Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(mot99 @ 2008 05 26, 14:32)
Ir stai prisiklausius grazios reklamos prisipirkau visokiausiu Amway produktu ir kazkur cia beskaitydama radau, kad jie nei velnio neekologiski  verysad.gif
Ar tikrai taip blogai??

tikrai uzjauciu, gal turi pazistamu, kurioms nesvarbu ka naudoti ir gali joms parduoti, nes ji nera jokia ekologiska ir naturali-chemijos yra, ir net labai kenksmingu komponentu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 26, 15:42)
tikrai uzjauciu, gal turi pazistamu, kurioms nesvarbu ka naudoti ir gali joms parduoti, nes ji nera jokia ekologiska ir naturali-chemijos yra, ir net labai kenksmingu komponentu  doh.gif



verysad.gif
Pikciausia ne tiek tai, kad ismeciau pinigus ( blogiausiu atveju atiduosiu mamai ar dar kam nors...) bet tai, kad, kad vyksta apgaudinejimas. Grazus filmukai apie tai, kaip ekologiskai viskas gaminama, kaip auginama zaliava specialiuose laukuose, virs kuriu net lektuvai neskraido ( na cia apie maista, kosmetika ir papildus daugiau), kaip saugoma aplinka ir visa kita.
O po visu tuo slypi didelis sh..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 26 gegužės 2008 - 15:14
QUOTE(mot99 @ 2008 05 26, 15:13)
verysad.gif
Pikciausia ne tiek tai, kad ismeciau  pinigus ( blogiausiu atveju atiduosiu mamai ar dar kam nors...) bet tai, kad, kad vyksta apgaudinejimas.

butent del apgaudinejimo as niekada ju produkcijos nesu pirkus, kaip ir neperku Biok produkcijos, kuri tokia "naturali" jog i sudeti paziurejus kunas pagaugais nueina blink.gif
Atsakyti
Na buvau ir as sumanius pakeist visa buitine chemija i Amway. Tik netycia radau pas uosviene rugstanti LOC, ir puoliau ziurinet kokia ji ten nuostabi. Ogi jokio eko zenklo (apskritai jokio zenklo nera) ir net sudetis nesurasyta, kuri privalo but surasyta. Nu ir paeme baisinis pyktis, niekas niekada man neprakis jokio Amway. Va tongue.gif
Atsakyti
Nu va, apgavo 4u.gif štai tau balionėlis.
Aš tai nemėgstu tų firmų, kur per konsultantus siūlo. Ten pasakys viską, ką klientas nori išgirst, kad tik parduotų. Ir kad ekologiškas, ir kad gyvensi amžinai, kad numesi 20kg, kad be šio prietaiso gyvenimas taps nebepakenčiamas doh.gif Man geriau pačiai nueit į parduotuvę, apžiūrėt kai niekas į akis nelenda, atpažinti eko sertifikatus ir pasirinkt, ar man to reikia.
Sesuo neseniai vertė tekstą, kaip elgtis zepter konsultantams. Sekta ten kažkokia. Kadangi sutartis autorinė, tai negaliu viešint kas ten parašyta buvo, bet tikrai nesužavėjo schmoll.gif esmė kaip žmones mulkint
Papildyta:
QUOTE(dilditele @ 2008 05 26, 17:06)
Na buvau ir as sumanius pakeist visa buitine chemija i Amway. Tik netycia radau pas uosviene rugstanti LOC, ir puoliau ziurinet kokia ji ten nuostabi. Ogi jokio eko zenklo (apskritai jokio zenklo nera) ir net sudetis nesurasyta, kuri privalo but surasyta. Nu ir paeme baisinis pyktis, niekas niekada man neprakis jokio Amway. Va  tongue.gif


Nu betgi tokis daiktas - ir gėlėm laistyt, ir lakui valyt,ir rankom plaut, gal dar lovos reikaluos padeda lotuliukas.gif
Dabar skaitau anglų k. straipsnį, kurį buvęs konsultantas parašė, kad tai tiesiog "suktybė su užkelta kaina"
Dabar skaitau toliau, kas būna, kai neaprašytos sudėties daiktas į akį pakliūna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 26 gegužės 2008 - 16:23
QUOTE(mot99 @ 2008 05 26, 15:32)
Pakliuvau i kvailoka situacija. Visada stengiuosi vartoti kiek galima naturalasnius visu sriciu produktus. Bet jusu skyrelyje nelabai lankausi - is viso nelabai turiu laiko prisesti prie interneto. Ir stai prisiklausius grazios reklamos prisipirkau visokiausiu Amway produktu ir kazkur cia beskaitydama radau, kad jie nei velnio neekologiski  verysad.gif
Ar tikrai taip blogai??

nu nėra taip jau blogai biggrin.gif . kiek suprantu amway mažiau tų agresyvių chemikalų savo sudėty turi. bet man tai jie nieko ir nevalo schmoll.gif . turiu tą LOC, tai tas pats kas su muilinu vandeniuku paplaučiau, nei jis šveičia, nei nuriebalina, aš dabar jį naudoju tik grindims plaut (bet įpilu koncentrato, o ne to skiesto) ir kai batus skalbyklėj plaunu (pvz kedus) tada vietoj miltelių porą šaukštelių koncentrato to pilu. daugiau man jis niekur nevartotinas
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2008 05 26, 16:52)
nu nėra taip jau blogai  biggrin.gif . kiek suprantu amway mažiau tų agresyvių chemikalų savo sudėty turi.

teko skaityti chemiku komentarus apie tas sudetis -tai susidare kitoks ispudis schmoll.gif
Atsakyti

Aš specialiai užsiregistravau vokiškam Amway puslapy, kad pasižiūrėčiau pati į tų stebuklingų produktų sudėtį, tai vaizdas tikrai nekoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(likan @ 2008 05 16, 22:20)
Sveikos,
o kur tuos rutulius galima isigyti? Ar almawin produktai tinka alergiskiems vaikams  ax.gif  Aciu  4u.gif

Maciau rutuliukus pries kelias savaites Jaksto gatvej (Vilniuj)
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 26, 18:01)
teko skaityti chemiku komentarus apie tas sudetis -tai susidare kitoks ispudis  schmoll.gif

tai kodėl tada jie nei velnio nevalo? biggrin.gif ir kvapo bjauraus neturi kaip kiti chemikalai, iš vis praktiškai bekvapis yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 26 gegužės 2008 - 21:03
QUOTE(ingalp @ 2008 05 26, 21:02)
tai kodėl tada jie nei velnio nevalo? biggrin.gif ir kvapo bjauraus neturi kaip kiti chemikalai, iš vis praktiškai bekvapis yra  g.gif

as ne chemike, tik sakau, kad skaiciau chemiku komentarus, kur didele dalis medziagu buvo priskiriamos toksiskoms ir pan. - tad ji gal neturi tu agresyviu valikliu, bet turi kitaip kenksmingas medziagas
Atsakyti
Draugė įkalbėjo užsisakyti 2 komplektus skalbimo rutulių ir pasidalinti. Taip pigiau 5 svarais.
http://www.ecozone.c...products_id=561
Mums nuskilo, kad ir atvežimas nekainavo iš Anglijos, nes viską užsakė ir perdavė ten gyventi draugė.
Dar užsisakėm po 1 magnetinį rutulį (vietoj minkštiklio). Šie atseit ir indaplovėms tinka, ir skalbimo rutuliai ilgiau tarnauja. Pagyvensim pamatysim:) Stebuklų nesitikėjau, bet kaip ir normaliai. Skalbiu 44 min. režimu. Jei rūbų nedaug, tai dedu 2 rutulius, jei daugiau- 3. Svarbu neprigrūsti pilnos mašinos (matyt nebus kaip makaluotis tiems rutuliams).
http://www.ecozone.c...products_id=574

Panašu, kad dar mažai kas įsigiję šiuos daikčiukus. Aš irgi ilgai dvejojau, bet atsiradus galimybei nusipirkti pigiau, nesusilaikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliuke: 27 gegužės 2008 - 10:34