Įkraunama...
Įkraunama...

Albanija

Sianakt grizom ir galiu drasiai pasakyt, vaziuoti verta. Aisku planai pasikoregavo,nes mazutis dvi dienas su 39.6 buvo, tai neviska pamatem,ir Korfu liko, bet tikrai tikrai noresiu grist.kaip isimylejau Juodkalnija, taip ir Albanija laabai prie dusios smile.gif

Kainos man tikrai tiko. bet patarimas,Skoderyje prie Rozafos ir Krujoj prie pilies visi suvenyrai buvo gerokai pigiau, mes nepirkom daug nes planavom gale Sarandej ir tikrai pralosem.


Nakvojom Vliorej 2naktis https://www.booking....4f6809de;dcid=2 , didelis miestas, as tokiu nemegtu ir siaip daugiau nesirinkciau, gerai kad paciam paciam pakrasty buvom, tai iki pleziuko vaziavom uz tunelio,nessalia dar tvarkomas plezas ir tikrai nemalonu ten, tada 4 naktis Sarandej https://www.booking....4f6809de;dcid=2, apartamenstuose, truputi toliau nuo juros, 5 min,viena neda, kad rase,kadbus WIFI o atvykus nebuvo, truputi sustresavom, kadangi sekmadieni turejo but finalas Europos cempo, nes neapsimoka rugseji del permazo kiekio turistu. Bet seiminikas,nusivede i cenrta pas draugus i sporto bara, ir leido naudotis wifi nieko neperkant ( nu bet kailpietuvis be alaus biggrin.gif ),ir negana to,pajunge mums krepsini per didziausia projektoriu,nors jie nesidomi krepsiniu tik futboju, pradzioj vietiniai kreivai ziurejo imus,i gala futbolo per kitus telikus mazai kas ziurejo smile.gif kas 5 zingsniai kavines kur vyrai sedi ziuri ji ir pseju lazinasi. Miestas labai patiko, tik gaila, kad rugsejis jau pas juos nesezonas skaitos ir labai daug kas nebedirbo, nebuvo gultu prie juros, bet iskitos puses, nerealu pajury kai zmoniu beveik nera smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

uz sita geri (plius 150g raki,ir nerealias sviezias bulves fri) su arbatpinigiais palikom 13eur...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 25 rugsėjo 2015 - 16:36
Labas keliautojos. Turiu prisipažinti, kad nuo pernykštės kelionės į Albaniją visa šeima išsikraustėm iš proto ir šią vasarą vėl numynėm į Duresą. Mes turbūt trenkti, ar kaip ten, bet mums Diuresas idealus kurortas - truputį bardakas, truputį chaosas ir visa kita - tiesiog nuostabu. Tie, kas tikisi iščiustytos aplinkos, ši veta, be abejo netiks. Šiemet pasiryžom ir numynėm iki Sarandės, o ji mus ir nuvylė sad.gif Ksamilis - dieviška vietovė, neįtikėtinas grožis, o Sarande - šiaip sau.
Dukra pernai verkė išvažiuodama į LT, šiemet prieš kelionė klausė, ar dar grįšim i Lietuvą smile.gif
Šį kartą dar grįžom smile.gif
Bet širdyje tooooks ilgesyyyys sėdi....
Noriu į Albaniją..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
merginos, jus net neisivaizduojat, kaip gera skaityti tokius atsiliepimus ....as jau 6-7 metai kaip ten vaziuoju : maciau kai pis dukliu kilo namai, kaip is nepravaziuojamu keleliu atsivere autostrada----pagaliau baigeme tvarkytis dokumentus del zemes....ir tikiuosi pradesiu statyti savo kurortini namuka ....o jau kaip laukiu nesulaukiu....
pradejau rasyti pasakojima, tikiuosi greitai uzbaigti.....
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2015 10 08, 14:51)
merginos, jus net neisivaizduojat, kaip gera skaityti tokius atsiliepimus ....as jau 6-7 metai kaip ten vaziuoju : maciau kai pis dukliu kilo namai, kaip is nepravaziuojamu keleliu atsivere autostrada----pagaliau baigeme tvarkytis dokumentus del zemes....ir tikiuosi pradesiu statyti savo kurortini namuka ....o jau kaip laukiu nesulaukiu....
pradejau rasyti pasakojima, tikiuosi greitai uzbaigti.....



Statyk namuka- atvaziuosim atosotogaut smile.gif Tiesa, siemet vyras susinervino, nes padaugjo turistu - jis megsta atvaziuoti i "laukinius krastus" , kur turistu nera. Bet saliai nuo to tik egriau. o be to, koks kaifas, kai siemet grizom i "savo" parduotuvele ir savininkas atpazino!!!! wub.gif
o ta jausma, kai kazkas giria tavo sirdziai miela vieta puikiai zinau - grizo pries 3 savaites bendradarbe is Tiranos - visa suzaveta, sake, kad kitos atosotogs - Albanijoj. kaip medum sirdi tepa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lazyfrog @ 2015 10 20, 09:58)
Statyk namuka- atvaziuosim atosotogaut smile.gif Tiesa, siemet vyras susinervino, nes padaugjo turistu - jis megsta atvaziuoti i "laukinius krastus" , kur turistu nera. Bet saliai nuo to tik egriau. o be to, koks kaifas, kai siemet grizom i "savo" parduotuvele ir savininkas atpazino!!!!  wub.gif 
o ta jausma, kai kazkas giria tavo sirdziai miela vieta puikiai zinau - grizo pries 3 savaites bendradarbe is Tiranos - visa suzaveta, sake, kad kitos atosotogs - Albanijoj. kaip medum sirdi tepa smile.gif

Tikiuosi, kad pagaliau pasistatysim.....jau nezinau kiek metu bandom ....bet vis koks nors biesas islenda.... dabar pardavinejam musu butuka italijoje, norime didesnio, nes jau netelpame.....

o manes siemet neatpazino: ziurejo ziurejo, ir pagaliau paklause: kas tu? kai pasakiau, kieno zmona esu, tai pradejo: o dievuliau,pora met u nemaciau, neatpazinau....ir prasidejo kai psekasi, kaip nesiseka...... o mano vyro gydytoja mane is toki atpazino ir pradejo rekti: age age!!!! (mano vardas agne , bet kiek supratau jie cia albaniskai mane taip visi draugiskai, kaip susitare, age vadina) .....
Jei kada pavyks pabaigti namuka, tikrai visiems pranesiu smile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nežinau, kas čia mums pasidarė, bet mes vėl minam i Albaniją... wub.gif wub.gif wub.gif Kad ir kokius planus kūrėm į kitas šalis - vistiek nusisuko maršrutas į Durres bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lazyfrog @ 2016 03 16, 11:54)
Nežinau, kas čia mums pasidarė, bet mes vėl minam i Albaniją...  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kad ir kokius planus kūrėm į kitas šalis - vistiek nusisuko maršrutas į Durres  bigsmile.gif

jau iskeliavot? mes per Kaledas Lietuvoje buvom, o dabar liepa vel albanija laukia.....
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2016 03 19, 20:30)
jau iskeliavot? mes per Kaledas Lietuvoje buvom, o dabar liepa vel albanija laukia.....

mes irgi liepa busim Durrese 4u.gif
Atsakyti
Ar saugi šalis? Daug metų noriu pasiekti , bet vis stabdo nesaugumo jausmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vigai: 25 kovo 2016 - 14:29
QUOTE(vigai @ 2016 03 25, 15:28)
Ar saugi šalis? Daug metų noriu pasiekti , bet vis stabdo nesaugumo jausmas.

Buvau du kartus po vieną dieną, na ir man ir žmonai su dukra pasirodė nelabai saugi, sakė daugiau nebenori ir pyko kad išvis ko ten važiavome, nesame pilių mėgėjai, nors yra kam ir patinka, čia skonio reikalas. Policija korumpuota, daboja pasislėpe, patruliuoja po vieną dažnai net be kepurės. Iš pagrindinių kelių geriau i skersgatvius nekišti nosies, dėl šiukšlynų ir smarvės, eismo taisyklių, šviesoforų nėra, važiuoja pirmas tas kurio didesnė mašina ar daugiau pypina, tai yra labiau jam reikia, nors chaosas gatvėje bet avariju neteko matyti. Maistas, kuras, paslaugos tikrai pigus, € geriau nemokėti, nes pasiskaičiuoja savo naudai. Pliažai dideli, bet gultai kaip pas mus prieš 30 metų, na ir visur netvarka, juodkalnija tai daug kartų švaresnė ir saugesnė, o su kroatija tai net nėra ko lyginti.
Albanijos mėgėjai- neužpykit, čia tik mano n uomonė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pernai buvom grubiai apie savaitę.Tempėm namelį,pravažiavom per visą šalį.Man saugu buvo,mano žmonai gal kiek neįprasta po Kroatijos ir Juodkalnijos.Matėm visko: šiukšlynų ir prabangių naujų viešbučių, ir vežimų ir naujų mersų,daug policijos ekipažų,pinigų nekaulijo,vakare ėjom papludymiu pasivakščiot niekas nesikabinėjo,girtų matyt neteko,agresivių žvilgsnių taipogi. Ar dar važiuočiau-o taip,tikrai taip.
Atsakyti
QUOTE(roosas @ 2016 03 25, 15:01)
Buvau du kartus po vieną dieną, na ir man ir žmonai su dukra pasirodė nelabai saugi, sakė daugiau nebenori ir pyko kad išvis ko ten važiavome, nesame pilių mėgėjai, nors yra kam ir patinka, čia skonio reikalas. Policija korumpuota, daboja pasislėpe, patruliuoja po vieną dažnai net be kepurės. Iš pagrindinių kelių geriau i skersgatvius nekišti nosies, dėl šiukšlynų ir smarvės, eismo taisyklių, šviesoforų nėra, važiuoja pirmas tas kurio didesnė mašina ar daugiau pypina, tai yra labiau jam reikia, nors chaosas gatvėje bet avariju neteko matyti. Maistas, kuras, paslaugos tikrai pigus, € geriau nemokėti, nes pasiskaičiuoja savo naudai. Pliažai dideli, bet gultai kaip pas mus prieš 30 metų, na ir visur netvarka, juodkalnija tai daug kartų švaresnė ir saugesnė, o su kroatija tai net nėra ko lyginti.
Albanijos mėgėjai- neužpykit, čia tik mano n uomonė drinks_cheers.gif



būtent - tai tik jūsų nuomonė smile.gif priminsiu - prieš 30 metų Lietuvoje iš viso niekas nežinojo, kas yra gultas, o be to gultai AL nemokami smile.gif
Turbūt kartojuosi, bet pasakysiu taip - Albanija - strana kontrastov smile.gif buvome 2 metus iš eilės, pokyčiai į gerą akivaizdūs - nauji šaligatviai, laiku išvežamos šiukšlės, naujesnis automobilių parkas.
Visgi, mėgstantiems nublizgintus ir švaručiukus kurortus, Albanija labai nepatiks. Ji vis dar laukinė. Nors turistų iš užsienio sparčiai daugėja, bet vietiniai dar ne taip greitai tobulėja
Saugumas. Kaip kievienoje šalyje - jei pats nesisaugai, niekas tavęs nesaugos.. Kaip pietų valstybėje. eismas truputį chaotiškas, bet man asmeniškai daug saugiau vairuoti Durrese nei Vilniuje - mažiau greičio ir daugiau kantrybės pas kitus vairuotojus. Policija - neturėjom JOKIŲ problemų, matėm ne vieną ekipažą, bet be priežasties nestabdo. Žmonės itin draugiški ir paslaugūs, net jei nemoka kalbos, stengiasi išgirsti, suprasti ir padėti. Jie dar nesugadinti turistų ir paslaugą tau dar dėl to, kad jiems patiems malonu, o ne dėl euriuko.
Vienu žodžiu - aš buvau ir Kroatijoj, ir Juodkalnijoj, ir Albanijoj. Taip, kroatai yra komercinio turizmo šalis, man ji neįdomi nes labai iščiustyta. Juodkalnija - nuostabi, gamta neįtikėtina. O Albanija - jūs turite paskutinę progą aplankyti šį natūralų brangakmenį - nešlifuotą, su savo trūkumais, ydomis ir kvapą gniaužiančiais įspūdžiais, kokių nepatirsite jokioje kitoje Europos valstybėje.
Cheers! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lazyfrog: 30 kovo 2016 - 10:27