Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška buitinė "chemija"

QUOTE(3 sunu mama @ 2009 03 05, 12:11)
Kleckuotų vaikiukų drabužėlių (košytės, sultys ir tt) neišskalbia net Persil :hm



Sveikos merginos,
aš skalbiu su AMWAY firmos skalbimo milteliais,turiu visas mirkymo priemones.Jos irgi yra ekologiškos ,esu labai patenkinta.Iškart atrodo kaina didoka ,bet kaip paskaičiuoji tai nėra brangu.
Siūlau pabandyti ir jums .
rutikas3
Atsakyti
QUOTE(rutikas3 @ 2009 03 06, 15:28)
Sveikos merginos,
aš skalbiu su AMWAY firmos skalbimo milteliais,turiu visas mirkymo priemones.Jos irgi yra ekologiškos ,esu labai patenkinta.Iškart atrodo kaina didoka ,bet kaip paskaičiuoji tai nėra brangu.
Siūlau pabandyti ir jums .
rutikas3


nu zinokit, man net pyktis sukyla bash.gif , kai pasako, kad Amway yra ekologiska! doh.gif kas Jums sake? paskaitykt sudeti pirmiausia!
As nieko pries Amway neturiu (pati turiu indu plovikli) - jei Jums patinka, tinka, tai valio- skalbkit i sveikata! bet kad ekologiska, tai jau melas... gal geriau susiraskit Amway tema ir rasykite ten apie Amway...

Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2009 03 06, 17:03)
nu zinokit, man net pyktis sukyla bash.gif  , kai pasako, kad Amway yra ekologiska!    doh.gif  kas Jums sake? paskaitykt sudeti pirmiausia! 
As nieko pries Amway neturiu (pati turiu indu plovikli) - jei Jums patinka, tinka, tai valio- skalbkit i sveikata! bet kad ekologiska, tai jau melas...  gal geriau susiraskit Amway tema ir rasykite ten apie Amway...

blink.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Namie naudoju Alma Win buitine chemija, siaip labai patenkinta: puikiai valo, plauna, tik kaina didoka.. Norejau paklaust gal kas isbande kitokiu firmu eko buitine chemija, kuri butu pigesne, bet taip pat gerai valytu, nes kazkaip gaila uz wc valiklio 500ml moketi 13 LT...
Atsakyti
QUOTE(Gabija82 @ 2009 03 07, 13:54)
Sveikos,

Namie naudoju Alma Win buitine chemija, siaip labai patenkinta: puikiai valo, plauna, tik kaina didoka.. Norejau paklaust gal kas isbande kitokiu firmu eko buitine chemija, kuri butu pigesne, bet taip pat gerai valytu, nes kazkaip gaila uz wc valiklio 500ml moketi 13 LT...


Na man tas wc valiklis nelabai schmoll.gif , norėčiau kitokį pabandyt, bet kokį?
Atsakyti
QUOTE(rutikas3 @ 2009 03 06, 16:28)
Sveikos merginos,
aš skalbiu su AMWAY firmos skalbimo milteliais,turiu visas mirkymo priemones.Jos irgi yra ekologiškos ,esu labai patenkinta.Iškart atrodo kaina didoka ,bet kaip paskaičiuoji tai nėra brangu.
Siūlau pabandyti ir jums .
rutikas3


Iškišt reikia? biggrin.gif
Tuomet jums reikia keliauti kiton temon mirksiukas.gif
Atsakyti
SOS. Niekaip negaliu pramusti kriaukles vamzdzio su soda ir actu. Pripilu, palieku putoti, nuplaunu. Ir vis vien vanduo kaupias, nenuteka normaliai. Gal yra dar koks ekologiskas budas? g.gif Negi teks kurmi pilt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 03 12, 00:28)
SOS. Niekaip negaliu pramusti kriaukles vamzdzio su soda ir actu. Pripilu, palieku putoti, nuplaunu. Ir vis vien vanduo kaupias, nenuteka normaliai. Gal yra dar koks ekologiskas budas?  g.gif Negi teks kurmi pilt doh.gif  blush2.gif

O "alkūnė" išvalyta? ax.gif
Atsakyti
o bože bože doh.gif taip noris ekologiją paverst vienu iš šeimos prioritetų ax.gif bet va sėdžiu ir dvejoju ar pavešim sad.gif doh.gif ėmė ir baigės šį mėnesį visos kosmetikos, skalbimo milteliai ir t.t.
su kosmetika jau kaip ir susidraugavau wub.gif
su soda ir actu plaunu viską ir senokai nesusimąstydama apie ekologiją lotuliukas.gif tiesiog taip atrodė ir šiaip aišku biggrin.gif tik va su skalbimo milteliais doh.gif neįsivaizduoju tiesą pasakius net ir temą perskaičius g.gif
lyg ir JELP bandysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 03 12, 00:29)
O "alkūnė" išvalyta?  ax.gif


Kas ta alkune? blush2.gif Cia tas sulenkimas vamzdyje? Turit omeny vamzdy atsukt ir iskrapstyt?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 03 12, 02:45)
Kas ta alkune?  blush2.gif Cia tas sulenkimas vamzdyje? Turit omeny vamzdy atsukt ir iskrapstyt?

Tiksliai taip smile.gif Atsukt ir išimt kas ten susikaupę. Pas mus sykį net kvapas namie buvo atsiradęs nuo susikaupusių ten šiukšlių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2009 03 12, 14:10)
Tiksliai taip smile.gif Atsukt ir išimt kas ten susikaupę. Pas mus sykį net kvapas namie buvo atsiradęs nuo susikaupusių ten šiukšlių  blush2.gif


Aisku, reiks bandyt. Nors shiaip niekas is ten nesmirda ir atgal neiskyla - tiesiog vanduo bega, kaupias, letai susigerineja... Profilaktika nepamaisys vistiek. smile.gif
Atsakyti