Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 19, 11:08)
Niu aš nesuprantu - kiek čia užeinu vis kažkokios skalbimo problemos smile.gif Kažkaip tfu tfu tfu mano fronte viskas gerai smile.gif skalbiu su "Ecover", viskas puiku - išskalbia gerai dėmes ir nešvarumus, malonūs minkšti rūbai. Vilną ir jautrius audinius skalbiu su "Sonet" vilnos skalbikliu- irgi patenkinta  bigsmile.gif Jei kažkoios baisingos dėmės - išimu su tulžies muilu.
Beja, pasidalinsiu paskutiniais įspudžiais - vakar apturėjau baisų šoką - išpyliau burokėlių-morkų sultis tiesiai ant trijų naujai šviesiu gobelenu aptrauktų kėdžių  ph34r.gif galvojau jau amen bus joms...  cray.gif bet išsivalė su "Sonet" indų skysčiu ir drėgnu skudurėliu  thumbup.gif


Nu reikes kada nors pabandyt Ecover skalbikli. O jis turi koki eko sertifikata???
Atsakyti
jeigu kas norėtų muilo riešutų, galėčiau duoti kokią saują pabandymui. paskutiniu metu retokai naudoju ax.gif šiaip patiko man jie, tik va dėmių tai tikrai visai neišima lauk. man patiko kad patalynė nuo jų minkšta tokia, puri ir be aštraus kvapo.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 19, 16:03)
jeigu kas norėtų muilo riešutų, galėčiau duoti kokią saują pabandymui. paskutiniu metu retokai naudoju ax.gif šiaip patiko man jie, tik va dėmių tai tikrai visai neišima lauk. man patiko kad patalynė nuo jų minkšta tokia, puri ir be aštraus kvapo.


O kur jus gavot tu riesutu?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 19, 17:03)
jeigu kas norėtų muilo riešutų, galėčiau duoti kokią saują pabandymui. paskutiniu metu retokai naudoju ax.gif šiaip patiko man jie, tik va dėmių tai tikrai visai neišima lauk. man patiko kad patalynė nuo jų minkšta tokia, puri ir be aštraus kvapo.

Kurioj pasaulio vietoj gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 19, 17:02)
Nu reikes kada nors pabandyt Ecover skalbikli. O jis turi koki eko sertifikata???


Niu kaip susinervinau - neradau ant "Ecover" buteliuko jokio eco sertifikato ženklo g.gif visad pirkau iš eko pardžių tai net mintis nekilo, kad gali būti be sertifikato doh.gif jau nebežinau kuom tikėti schmoll.gif
Gal kas iš mamyčių daugiau žino apie "ecover" ir ekologiški jie ar nea?
Atsakyti
QUOTE(Ramaskyte @ 2009 03 19, 17:58)
Niu kaip susinervinau - neradau ant "Ecover" buteliuko jokio eco sertifikato ženklo  g.gif visad pirkau iš eko pardžių tai net mintis nekilo, kad gali būti be sertifikato  doh.gif jau nebežinau kuom tikėti  schmoll.gif
Gal kas iš mamyčių daugiau žino apie "ecover" ir ekologiški jie ar nea?


Tai va tik tiek ir as zinau, vis dar tikejaus, kad zenkliukas koks yra, dorai nebuvau apziurejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 19, 19:26)
Tai va tik tiek ir as zinau, vis dar tikejaus, kad zenkliukas koks yra, dorai nebuvau apziurejus  g.gif


yra va toks ženkliukas
user posted image
g.gif čia kažkoks apdovanojimas...
pažiūrėkit čia: visi ženklai ant jų pakuotės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaskyte: 19 kovo 2009 - 18:37
o as siandien atradau ant muilo gerves sertifikata, o sudety yra parabenu doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2009 03 19, 11:29)
As irgi del skalbimo, noreciau pirkti eko rutulius, bet vis nesiryztu, vis skaitineju atsiliepimus , bet taip ir nesuprantu ar jie gerai skalbia. Noreciau paklausti konkreciai tu kurios turi juos - ar verti demesio , ar nesigailit kad pirkot? Aciu

Taip, naudoju ir nesigailiu thumbup.gif
Atsakyti
galeciau pasiulyti kam reik muilo riesutu ax.gif rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(3 sunu mama @ 2009 03 19, 16:01)
Kas per muilo riešutai? g.gif  Ar jais galima skalbti skalbimo mašina? Kur jų gauti? Kokia išeiga ir kaina? g.gif  4u.gif


naturalus muilo medzio riesutai biggrin.gif naudojimas labai paprastas: i maiseli isideda 6-8 riesutai ir dedama i skalbimo masinos bugna. skalbti galima iki 90 laipsniu. tie patys riesutai gali buti naudojami 3 kartus. jei vanduo minkstas uztenka ir 3-4 riesutu. 1kg kaina 60 lt, apie 400 riesutu. juos galima ne tik skalbimui naudoti, bet ir pasidaryti universale valymo priemone. Tiesa, skalbiniai neturi kvapo, bet galima ilasinti patinkancio eterinio aliejaus.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2009 03 19, 12:29)
As irgi del skalbimo, noreciau pirkti eko rutulius, bet vis nesiryztu, vis skaitineju atsiliepimus , bet taip ir nesuprantu ar jie gerai skalbia. Noreciau paklausti konkreciai tu kurios turi juos - ar verti demesio , ar nesigailit kad pirkot? Aciu


As tai gailiuosi tik del to, kad mano skalbimo masina nelabai tinkama rutuliams. Turiu tik viena trumpa programa (2.5 kg skalbiniu) ir negaliu reguliuoti temperaturos. ax.gif Siaip dar tik kelis kartus skalbiau, nelabai supratau efekto... rolleyes.gif
Atsakyti