Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Žiogelis @ 2008 05 22, 10:53)
"Neutral" nėra ekomilteliai. Jų tik 80% suyra. Aš naudoju Sonett, kai perėjau prie Sonett, skaičiavausi, ir man išėjo, kad 1 kg kaina Sonett yra žymiai mažesnė,nei Neutral  g.gif Juo labiau, kad parduotuvėje Holos (Užupio 4) galima nusipirkti miltelius pakuotėje po 10 kg.
Arba skalbimo skystį (man jis labiau patinka) po 10 l. Užtenka ilgam, skalbiu viską.

O ar tu Sonett yra Kaune?
Dar tiesa receptelis,kazkada paktineje ekologijoje buvau idejus,bandysiu pasigaminti kai bus kastonu

Švarai ir duonai

Skandinavijos šalys, kur kaštonai taip pat yra gana naujas augalas, iš kaštono vaisių išmoko daryti puikią skalbimo priemonę, o kas liko... sunaudoti maistui. Sumaltus kaštonų vaisius užpila šiltu vandeniu su trupučiu sodos, laiko parą, kartkartėmis permaišydami, paskui nusunkia ir gauna pačią ekologiškiausią skalbimo priemonę vilnai ir šilkui skalbti.

Likusią kaštonų masę daug kartų perplaudavo vis nauju vandeniu ir senovėje dėdavo į kepamą duoną.

Brangios kosmetikos pramonėje kaštonai iki šiol naudojami. Naudoja ir farmacijos pramonė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 22 gegužės 2008 - 11:35
Arba hauti tokio muilinio medzio seklu http://images.google...t...I7GGLJ&sa=Narba
muilo riesutai
http://www.technolog...ursas_2007/view

Vienintelis klausimas: ar nebus daroma žala aplinkai, jei Azijoje augančius riešutus reiks gabenti į Europą? L. Szabo tvirtina, kad riešutus galima auginti ir Senajame žemyne. Už savo išradimą Sabo gavo 5000 eurų prizą ir galimybę atlikti pusės metų praktiką Electrolux dizaino centre.
bet gi dabar viskas atvezama,taii lieka pasigaminti pacioms doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 22 gegužės 2008 - 12:04
paskykit jus man, lenkiški skalbimo milteliai JELP is tikrųjų yra ekologiški ar ne?

ant ju yra toks ženkliukas žalias su klevo lapu ir parasyta "gamintojas turi Aplinkos apsaugos sertifikata ISO14001. EKOLOGIŠKAS PRODUKTAS."
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 05 10, 11:36)
yra dar ir sonett produktu indaplovems. daugiau informacijos gali rasti cia: http://www.rasakila....vimo-priemones/
tik negaliu parasyt atsiliepimu, nes nenaudoju indaploves 4u.gif bet paprastas sonett indu ploviklis man labai patinka ax.gif

Sonnet milteliai indaplovems doh.gif siaubas- nieko neisplauna, sveciams geda butu padet tokius indus. jau maniau, gal indaplove sugedo g.gif bet nusipirkau calgonit tabl. - ir thumbup.gif . visos kitos sonnet skalbimo priemones patinka.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kuo skiriasi sonett ir almavin milteliai skalbimo?
Kaip išskalbia? KOkia išeiga ir kap veikia skalbimo mašiną?

---

Dar esu pastebėjusi kad ant kai kurių skalbimo miltelių prekybos centruose Frosh ir dar kažkokių deda tokį ženklą su gaubliu, neva saugokime gamtą - bet nežinau ar tie milteliai kuo skiriasi nuo įprastų


Atsakyti
na va dėl to skalbiklio, kurį paskutinį kart pirkau, tai buvo šitas Frosch, ir ant jo rašo "With vegetable-based tensides, 98% biodegradable (according to OECD-test method). Phosphate-free. Resealable bag, saves space during disposal, recyclable. Dermatologist-tested: skin friendly" Tai taip išeina kad jo 98 procentai suyra? O kiek procentų suyra "įprastų" skalbimo miltelių?

Panašiai tą patį rašo ant Frosch valiklių ir pan...
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 05 25, 09:57)
Sonnet milteliai indaplovems doh.gif siaubas- nieko neisplauna, sveciams geda butu padet tokius indus. jau maniau, gal indaplove sugedo g.gif bet nusipirkau calgonit tabl. - ir  thumbup.gif . visos kitos sonnet skalbimo priemones  patinka.

drinks_cheers.gif Pritariu. Būtent Sonnet indaplovėms milteliais aš ir nusivyliau. Su paprastu vandeniu lygiai taip pat išplauna doh.gif Nepatariu pirkti ax.gif Beje, visom kitom jų išbandytom priemonėm esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 05 25, 09:57)
bet nusipirkau calgonit tabl. - ir  thumbup.gif . visos kitos sonnet skalbimo priemones  patinka.

o indaploviu taisymo meistrai (saviems) jokiu budu nepataria pirkti tokio daikto kaip calgonit, nes tai greiciausias budas atsisveikinti su savo "pagalbininke" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 25, 21:57)
o indaploviu taisymo meistrai (saviems) jokiu budu nepataria pirkti tokio daikto kaip calgonit, nes tai greiciausias budas atsisveikinti su savo "pagalbininke"  ax.gif

rimtai? blink.gif na as tik antra poka gyvenime pirkau, norejau isitikint, ar mano indaplove vis dar veikia normaliai ax.gif o kodel nepataria?
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2008 05 25, 21:07)
rimtai? blink.gif na as tik antra poka gyvenime pirkau, norejau isitikint, ar mano indaplove vis dar veikia normaliai ax.gif o kodel nepataria?

g.gif tikrai nepamenu ka ten tiksliai sake, nes kai pati neturiu jos -tai ir nelabai gilinausi blush2.gif , bet uzfiksavau, kad is vienos puses jos gerai (indus isplauna geriau, vandeni nukalkina) , taciau kartu ir gadina ten kazkurias dalis
Atsakyti
Gal žinote,kur Kaune galima nusipirkti indu ploviklį GARSTUKAS?
Atsakyti
Pakliuvau i kvailoka situacija. Visada stengiuosi vartoti kiek galima naturalasnius visu sriciu produktus. Bet jusu skyrelyje nelabai lankausi - is viso nelabai turiu laiko prisesti prie interneto. Ir stai prisiklausius grazios reklamos prisipirkau visokiausiu Amway produktu ir kazkur cia beskaitydama radau, kad jie nei velnio neekologiski verysad.gif
Ar tikrai taip blogai??
Atsakyti