Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(namiseda @ 2009 03 18, 17:17)
Betgi Amway prekės neekologiškos g.gif Jose tik mažiau "aršių" chemikalų, bet jos tikrai neekologiškos schmoll.gif Vitaminai Nutrilite-taip, bet visa kita-ne schmoll.gif


Tai aš tą suprantu, bet čia vis atsiranda pasisakymų, kad naudoju pačiaą nerealiausią, ekologiškiausią produkciją smile.gif o po to pasirodo, kad tai Amway. Jei tikrai būtų eko firma, tai iš karto paskelbų, o ne kažkai užslaptintai smile.gif
Atsakyti
Daug jūs čia prikalbėjot, du vakarus skaičiau thumbup.gif
Mes jau praktiškai visas priemones eko naudojam, daugiausia Almawin/Klar, pora Ecover.
Labai patinka Almawin vonios valiklis, geras tas universalus - grindims naudoju, ir švaros riešutas - čia kur skalbimui, kvapas superinis wub.gif
Dar nebandžiau apelsinų valiklio, geri atsiliepimai, reikės įsigyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(a.inesa @ 2009 03 18, 18:39)
galbut tai GNLD? super produkcija thumbup.gif pati viska naudoju ir tapau konsultante. :superjei kam  idomu Taurageje arba Alytuje,kreipkites mirksiukas.gif i az ax.gif


O kokiais sertifikatais ši produkcija sertifikuota?
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 18, 22:18)
Daug jūs čia prikalbėjot, du vakarus skaičiau  thumbup.gif
Mes jau praktiškai visas priemones eko naudojam, daugiausia Almawin/Klar, pora Ecover.
Labai patinka Almawin vonios valiklis, geras tas universalus - grindims naudoju, ir švaros riešutas - čia kur skalbimui, kvapas superinis  wub.gif
Dar nebandžiau apelsinų valiklio, geri atsiliepimai, reikės įsigyti  drinks_cheers.gif


Čia tas Clean nut skalbiklis? Man tai jau toks bjaurus jo kvapas, nusipirkau, bet tik vieną kartą naudojau. Labai bijojau, kad išsklabus neliktų to kvapo. Tai kai tik išėmiau skalbiniuis tai jautėsi, bet po džiovyklės jo nebebuvo, kuo labai džiaugiuosi nes patalynę ploviau, tai man būtų reikėję su dujokauke miegot doh.gif man labai įdomu, kad yra kam patinka tas kvapas, nes toks biškį specifinis sakyčiau smile.gif
Atsakyti
gal galit patart- kokios yra geros ir gerai isplaunancios taures indaploviu tabletes?? Jokiu dar nebandziau, bet jau baigiasi Calgonit'as.. Noriu ekologisku..
ir dar- turiu Almawin skysta skalbikli, ecorutulius, bet kad demiu man vistiek neisima doh.gif nei purvo, nei riebaliniu. ir dar uzsiskalbia.. biski uzkniso itrininet kieviena daikteli (netgi ir sviesesnes kojines doh.gif ) . patarkit, gal ka geresnio naudojat?
aciu
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 03 18, 23:29)
gal galit patart- kokios yra geros ir gerai isplaunancios taures indaploviu tabletes??  Jokiu dar nebandziau, bet jau baigiasi Calgonit'as.. Noriu ekologisku..
ir dar- turiu Almawin skysta skalbikli, ecorutulius, bet kad demiu man vistiek neisima  doh.gif  nei purvo, nei riebaliniu. ir dar uzsiskalbia.. biski uzkniso itrininet kieviena daikteli (netgi ir sviesesnes kojines doh.gif ) . patarkit, gal ka geresnio naudojat?
aciu


Indaplovei yra sonnet ir almawin
O su skalbimo priemonem, tai as jau susitaikiau, bent jau kol kas lotuliukas.gif dabar naudoju almawin skalbimo krema
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 19, 02:19)
Indaplovei yra sonnet ir almawin
O su skalbimo priemonem, tai as jau susitaikiau, bent jau kol kas  lotuliukas.gif dabar naudoju almawin skalbimo krema


Niu aš nesuprantu - kiek čia užeinu vis kažkokios skalbimo problemos smile.gif Kažkaip tfu tfu tfu mano fronte viskas gerai smile.gif skalbiu su "Ecover", viskas puiku - išskalbia gerai dėmes ir nešvarumus, malonūs minkšti rūbai. Vilną ir jautrius audinius skalbiu su "Sonet" vilnos skalbikliu- irgi patenkinta bigsmile.gif Jei kažkoios baisingos dėmės - išimu su tulžies muilu.
Beja, pasidalinsiu paskutiniais įspudžiais - vakar apturėjau baisų šoką - išpyliau burokėlių-morkų sultis tiesiai ant trijų naujai šviesiu gobelenu aptrauktų kėdžių ph34r.gif galvojau jau amen bus joms... cray.gif bet išsivalė su "Sonet" indų skysčiu ir drėgnu skudurėliu thumbup.gif
Atsakyti
As irgi del skalbimo, noreciau pirkti eko rutulius, bet vis nesiryztu, vis skaitineju atsiliepimus , bet taip ir nesuprantu ar jie gerai skalbia. Noreciau paklausti konkreciai tu kurios turi juos - ar verti demesio , ar nesigailit kad pirkot? Aciu
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2009 03 19, 11:29)
Noreciau paklausti konkreciai tu kurios turi juos - ar verti demesio , ar nesigailit kad pirkot? Aciu


nesigailiu
Atsakyti
QUOTE(Inlove @ 2009 03 18, 16:33)
O kur galima rasti bent viena straipsniuka, arba koki sertifikateli arba nors ka nors, kad Amway vitaminai Nutrilite yra ekologiski? Dar girdejau ganda, kad Amway kosmetika Artistry yra 5 vietoje pasaulyje. Atsibodo beieskant irodymu ieskoti... Manau, kad tai vel gi buvo platintoju paskleistas gandas, kaip ir apie "Ekologiska LOC"  blink.gif




Jeigu angliškai skaitai, tai gali va čia pasiskaitinėti My Webpage mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu pasidalinti savo ispudziais po skalbimo su muilo riesutais. smile.gif galiu pasakyt, kad puikus dalykelis ir zinoma naturalus, universaliai naudojamas ir pigus. thumbup.gif skalbiau dukrytes drabuzelius. tokie minkstuciai bigsmile.gif su jokiu minkstikliu tokio efekto nebudavo, nors vanduo kietokas. be to su siais riesutukais galima pasidaryti ir universalu valikli, indu plovikli, langu valikli, sampuna bei muiliuka thumbup.gif
Papildyta:
ai, dar kaip tik siandien atves ecorutulius, tai galesiu palyginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olande @ 2009 03 19, 16:56)
noriu pasidalinti savo ispudziais po skalbimo su muilo riesutais.  smile.gif

Kas per muilo riešutai? g.gif Ar jais galima skalbti skalbimo mašina? Kur jų gauti? Kokia išeiga ir kaina? g.gif 4u.gif
Atsakyti