drinks_cheers.gif

o lietuvoje kur policija stovi? per Kaledas LT buvau, siaubas, kosmaras.... psankryzoje sustabde, sako, per greitai vaziavai, o mes tik buvom pradeja judeti, nes sa nkryzoje STOP zenklas yra ir pirmenybe ne mums....
tai jusu nuomone, pamatete viena kampeli ir visa sali naikinate ...taip negrazu. isvaziuokite is duraco kampeliu ir pakilkiite i mal dajtit, i razem, nuvaziuokit i velipoja, aplankykit skutario meista, krujos miesteli ir ju pilaites - muziejus, pakilkit i laci baznyciair pasigrozekit gamtovaizdziu...jei jums nepatinka gamta;: varykit i amerika , i londona ir mirkit tarp dangoraiziu ir smogo.

QUOTE(vigai @ 2016 03 30, 10:44)
Dėkui už nuomonę, viskas labai objektyvu. Dar klausimas - kaip su visuomeniniu transportu. Ar lengvai galima pasiekti lankytinas vietas ?Ar geriau nuomotis mašiną ? Turiu idėją keltis iš Bari(naujas skrydis Vilnius - Bari) į Dures


visuomeninio transporto yra, bet jei norite pasiekti greiciau ir patogiau: zinoma geriausiai nuomuotis masina.
nuomose yra ivairiu : nuo senu mersu iki nauju sportiniu masinu. priklauso kiek norite isleisti. viesieji , kaip jau rase lazy, yra mikrukskes, dabar jau dali atnaujino. ir kainos nesikandzioja.

QUOTE(FLight @ 2016 03 30, 12:52)
Nebūtų taip toli kratytis su aikštingu mažiuku -  taikyčiau į Albaniją. Man tokie nešlifuoti perliukai labai labai  wub.gif

mano antroji dukryte pirma karta keliavo is Italijos i Albanijs (1200 km) kai turejo 3 menesius. blush2.gif lotuliukas.gif

LAZYFROG: mes irgi isimylejom...niekaip neprisiruosiu parasyti antrosios dalies....bet tikiu, kad prisesiu koki vakara ir sukelsiu visa apsakojima ir apie kruja pili, ir apie velipoja....mal dajtit...
Atsakyti
Nu va, mes grįžom. 3 metai iš eilės Durese smile.gif Šalis smarkiai keičiasi - LABAI SMARKIAI. Prieš 2 metus kalbėjo angliškai vos du žmonės, dabar iš 10 - 8 kalba. Turizmas plečiasi. Užsieniečių daugėja - lenkai, čekai, slovakai, ukrainiečiai. Lietuvių šiemet nematėm.
Kainos vis dar neįtikėtinai mažos biggrin.gif
Ech, tas kepamų kukurūzų kvapas, petula, jūros gėrybės, jūra, smėlis, saulė.....
Atsakyti
QUOTE(lazyfrog @ 2016 07 25, 11:01)
Nu va, mes grįžom.  3 metai iš eilės Durese :) Šalis smarkiai keičiasi - LABAI SMARKIAI. Prieš 2 metus kalbėjo angliškai vos du žmonės, dabar iš 10 - 8 kalba. Turizmas plečiasi. Užsieniečių daugėja - lenkai, čekai, slovakai, ukrainiečiai. Lietuvių šiemet nematėm.
Kainos vis dar neįtikėtinai mažos :D
Ech, tas kepamų kukurūzų kvapas, petula, jūros gėrybės, jūra, smėlis, saulė.....

Sveiki, pamažu planuojam kitų metų kelionę. Kokios kainos Albanijoje? Pvz? Nakvynė (motelis, pas žmones), kavinės? Kadangi norim už mažiausią biudžetą patirti didžiausius įspūdžius :)
Atsakyti
QUOTE(RP30 @ 2016 09 04, 15:25)
Sveiki, pamažu planuojam kitų metų kelionę. Kokios kainos Albanijoje? Pvz? Nakvynė (motelis, pas žmones), kavinės? Kadangi norim už mažiausią biudžetą patirti didžiausius įspūdžius smile.gif

Labas, kainos labai labai ivarios. Labai priklauso koki men vaziuosite, koks turistu skaicius bus ir.. ar bus prasidejas ramadanas.
Mes visda apsigyvenam moteliuose, gal taip juos pavadint smile.gif tai kaina priklauso kaip jau minejau ar daug turistu, koks menesis ir tt.
Atsakyti
Keliavom po balkanus tris savaites iš jų vieną savaitę skyrėme Albanijai. Nors daug pažįstamų sakė nevažiuokit į tą šalį, ten pavojinga, nesaugu ir pan, bet spjovėm į visokius neigiamus pastebėjimus ir išdūmėm į vasaros nuotykį. Albaniją apkeliavom nuo pietinės iki šiaurinės dalies, nuo Ksamilės paplūdymių ir Butrinto lobių iki laukinės gamtos šiaurėjo, plaukėme Komano ežeru, pietavom pas vietinius, kurie ten gyvena ir užsiima ekologiška ukininkyste. Albanai puikūs žmonės, jautėmės visiškai saugūs išskyrus vieną atvejį, per kurį iš esmės nieko ir neįvyko. Gamta nuostabi, kainos žemos. Puiki šalis, mūsų įspūdžiai čia: https://kurdabar.lt/category/albanija/
4u.gif
Atsakyti
Neseniai grįžau iš Albanijos, kur buvau porą savaičių. Tikrai unikali šalis - nors Europoje, bet jautiesi tarsi kitame žemyne, nes skiriasi kultūra. Kainos irgi žemesnės negu bet kur kitur Europoje Viduržemio pajūryje.

Parašiau išsamų Albanijos aprašymą. Taip pat aprašiau jos lankytinas vietas, pridėjau nuotraukų, padariau lankytinų vietų žemėlapį, kur vietas įvertinau žvaigždutėmis. Viliuosi, pravers:
http://augustinas.ne...a-europoje-8750
Atsakyti
Sveiki,
norejau Jusu pasiklausti kokiu marsrutu vaziavote i Albanija
nes mums siulo vaziuoti per Graikija !!! Google maps
https://www.google.lt/maps/dir/Kaunas/Lubli...8592119!3e0
patarkite kaip geriau vaziuoti. vaziuojam su dviem 8-meciais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriusci: 11 kovo 2018 - 20:40
QUOTE(andriusci @ 2018 03 11, 22:38)
Sveiki,
norejau Jusu pasiklausti kokiu marsrutu vaziavote i Albanija
nes mums siulo vaziuoti per Graikija !!! Google maps
https://www.google.lt/maps/dir/Kaunas/Lubli...8592119!3e0
patarkite kaip geriau vaziuoti. vaziuojam su dviem 8-meciais

Mes pirkome ekskursija is Juodkalnijos, tad situacija truputi kitokia nei auto Bet man atrodo per Graikija nesamone, juk Graikija toliau i Pietus.
Atsakyti
man irgi atrodo kad kaip ir bereikalingas lankas gaunasi, bet kai pradedu delioti kazkaip kitaip, prisideda dar daugiau valandu.
Del to butu labai smgu jeigu kazkas pasidalintu savo marsrutais
Atsakyti