Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

Aš irgi naudoju ecoballs'us. Bet supratau, kad mano skalbimo mašina 'per daug protinga', t.y. labai jau automatizuota (miele) ir negaliu, kaip rekomenduoja - po skalbimo išjungti skalavimą ir pan. Mašinoj yra įvairiausios programos, gali varijuoti su temperatūra, apsukom, laiku, bet va padaryt kad atskirai skalbtų, atskirai skalautų-neišeina.
Ir vat- negaliu naudoti Almawin kvapiklio skalbiniams. Nes negaliu sustabdyti programos ir išėmus rutulius vėl užstatyti skalavimo su tuo kvapikliu verysad.gif

Gal kas irgi susidūrė su tuo?
Atsakyti
Paaiskinkite man blondinei, kodel su tais rutuliais nereikia skalaut g.gif Man visada norisi kuo daugiau skalaut rubus
Atsakyti
Ten instrukcijoj rašo, kad nebūtina ir nereikia atseit.
Atsakyti
Bet taip pat raso, kad galima ir palikti skalavimo ir grezimo metu, jei neiseina isimti (ka as ir darau). Svarbu ju nenaudoti automatinese dziovinimo masinose (bet kadangi tokios neturiu, tai ramu ax.gif ) ir neuzmirsti po skalbimo isimti is masinos, kaip, beje, ir skalbiniu smile.gif

Truputi ne i tema poster_offtopic.gif
Stai ka radau:
Ekologiškas kinas, bilietas už batareikas
http://www.joga.365.lt/node/773

Sitam puslapy dar labai fainas muzikos grotuvas yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truth: 20 kovo 2009 - 11:43
QUOTE(zizelius @ 2009 03 20, 11:19)
Ten instrukcijoj rašo, kad nebūtina ir nereikia atseit.

Turbūt turėta omeny, kad papildomai nereikia skalauti. g.gif
Atsakyti
buvau siandien Namu pasaulio parodoj (Kaune) ir atradau, kad ir Frosch visi valikliai yra ekologiski (na, bent taip skelbia). ar kas naudojat? kaip ten yra?
norejau indaplovem tableciu, bet neturejo... Tai net kainos nezinau.
Atsakyti
Gal kuri bandė muilo riešutus ir eco-rutulius skalbimui? Kurie geresni visais atžvilgiais?
Dabar esu skalbimo priemonių rinkimosi kryžkelėje rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 03 20, 13:29)
buvau siandien Namu pasaulio parodoj (Kaune) ir atradau, kad ir Frosch visi valikliai yra ekologiski (na, bent taip skelbia). ar kas naudojat? kaip ten yra?
norejau indaplovem tableciu, bet neturejo...  Tai net kainos nezinau.

Jie rašo, kad ekologiški, bet ekologiško sertifikuoto ženklo lyg nemačiau g.gif Aš turiu Frosch langų ploviklį, bet dar neišbandžiau, nes reik pribaigt senajį, o anksčiau turėjau berods pienelį g.gif voniai valyti, tai valė gerai, bet dar tikrai nesiskelbė kad ekologiški gaminiai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2009 03 20, 12:33)
Gal kuri bandė muilo riešutus ir eco-rutulius skalbimui? Kurie geresni visais atžvilgiais?
Dabar esu skalbimo priemonių rinkimosi kryžkelėje rolleyes.gif  doh.gif


kaip tik siandien isandziau ecorutulius smile.gif galiu pasakyti, kad demiu nei vieni, nei kiti nepasalina (morku demes liko), nors chemija taip pat bejege pries demes. ecorutuliai jie ekologiski tuom, kad skalbimas su jais trumpesnis ir iseiga maza g.gif o riesutai, tai tikras naturalus is gamtos produktas. rubai labai minksti po skalbimo su riesutais thumbup.gif ir jsu jais skalbti pigiau gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 03 20, 12:29)
buvau siandien Namu pasaulio parodoj (Kaune) ir atradau, kad ir Frosch visi valikliai yra ekologiski (na, bent taip skelbia). ar kas naudojat? kaip ten yra?
norejau indaplovem tableciu, bet neturejo...  Tai net kainos nezinau.


FROSCH negamina jokiu priemoniu indaplovem, daugiau apie kompanija ir produktus
http://www.frosch.de/en/
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 19, 16:04)
O kur jus gavot tu riesutu?

užsisakiau internetu iš va čia http://www.nojusta.lt/6/

QUOTE(3 sunu mama @ 2009 03 19, 17:10)
Kurioj pasaulio vietoj gyvenate?


Kėdainiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 03 18, 23:09)
Čia tas Clean nut skalbiklis? Man tai jau toks bjaurus jo kvapas, nusipirkau, bet tik vieną kartą naudojau. Labai bijojau, kad išsklabus neliktų to kvapo. Tai kai tik išėmiau skalbiniuis tai jautėsi, bet po džiovyklės jo nebebuvo, kuo labai džiaugiuosi nes patalynę ploviau, tai man būtų reikėję su dujokauke miegot  doh.gif man labai įdomu, kad yra kam patinka tas kvapas, nes toks biškį specifinis sakyčiau smile.gif


Taip, čia tas clean nut, kvapas man super - eterinių aliejų thumbup.gif tik išdžiūvus skalbiniai praktiskai nebekvepia ax.gif
Skoniai dėl kvapų mūsų skiriasi ax.gif
Atsakyti