Įkraunama...
Įkraunama...

Albanija

Sveiki 4u.gif

Kadangi Kreta, Egiptas ir Turkija musu tautieciu ismaisytos skersai isilgai, ruosiuosi lekt i Albanija. Girdejau neblogu atsiliepimu apie istabaus grozio papludimius. Gal yra ten buvusiu?
Internete radau labai sausos informacijos, todel butu labai puiku jei atsilieptumet ir papasakotumet kas, kur, kaip ir kada. mirksiukas.gif


O kol kas visi pasigrozekim:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PopieziausAnuke: 15 gegužės 2008 - 22:44
Bijau, kad čia tik nuotrauka. Buvau Albanijoje prieš 4 metus (aišku gali būti kai kas pasikeię, bet turbūt neypatingai). Paplūdimiuose Albanijos nesilankiau, bet lankiausi Juodkalnijos. Tai reikia nusiteikti, kad šalia tikrai įstabaus gamtos grožio bus šiukšlės ir kitokia netvarka. Tiesiog tokie žmonės ir tiek. Bet verta važiuoti vien tik dėl gamtos
Atsakyti
Turiu ideja (kol kas tik mintyse) kitamet daryti tura po Balkanu salis, tuo paciu uzklystant i Albanija.
Vienas draugas buvo praeitais metais, papludimuose kiek zinau nesilanke, bet buvo maloniai nustebintas gamtos grozio, zmoniu nuosirdumo ir kainu, kurios palyginus zemos smile.gif
butu labai malonu, jei kas mesteltu dar informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2008 05 16, 07:25)
Bijau, kad čia tik nuotrauka. Buvau Albanijoje prieš 4 metus (aišku gali būti kai kas pasikeię, bet turbūt neypatingai). Paplūdimiuose Albanijos nesilankiau, bet lankiausi Juodkalnijos. Tai reikia nusiteikti, kad šalia tikrai įstabaus gamtos grožio bus šiukšlės ir kitokia netvarka. Tiesiog tokie žmonės ir tiek. Bet verta važiuoti vien tik dėl gamtos

prieš du metus buvau Juodkalnijoj. vienai dienai užsukom į Albaniją. pačios šalys, gamta patiko nerealiai. Juodkalnijos pliažai man pasirodė visai normalūs. o žmonės kokie superiniai, nei su Turkija, nei su Tunisu kokiu net neina lyginti. neįkyrus, šilti, dar nesugadinti (kad ir aptarnavimpo sferoje).na, žodžiu po tos kelionės tikrai supratau, kodėl "susergama Balkanais" smile.gif
Atsakyti
Gyvenau Makedonijoje,Albanijos kaimyne dabar neturiu laiko,bet kai turesiu (ir ismoksiu pagaliau ikelti nuotraukas)butinai idesiu i tam skirta skyreli.Albanijoje deja neteko pabuvoti,bet labai noreciau 4u.gif
Atsakyti
įmesiu keletą albaniškų nuotraukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 17 liepos 2008 - 17:55
Gal kas nors šią vasarą lankėsi? Labai įdomu būtų švieži įspūdžiai.
Atsakyti
Ireja, kokios grazios nuotraukos wub.gif
Vis neatsisakau minties nukeliauti ten kita vasara. Uz keliu dienu is Anglijos grizta drauge, kurios vaikinas - albanas. Paklausinesiu apie sali, taip idomu...
Atsakyti
Keliu i virsu tema, gal kas dar kokiu atsiliepimu turit apie sia sali 4u.gif Rugpjuti vaziuosime, tai butu idomi bet kokia informacija 4u.gif
Atsakyti
As buvau pries pora metu. Gamta nereali ir oras vasara pasakiskas, bet Albanija dabar yra mazdaug tokiam stovyje kaip Lietuva pries desimt metu. Riskiasi kad yra kontrastu salis. kai kuriose vietose viskas blizga prabanga, o kai kur skurdu. jura grazi ir svari, bet velgi, per pora kilometru nuo viens kito gali rasti ir pacius graziausius ir pacius baisiausius papludimius. as buvau dures papludimyje ir ten per pora zingsiu viskas gali labai keistis. jei papludimys prie viesbucio-grazu ir svaru, jei ne-nelabai. bet is esmes tai labai grazi salis ir yra labai daug vietu vertu aplankymo, tik reikia pries tai gerai issistudijuoti zemelapius ir t.t.
galvojantiems ar verta vaziuoti-verta!!!
Atsakyti
kaip tik paskaičiau apie rengiamą spalio mėn kelionę į Albaniją , atrodo gana viliojančiai http://www.supertrav...roatija/Bosnija ir Hercegovina&i=2601
Atsakyti
Brangoka kelione, bet programa labai idomi smile.gif Kazin, kuri cia agentura organizuoja?
Atsakyti